Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri 2021

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri 2021

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri?

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesini sizler için hazırladık. Saç ekimi alanında sizlere birçok fırsat sunan saç ekim merkezleri, sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Türkiye’nin bu alanda öncü olması birçok başarılı saç ekim merkezimiz olduğunu göstermekte. Sizler de sağlıklı bir saç ekimi operasyonu için listemizi inceleyebilirsiniz.

En İyi Saç Ekim Merkezi Listesi

Ülkemizde birçok başarılı saç ekim merkezi var ama en iyi saç ekim merkezi hangisi olduğunu merak mı ediyorsunuz? Listemizi hazırlarken birçok ölçüt ve değerlendirmeye göre hazırladığımızı belirtmek isteriz. Bu ölçütlerde en önemlileri olan hasta memnuniyeti ve başarı oranlarına göre sıraladığımız en iyi saç ekim merkezi listesine gelin hep birlikte göz atalım.

Asmed Hair transplant Saç Ekim Merkezi

ASMED Hair Transplant Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekim merkezi listemizin ilk sırasında yer alan ASMED hair transplant, Dr. Koray Erdoğan öncülüğünde hastalarına en iyi hizmeti sunuyor. Saç ekimi alanında yapmış olduğu yenilikçi buluşlar sayesinde adından sıklıkla söz ettiren ASMED, başarılı saç ekimi operasyonları sunmakta. Saç ekimi fiyatları greft başına 2€ ile 2,5€ arasında değişiyor. Bu sebepten maddi durumunuz yeterli ise tercih edebileceğiniz bir merkez.

ASMED Saç Ekimi Yorumları, şikayetleri ve Fiyatlarını incelemek için;

sacekimi-forum.com/asmed-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari

 

Hermest Saç Ekimi

Hermest Saç Ekimi

2002’den bu yana Hermest Saç Ekimi alanındaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kendi geliştirdikleri Unique Slit sayesinde saç ekim operasyonlarında %99’a varan başarı oranını yakalıyorlar. En iyi saç ekim merkezi listemizin hiç şüphesiz olmazsa olmazı diyebiliriz. Hedefledikleri %100 hasta memnuniyetini her zaman yakalayan Hermest Saç Ekimi fiyatları 7.000 TL’den başlamaktadır. Operasyonlarda uygulanan saç ekimi tekniklerine göre fiyatlarda değişkenlik gözükebilmektedir. Hem fiyat hem de kalite açısından önerebileceğimiz nadide adreslerin en başında yer almaktadır.

Hermest saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;

sacekimi-forum.com/hermest-sac-ekimi-fiyatlari/

 

Muttalip Keser Saç Ekimi

Muttalip Keser Saç Ekim

Saç ekiminde FUE tekniği denildiği zaman akla gelen isim kuşkusuz Dr. Keser’dir. Türkiye’de FUE tekniğini ilk uygulayan doktor olarak bilinen Dr. Keser, saç ekimi operasyonlarına Ankara’da hız kesmeden devam etmektedir. Kendisi genel olarak daha az greft miktarları ile çalışmaktadır ve operasyonları 2 seans sürebilmektedir. Greft başına 3,5 € şeklinde fiyat belirlenen bu merkez de maddi durumu iyi olan hastalar için büyük bir fırsattır.

Muttalip Keser saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/muttalip-keser-sac-ekimi-fiyatlari/

 

Zekeriya Kul Saç Ekimi

Zekeriya Kul Saç Ekim

En iyi saç ekim merkezleri arasında olan Dr. Zekeriya Kul hem FUE hem de kendi geliştirdiği NIT teknikleri ile saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Saç ekimi alanının yanı sıra estetik alanda da büyük başarılar göstermektedir. Dr. Zekeriya Kul saç ekimi alanında daima yenilikleri izlemektedir. Saç ekimi operasyonlarının fiyatı greft başına belirlenmektedir. Greft başına 1 € fiyat olan bu merkezde de son fiyat sizlerin eksik alanınıza göre belirlenecektir diyebiliriz.

