Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2022 + Yorumları

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2022 + Yorumları

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri, başarılarını yalnızca Türkiye’de değil aynı zamanda dünya çapında kanıtlamışlardır. Saç ekimi cerrahi bir operasyondur ve özenle yapılması gerekir. Dolayısıyla saç ekimi merkezi seçimi hayati önem taşımaktadır. Saç ekimi yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka en iyi saç ekim merkezi seçimini yapmalısınız. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri işte karşınızda!

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri?

Saç ekimi yaptırmadan önce başarılı ve en iyi saç ekim merkezini seçmek çok önemlidir. En iyi saç ekim merkezlerinde operasyon yaptıranların başarılı sonuçlar aldığını herkes görüyor. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri hastalarına bu alanda hem kalıcı saç ekimi hem de doğal saç ekimi sonuçları vaat ediyor. En iyi saç ekimi İstanbul şehrimiz başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerimizde de Türkiye’nin en iyi saç ekim doktoru ve uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Saç ekimi nerede yaptırmalıyım, en iyi saç ekimi hangisi şeklinde kafanızda sorular varsa sorularınızın cevapları bu yazımızda!

En İyi Saç Ekimi Yöntemi ve Fiyatları

Ülkemizde saç ekimi fiyatları aşağıda listelediğimiz şekilde uygulanmaktadır. Ancak sitemizin ziyaretçilerine özel saç ekiminde %5 indirim fırsatı ile karşınızdayız! Saç ekimi indiriminden yararlanmak için yapmanız gereken oldukça basit. Yazımızda bulunan formu doldurarak kayıt oluşturabilir ve indirimden yararlanabilirsiniz.

Temelde baktığımızda 2 adet saç ekimi tekniği vardır. Bunlar FUT ve FUE teknikleridir. FUT tekniğinin pek çok dezavantajı olmasından ötürü günümüzde fazla kullanılmaz. FUE tekniği en çok tercih edilen saç ekimi yöntemidir. Hastaya pek çok avantaj sunar. Bu geleneksel 2 yönteme ek olarak son yıllarda yeni teknikler de geliştirilmiştir. Bunların en popülerleri ise traşsız saç ekimi desteği sunan DHI yöntemi ve cilt dostu olarak bilinen Safir FUE yöntemidir. Bilinen bu tekniklerin güncel fiyatları ise şu şekildedir;

 • FUT Saç Ekimi Yöntemi: 4.000 ₺ – 12.000 ₺
 • FUE Saç Ekim Tekniği: 5.000 ₺ – 75.000 ₺
 • DHI (Choi Pen) Saç Ekim Yöntemi: 7.000 ₺ – 40.000 ₺
 • Safir FUE Saç Ekim Yöntemi: 6.000 ₺ – 20.000 ₺

İllere Göre En İyi Saç Ekim Merkezi Listesi

En iyi saç ekim merkezlerini il il listeledik. Ülkemizde birçok başarılı saç ekim merkezi var ama en iyi saç ekim merkezi hangisi merak mı ediyorsunuz? Listemizi hazırlarken birçok ölçüt ve değerlendirmeye göre hazırladığımızı belirtmek isteriz. Bu ölçütlerde en önemlileri olan hasta memnuniyeti ve başarı oranlarına göre sıraladığımız en iyi saç ekim merkezi listesine gelin hep birlikte göz atalım.

İstanbul En İyi Saç Ekimi Merkezleri

İstanbul saç ekimi sektörünün başkenti desek yanlış olmayız. Dolayısıyla Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri araştırmasına girenler ilk etapta İstanbul saç ekimi merkezleri tavsiyelerine göz atıyor. İşte son zamanların en çok tercih edilen İstanbuldaki en iyi saç ekim merkezi listesi!

Hermest Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

 

Hermest Saç Ekimi

2002’den bu yana Hermest Saç Ekimi alanındaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Normalde ekilen saçlarda kalıcılık oranı %50 ile %90 arasındadır. Fakat Hermest, kendi geliştirdikleri Unique Slit sayesinde saç ekim operasyonlarında %99’a varan kalıcılık oranını yakalamayı başarmış bir saç ekim merkezidir. En iyi saç ekim merkezi listemizin hiç şüphesiz olmazsa olmazı diyebiliriz. Hedefledikleri %100 hasta memnuniyetini her zaman yakalayan Hermest Saç Ekimi fiyatları 12.000 TL’den başlamaktadır. Hermest saç ekimi indiriminden faydalanmak için formumuzu doldurmayı unutmayın!

