Estetik International Organik Saç Ekimi Sorunu

Estetik International’da 30 ay önce M*** bey ve ekibinin gerçekleştirdiği organik saç ekimi operasyonu yaptırdım. Keşke yaptırmasaydım. O dönemde “Kozyatağı şubesinde” işlemlerine devam ediyordu.Sözde saç ekim merkezi Estetik International firması, ne yazıktır ki saç ekmiyor, hayalimi,paramı ve saçımı aldı.Saç ekiminde en son buluş organik saç ekimi de yalan, karnınızda ki yağı özel karışım ile saç derinizi enjekte edip müthiş bir ürün diye insanları yanıltıyorlar ve hiçbir yararı yoktur.

İlk başlarda Enflac tableti kullandım, daha sonra Minoxil ® kullandım ve Minoxil biliyorsunuz ki saça yararı olmaz zararı olur araştırabilirsiniz, kullanımı bitirdikten sonra saçınızı eski haline alır ve saçınızı döker. Estetik Internationa’a saç ekim doktoru Minoxil kurtulmayı yavaş yavaş dozları düşürerek yapacağız dedi daha sonra tarak ile tarayın demişti bunların hepsi hikayedir. Yaşadım gördüm. Sonuç olarak ekilen saçlar tutmadı, insanları kandırdıklarını anladım ve ne yazık ki Minoxil kullandığım için kendi saçlarımı da yıprattı.

Saç ekiminde insanları yanıltmayınız ve hastalarınıza Minoxil, Mavi ® serum vb. gibi yardımcı ürünleri önermeyiniz, kar amacı güdeceğim diye insanların hayallerini ve saçlarını dökerek yaşama haklarını ellerinden almayınız.

https://www.sikayetvar.com/estetik-international/estetik-international-organik-sac-ekimi-sorunu