Zekeriya Kul saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/zekeriya-kul-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

 

Sibel Ulusan Saç Ekim Merkezi

Sibel Ulusan Saç Ekim Merkezi

İzmir’de yer alan bu saç ekim merkezi başarılı saç ekimi operasyonları ile bilinmektedir. Dr. Sibel Ulusan saç ekimi alanında devam ettiği çalışmaları ile bu alanda sürekli yenilikleri takip etmektedir. Saç ekim fiyatları 3.000 € olarak belirlenmiştir. Uygulanan tekniğe ya da greft sayısına göre değişmemektedir.

Sibel Ulusan Saç Ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/sibel-ulusan-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

 

Hakan Doğanay Saç Ekim Merkezi

AHD Hakan Doğanay Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi operasyonlarını FUE ve DHI teknikleri ile gerçekleştiren Dr. Doğanay, Antalya’da işlemleri gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır saç ekimi alanında çalışmasından ötürü bu zamana kadar yapmış olduğu başarılı operasyonlar ile bilinmektedir. Bu merkezde operasyon yaptıracaksanız fiyatların greft başına belirlendiğini söylememiz gerekir. Güncel fiyatı greft başına 1 € şeklindedir.

AHD Hakan Doğanay yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/ahd-hakan-doganay-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari

 

Arenamed Saç Ekim Merkezi

Arenamed Saç Ekim Merkezi

Başarılı bir saç ekimi merkezi olan Arenamed saç ekim merkezi de Serkan Aydın’ın yapmış olduğu başarılı ekimler ile bilinmektedir. Saç ekimi operasyonlarında mega seans diyebileceğimiz maksimum greftte çalışma ilkeleri vardır. FUE tekniği kullanılan bu merkezde saç ekimi fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır.

Arenamed saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/arenamed-sac-ekim-merkezi-serkan-aydin/

 

Ankara International Saç Ekim Merkezi

Ankara International Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi operasyonları Ankara’da Serdar Gökrem tarafından yapılmaktadır. Bu saç ekim merkezinde saç ekimi seansları ekseriyetle 2 seans şeklinde gerçekleşmektedir. Ankara’nın Çankaya ilçesinde başarılı saç ekimi operasyonlarına imza atan Serdar Gökrem, FUE tekniği ile operasyonlarını sürdürmektedir. Seans başına belirlenen saç ekim fiyatı ise 8.500 TL civarında seyretmektedir.

 

Asuman Hair transplant saç Ekim Merkezi

Asuman Hair Transplant Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekim merkezi listemizde göstereceğimiz bir diğer başarılı merkez ise Asuman Hair Transplant’tir. Operasyonlarında tek mega seans politikasını benimsemiş olan bu merkez de birçok başarılı saç ekimi operasyonuna imza atmıştır. Saç ekiminin yanı sıra kaş ekimi ve sakal ekimi gibi alanlarda da hastalarına hizmet etmektedir. Saç ekim fiyatları 15.000 TL ve 20.000 TL arası olan bu merkezde de operasyonda ekilecek olan greft sayısı önemli değildir.

Asuman Hair Transplant yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/asuman-hair-transplant-yorumlari-ve-fiyatlari/

 

Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

Listemize hız kesmeden devam ediyoruz. Serkan Aygın saç ekim merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarında FUE ve DHI tekniklerini kullanarak birçok başarılı operasyon gerçekleştirmiş bir kliniktir. Saç ekimi operasyonlarında kullanılan teknikler, operasyonun fiyatını belirleyen en büyük faktördür. Saç ekimi fiyatları FUE tekniği kullanılan operasyonlarda 2.200 € olarak gözükürken, DHI tekniği kullanılan operasyonlarda 2.800€ şeklinde gözükmektedir.

Serkan Aygın saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/serkan-aygin-sac-ekimi-fiyatlari/

 

İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi

İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi

İlhan Serdaroğlu yalnızca saç ekimi alanında değil aynı zamanda estetik cerrahi alanında da başarılı bir doktor olarak en iyi saç ekim merkezi listemizde karşımıza çıkıyor. Hastalarına saç ekiminin yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi alanında da hizmet vermektedir. Bugüne kadar yapmış olduğu ekimler sonucu birçok başarılı operasyonu bulunmaktadır. Saç ekimi fiyatlarında ise önemli olan ölçütler hastaların saç açıklığı ve greft sayısı olarak görülmektedir. Yaklaşık bir saç ekimi fiyatı vermek gerekirse operasyon için 10.000 TL ile 15.000 TL’yi gözden çıkarmanız gerektiğinizi söyleyebiliriz.