Operasyonlarda uygulanan saç ekimi tekniklerine göre fiyatlarda değişkenlik gözükebilmektedir. Hem fiyat hem de kalite açısından önerebileceğimiz nadide adreslerin en başında yer almaktadır.

Hermest saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;

sacekimi-forum.com/hermest-sac-ekimi-fiyatlari/

 

Asmed Hair transplant Saç Ekim Merkezi

ASMED Hair Transplant Saç Ekim Merkezi

ASMED hair transplant, Dr. Koray Erdoğan öncülüğünde hastalarına en iyi hizmeti sunuyor. Saç ekimi alanında yapmış olduğu yenilikçi buluşlar sayesinde adından sıklıkla söz ettiren ASMED, başarılı saç ekimi operasyonları sunmakta. Saç ekimi fiyatları greft başına 2€ ile 2,5€ arasında değişiyor. Bu sebepten maddi durumunuz yeterli ise tercih edebileceğiniz bir merkez.

ASMED Saç Ekimi Yorumları, şikayetleri ve Fiyatlarını incelemek için;

sacekimi-forum.com/asmed-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

nimclinic saç ekimi

Nimclinic Saç Ekimi ve Estetik Merkezi

Bütçesi kısıtılı olanlar için hem uygun fiyatlı hem de çok iyi bir saç ekim sonucu alabilecekleri bir saç ekim merkezi arayanlar için en iyi seçenek Nimclinic. Bünyesinde medikal estetik doktoru, plastik cerrahi uzmanı, diş hekimi ve uzman saç ekimi ekibi ile hizmet vermektedir. Özetle uzman bir kadroyu tek çatı altında toplayan özel bir kliniktir. Başarılı ekibi sayesinde tüm dünyaya ismini başarıyla duyurmuştur. Bu başarısı sayesinde % 100 memnuniyet oranını yakalayan Nimclinic saç ekimi ve estetik merkezi mükemmel doğallıkta sonuçlar yakalamaktadır. Nimclinic Saç Ekimi fiyatları 6.000 TL – 13.000 TL arasında değişmektedir.

Nimclinic saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
https://sacekimi-forum.com/nimclinic-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

 

Zekeriya Kul Saç Ekimi

Zekeriya Kul Saç Ekim

En iyi saç ekim merkezleri arasında olan Dr. Zekeriya Kul hem FUE hem de kendi geliştirdiği NIT teknikleri ile saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Saç ekimi alanının yanı sıra estetik alanda da büyük başarılar göstermektedir. Dr. Zekeriya Kul saç ekimi alanında daima yenilikleri izlemektedir. Saç ekimi operasyonlarının fiyatı greft başına belirlenmektedir. Greft başına 1 € fiyat olan bu merkezde de son fiyat sizlerin eksik alanınıza göre belirlenecektir diyebiliriz.

Zekeriya Kul saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/zekeriya-kul-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

 

Arenamed Saç Ekim Merkezi

Arenamed Saç Ekim Merkezi

Başarılı bir saç ekimi merkezi olan Arenamed saç ekim merkezi de Serkan Aydın’ın yapmış olduğu başarılı ekimler ile bilinmektedir. Saç ekimi operasyonlarında mega seans diyebileceğimiz maksimum greftte çalışma ilkeleri vardır. FUE tekniği kullanılan bu merkezde saç ekimi fiyatları 9.000 TL’den başlamaktadır.

Arenamed saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/arenamed-sac-ekim-merkezi-serkan-aydin/

 

Asuman Hair transplant saç Ekim Merkezi

Asuman Hair Transplant Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekim merkezi listemizde göstereceğimiz bir diğer başarılı merkez ise Asuman Hair Transplant’tir. Operasyonlarında tek mega seans politikasını benimsemiş olan bu merkez de birçok başarılı saç ekimi operasyonuna imza atmıştır. Saç ekiminin yanı sıra kaş ekimi ve sakal ekimi gibi alanlarda da hastalarına hizmet etmektedir. Saç ekim fiyatları 20.000 TL ve 25.000 TL arası olan bu merkezde de operasyonda ekilecek olan greft sayısı önemli değildir.

