Clinicexpert Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Clinicexpert Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Clinicexpert Saç Ekimi Fiyatları

Clinicexpert saç ekimi fiyatları 8.000₺ şeklindedir. Saç ekimi fiyatları tek mega seans için geçerlidir. Hastalarına FUE ve DHI saç ekimi teknikleri ile hizmet vermektedir. Bu saç ekimi merkezinin günde 10’dan fazla saç ekimi yaptığı bilinmektedir. İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet vermektedirler.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/ClinicExpertTurkiye
https://www.instagram.com/clinicexpert.tr/

Clinicexpert Saç Ekimi Yorumları

Clinicexpert saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Clinicexpert Şikayet

2021
    

Saç ekimi yapmak için çok kötü bir yer İstanbul'a doğudan geldim saç ekmek için telefonda farklı İstanbul'a geldiğimde ise farklı muamele gördüm ayrıca telefonda saçımın resmini attığımda yüksek greftlerden bahsedildi ama hastane de yarı yarıya düşürdüler havaalanına geldiğim de özel arabayla alacağız dediler o yorgunlukla 1.5 saat arabalarının gelmesini bekledim daha çok yazacağım şey var ama değmez.

https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expert-sac-ekmek-icin-kotu-yer-secimi

2021
    

Nisan ayı saç ekimi yaptırdım. Ekime kadar olan süreçte her gün saatlerce yazışmalar, aramalar sonrasında arama sorma yok. Taa ki geçen güne kadar beni merak ettiler sandım meğerse benim üzerimden ticaret yapmak içinmiş. Benden referans olmamı, kişi başı da bana ** Euro vereceklerini söylediler. Arayan kişiye Nur Hanım benim saçımda boşluk kaldı, fotoğraf attım, ilgileneceğiz dediler ama dönen eden olmadı.

https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expert-ilgisizlik-ve-para-odakli

2020
    

Yaklaşık 1 yıl önce Clinic Expert'e saç ekimi gerçekleştirdim. Yasal olarak 4.000 greft olduğunu garanti belgesi aldım. Saçımda bir çok kısımlar da çıkmadığını ayrıca saç dökümleri yaşıyorum. Bundan önce konuşmalarında Clinic Expert muayene edeceğini belki bizden kaynaklı değil gibi şeyler anlattı. Her şey açıkça bellidir. CİMER ® şikayet edeceğim.

https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expert-sac-ekim-magduriyeti

2020
    

Ben tam bir yıl önce saç ekimi yaptırmıştım bugüne kadar bu şikayeti yazmamak için bekledim saç ekim sonrası tamamlanma süresi 1 yıl bir umut düzelir yani bu satırları yazmamak için çok bekledim ama hiç memnun değilim. Orada çalışan tüm arkadaşlar çok iyi güler yüzlü ama tamamen sürü psikolojisi gir çık ekimi yapanlarda tamamen hemşire veya 15 20 gün eğitim almış arkadaşlar gördüm. Saçlarım çok seyrek halen daha alın çizgisi 10 yaşındaki yiyenim bile bir tuhaflık olduğunu anlıyor... İyi düşün iyi karar ver

https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expert-soylenildigi-gibi-degil-iyi-arastirin

Clinicexpert Saç Ekimi Sonuçları

Clinicexpert Hakkında

10 yılı aşkın tecrübesiyle ClinicExpert; yüksek standartlarda sağlık hizmetini, ulaşılabilir fiyatlara sunmayı ilke edinmiş, uluslararası olarak hizmet veren sağlık kuruluşudur.
Hasta konforunu ve isteklerini ön plana aldığımız sistemimizle, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere, dünyanın pek çok yerinden gelen hastalarımızı doğru ve güvenilir sağlık hizmetiyle buluşturuyoruz.
Sağlığı bir bütün olarak görüyor, hem estetik ihtiyaçlarınızın karşılanmasında hem de sağlık problemlerinizin çözümünde var oluyoruz. Obezite Cerrahisinden, Estetik Operasyonlara, Diş Estetiği ve Saç Ekimine varan geniş bir yelpazede sağlık sorunlarınıza güvenilir çözümler üretiyoruz.
Alanında uzman doktorlar, tecrübeli tıbbi ve idari personellerden oluşan ekibimizle tüm tedavi süreçlerinde yanınızda oluyor, sizin için otel rezervasyonları ve transfer süreçlerini ücretsiz olarak planlıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hakan dedi ki:

    Söyledikleri gibi işlerini yapmıyorlar ekim yapmadan once cok sık arıyorlardı beni ekimden sonra arayan soran olmadı üstelik saç ekiminide istediğim yerden cizgi çizip yapmadılar yanlardan sac ekimi yaptım ancak yarısına kadar sac kökü ektiler geri kalan boş bıraktılar sac ekimi yapmadılar sonradanda aradığım halde açık olan kısımları kapatmak istediğimi söyledim kimse ilgilenmedi benim basima geldi sizde aynı tuzağa düşmeyin insanları kandırıyorlar paraları aldıkları an isleri bitiyor sizle bunlara sakin güvenmeyin burda sac ekimi yaptırmak ısteyen arkadaşlara tekrar düşünmelerini söylerim kararlarını gizden geçirsinler