İlhan Serdaroğlu saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/ilhan-serdaroglu-sac-ekimi-fiyatlari/

 

Acıbadem Saç Ekim Merkezi

Acıbadem Saç Ekim Merkezi

Acıbadem hastaneleri bu zamana kadar hastalarına her alanda yardımcı olan bir sağlık kuruluşudur. Aynı zamanda başarılı saç ekimi operasyonları da bulunmaktadır. Alanında uzman kadrosu ile saç ekimi operasyonlarını başarıyla devam ettirmektedir. Saç ekimi fiyatları belirlenirken operasyonda kullanılacak teknik ve greft sayısı baz alınmaktadır. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse saç ekimi fiyatlarının 9.000 TL’den başladığını söyleyebiliriz.

Acıbadem Saç Ekimi yorumları ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/acibadem-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

 

 

Emphair Saç Ekim Merkezi

Emphair Saç Ekim Merkezi

Emphair Saç Ekim merkezi, Türkiye’nin saygın hastanelerinde biri olan Acıbadem Hastanesi’nde operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Başarılı birçok saç ekimi operasyonu yapan merkez hem FUE hem de DHI tekniklerini kullanmaktadır. Saç ekim fiyatları operasyonda kullanılan tekniklere göre şekillenmektedir. Aynı zamanda merkez sakal ekimi ve kaş ekimi gibi alanlarda da hizmet veriyor. FUE saç ekimi 7.000 TL ve DHI saç ekimi 9.000 TL’den başlayan fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Emphair Saç Ekimi yorumları ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/emphair-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

 

Şahin Çelik Saç Ekim Merkezi

Şahin Çelik Saç Ekim Merkezi

Şahin Çelik saç ekim operasyonlarını Ankara’da gerçekleştirmektedir. Yalnızca saç ekimi değil, bıyık ve sakal ekimi gibi alanlarda da hastalarına hizmet eden bir merkezdir. Saç ekimi tekniği olarak FUE ve DHI kullanılan bu merkezde fiyatlar seans başına belirlenmektedir. Saç ekim fiyatları 9.000 TL’den başlamaktadır.

 

Bilgehan Aydın Saç Ekimi

Bilgehan Aydın Saç Ekimi

İstanbul’un Maçka ilçesinde saç ekimi operasyonlarını gerçekleştiren Bilgehan Aydın, aynı zamanda estetik operasyonlarındaki başarıları ile de kendini kanıtlamıştır. FUE ve DHI saç ekiminin yanı sıra Traşsız Saç Ekimi uygulaması ile de operasyonlar gerçekleştirmektedir. Saç ekimi fiyatlarını operasyonda uygulanan teknik, ek IGF tedavisi ve bakım ürünleri belirlemektedir. Saç ekimi fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır.

Bilgehan Aydın Saç Ekimi yorumları ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/bilgehan-aydin-sac-ekimi-fiyatlari/

 

Esteworld Saç Ekim Merkezi

Esteworld Saç Ekim Merkezi

Uzman Doktor Servet Terziler’in başarılı saç ekimi operasyonlarına adını verdiği Esteworld saç ekim merkezi listemize adını yazdırıyor. Saç ekiminde Robotik teknoloji kullanmaları ile öne çıkan bir merkez. Esteworld’de aynı zamanda estetik operasyonlar da gerçekleştirilmekte. Saç ekimi fiyatları kullanılan tekniklere göre değişen bu merkezde fiyatlar 8.000 TL’den başlamaktadır. Daha sağlıklı fiyat bilgisi için kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Estetik ınternational Saç ekim Merkezi

Estetik International Saç Ekim Merkezi

Estetik International saç ekim merkezi Organik saç ekim tekniği ile ön plana çıkan bir merkez olarak karşımıza çıkıyor. Saç ekimi uygulamaları arasında en popüler olan bu teknikle hastalarına büyük başarı oranları vaat etmekteler. Saç ekimi operasyonunuz için tercih edebileceğiniz Estetik International saç ekim merkezi fiyatları ise 6.000 TL’den başlamaktadır. Saç ekimi tekniğine göre fiyatlarda farklılık gözlemlenebilir.