Asuman Hair Transplant yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/asuman-hair-transplant-yorumlari-ve-fiyatlari/

 

Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

Listemize hız kesmeden devam ediyoruz. Serkan Aygın saç ekim merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarında FUE ve DHI tekniklerini kullanarak birçok başarılı operasyon gerçekleştirmiş bir kliniktir. Saç ektirme işlemlerinde kullanılan teknikler, operasyonun fiyatını belirleyen en büyük faktördür. Serkan Aygin saç ekimi fiyatları 18.000 TL ve 20.000 TL arasında değişmektedir.

Serkan Aygın saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/serkan-aygin-sac-ekimi-fiyatlari/

 

İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi

İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi

İlhan Serdaroğlu yalnızca saç ekimi alanında değil aynı zamanda estetik cerrahi alanında da başarılı bir doktor olarak en iyi saç ekim merkezi listemizde karşımıza çıkıyor. Hastalarına saç ekiminin yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi alanında da hizmet vermektedir. Bugüne kadar yapmış olduğu ekimler sonucu birçok başarılı operasyonu bulunmaktadır. Saç ekimi fiyatlarında ise önemli olan ölçütler hastaların saç açıklığı ve greft sayısı olarak görülmektedir. Yaklaşık bir saç ekimi fiyatı vermek gerekirse operasyon için 10.000 TL ile 15.000 TL’yi gözden çıkarmanız gerektiğinizi söyleyebiliriz.

İlhan Serdaroğlu saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/ilhan-serdaroglu-sac-ekimi-fiyatlari/

 

Acıbadem Saç Ekim Merkezi

Acıbadem Saç Ekim Merkezi

Acıbadem hastaneleri bu zamana kadar hastalarına her alanda yardımcı olan bir sağlık kuruluşudur. Aynı zamanda başarılı saç ekimi operasyonları da bulunmaktadır. Alanında uzman kadrosu ile saç ekimi operasyonlarını başarıyla devam ettirmektedir. Saç ekimi fiyatları belirlenirken operasyonda kullanılacak teknik ve greft sayısı baz alınmaktadır. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse saç ekimi fiyatlarının 10.000 TL’den başladığını söyleyebiliriz.

Acıbadem Saç Ekimi yorumları ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/acibadem-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

 

 

Emphair Saç Ekim Merkezi

Emphair Saç Ekim Merkezi

Emphair Saç Ekim merkezi, Türkiye’nin saygın hastanelerinde biri olan Acıbadem Hastanesi’nde operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Başarılı birçok saç ekimi operasyonu yapan merkez hem FUE hem de DHI tekniklerini kullanmaktadır. Saç ekim fiyatları operasyonda kullanılan tekniklere göre şekillenmektedir. Aynı zamanda merkez sakal ekimi ve kaş ekimi gibi alanlarda da hizmet veriyor. Saç ekimi fiyatları ise 13.000 TL’den başlayan fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Emphair Saç Ekimi yorumları ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/emphair-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

Hair of İstanbul Saç Ekim Merkezi

Hair of İstanbul Saç Ekim Merkezi

Hair of İstanbul saç ekim merkezi operasyonlarını İstanbul’un Bakırköy ilçesinde gerçekleştirmektedir. Birçok başarılı saç ekimi operasyonuna imza attıkları bilinmektedir. Saç ekimi fiyatları ise saç ekim tekniğine ve greft sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama bir saç ekimi fiyatı vermek gerekirse 30.000 TL’den başlayan fiyatlarla karşılaşmaktayız. FUE, DHI saç ekim tekniklerinin yanı sıra sakal ekimi konusunda da hastalarına hizmet vermektedir.

Hair of İstanbul Saç ekimi yorumları ve fiyatlarını incelemek için;

sacekimi-forum.com/hair-of-istanbul-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

 

Estetik ınternational Saç ekim Merkezi

Estetik International Saç Ekim Merkezi

Estetik International saç ekim merkezi Organik saç ekim tekniği ile ön plana çıkan bir merkez olarak karşımıza çıkıyor. Saç ekimi uygulamaları arasında en popüler olan bu teknikle hastalarına büyük başarı oranları vaat etmekteler. Saçların ekim operasyonu için tercih edebileceğiniz Estetik International saç ekim merkezi fiyatları ise 8.000 TL’den başlamaktadır. Saç ekim tekniğine göre fiyatlarda farklılık gözlemlenebilir.

https://sacekimi-forum.com/estetik-international-sac-ekimi-fiyatlari/

Ankara’nın En İyi Saç Ekim Merkezleri

En iyi saç ekim merkezleri listelerinde Ankara’dan bahsetmezsek olmaz. Türkiye’nin en iyi saç ekim doktoru ve uzman ekipleri, Ankara’da da saç ekimi hizmetleri vermektedir.