 

Clinichair Saç Ekimi

Clinichair Saç Ekim Merkezi

İzmir şehrimizde yer alan bir diğer saç ekim merkezi olarak karşımıza çıkan Clinic Hair bugüne kadar birçok operasyona ismini yazdırmış durumda. Saç ekimi teknikleri arasında FUE tekniğini başarılı bir şekilde kullanan bir merkez olarak bilinmektedir. Saç ekiminin yanı sıra özel saç terapisi ve özel saç tedavisi alanında da hizmet vermektedir. Bu ekstra alınabilecek uygulamalar fiyatların değişmesinde rol oynamaktadır. Saç ekim fiyatları ise 8.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

 

Clinicexpert Saç ekimi

Clinicexpert Saç Ekim Merkezi

Listemizin sonuna yaklaştığımızda Clinicexpert saç ekim merkezi karşımıza çıkıyor. Hastalarına FUE ile DHI teknikleri ile operasyonlar gerçekleştiren bu merkez de tek mega seans gerçekleştirmektedir. Saç ekim fiyatları 6.000 TL’den başlamaktadır.

 

Mega Hair Trans Saç Ekimi

Mega Hair Trans Saç Ekim Merkezi

Listemizde sona geldiğimizde Mega Hair Trans saç ekim merkezi bizleri karşılıyor. Hastalara öncelikli olarak saç analizi yaparak daha doğru operasyonlar gerçekleştirmekteler. Saç ekimi teknikleri arasında FUE ve DHI tekniklerini kullandıkları görülüyor.

 

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri olarak bilinen bu merkezlerden birinde sizler de operasyonlarınızı gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu listeyi sizlere yardımcı olması için hazırladık. Saç ekim merkezleri ile iletişime geçerek merak ettikleriniz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • ASMED Hair Transplant Saç Ekimi
 • Hermest Saç Ekimi
 • Muttalip Keser Saç Ekim
 • Zekeriya Kul Saç Ekim
 • Sibel Ulusan Saç Ekim Merkezi
 • Hakan Doğanay Saç Ekim Merkezi
 • Arenamed Saç Ekim Merkezi
 • Ankara International Saç Ekim Merkezi
 • Asuman Hair Transplant Saç Ekim Merkezi
 • Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi
 • İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi
 • Acıbadem Saç Ekim Merkezi
 • Emphair Saç Ekim Merkezi
 • Şahin Çelik Saç Ekim Merkezi
 • Bilgehan Aydın Saç Ekimi
 • Esteworld Saç Ekim Merkezi
 • Estetik International Saç Ekim Merkezi
 • Clinic Hair Saç Ekim Merkezi
 • Clinicexpert Saç Ekim Merkezi
 • Mega Hair Trans Saç Ekim Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Salih Durmaz dedi ki:

  Güzel detaylı bir liste olmuş ama keşke saç ekim merkezlerinin fiyatları da yazsaydı

 2. kırkhanlı dedi ki:

  Türkiyenin en iyi saç ekim merkezleri listelenmiş ama clinicexpert listede dahi yer almamalıydı

  1. Harun dedi ki:

   Neden ne oldu ki

 3. Serkan dedi ki:

  Bu listede 1 numara kesinlikle hermest saç ekimi merkezi olmalıydı. Hermest Türkiyenin en iyi saç ekim merkezi

 4. Muro dedi ki:

  Hermest her yerde Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olarak gösterilirken burada 2.sırada olması çok ilginç

 5. serkan dedi ki:

  ETHİC HAİR fiyatını pandemi dolayısı ile düşürmüş .tl. bazlı olmuş .Yaptıran vs.varmı? şikayetleri yok ama ..