Muttalip Keser Saç Ekimi

Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi

Saç ekiminde FUE tekniği denildiği zaman akla gelen isim kuşkusuz Dr. Keser’dir. Türkiye’de FUE tekniğini ilk uygulayan doktor olarak bilinen Dr. Keser, saç ekimi operasyonlarına Ankara’da hız kesmeden devam etmektedir. Kendisi genel olarak daha az greft miktarları ile çalışmaktadır ve operasyonları 2 seans sürebilmektedir. Greft başına 3,5 € şeklinde fiyat belirlenen bu merkez de maddi durumu iyi olan hastalar için büyük bir fırsattır.

Muttalip Keser saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/muttalip-keser-sac-ekimi-fiyatlari/

 

Ankara International Saç Ekim Merkezi

Ankara International Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi operasyonları Ankara’da Serdar Gökrem tarafından yapılmaktadır. Bu saç ekim merkezinde saç ekimi seansları ekseriyetle 2 seans şeklinde gerçekleşmektedir. Ankara’nın Çankaya ilçesinde başarılı saç ekimi operasyonlarına imza atan Serdar Gökrem, FUE tekniği ile operasyonlarını sürdürmektedir. Seans başına belirlenen saç ekim fiyatları ise 12.000 TL ile 13.000 TL arasında değişmektedir.

Ankara International Serdar Gökrem saç ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;

https://sacekimi-forum.com/serdar-gokrem-sac-ekimi-fiyatlari/

 

Şahin Çelik Saç Ekim Merkezi

Şahin Çelik Saç Ekim Merkezi

Şahin Çelik saç ekim operasyonlarını Ankara’da gerçekleştirmektedir. Yalnızca saç ekimi değil, bıyık ve sakal ekimi gibi alanlarda da hastalarına hizmet eden bir merkezdir. Saç ekimi tekniği olarak FUE ve DHI kullanılan bu merkezde fiyatlar seans başına belirlenmektedir. Saç ekim fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır.

Şahin Çelik Saç Ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;

https://sacekimi-forum.com/sahin-celik-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

İzmir’in En İyi Saç Ekim Merkezleri

En iyi saç ekim merkezleri dediğimiz zaman İzmir, karşımıza çıkan bir diğer ilimizdir. İzmir, saç ekimi alanında başarılı merkezleri ile hastalarına en iyi saç ekim yöntemleri ile hizmet sunmaktadır.

Sibel Ulusan Saç Ekim Merkezi

Sibel Ulusan Saç Ekim Merkezi

İzmir’de yer alan bu saç ekim merkezi başarılı saç ekimi operasyonları ile bilinmektedir. Dr. Sibel Ulusan saç ekimi alanında devam ettiği çalışmaları ile bu alanda sürekli yenilikleri takip etmektedir. Saç ekim fiyatları 3.000 € olarak belirlenmiştir. Uygulanan tekniğe ya da greft sayısına göre değişmemektedir. Ancak Sibel Ulusan’ın ekibinin yaptığı operasyonlar 12.000 TL’den başlamaktadır.

Sibel Ulusan Saç Ekimi yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/sibel-ulusan-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

Clinichair Saç Ekimi

Clinichair Saç Ekim Merkezi

İzmir şehrimizde yer alan bir diğer saç ekim merkezi olarak karşımıza çıkan Clinic Hair bugüne kadar birçok operasyona ismini yazdırmış durumda. Saç ekimi teknikleri arasında FUE tekniğini başarılı bir şekilde kullanan bir merkez olarak bilinmektedir. Saç ekiminin yanı sıra özel saç terapisi ve özel saç tedavisi alanında da hizmet vermektedir. Bu ekstra alınabilecek uygulamalar fiyatların değişmesinde rol oynamaktadır. Saç ekim fiyatları ise 8.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

https://sacekimi-forum.com/clinichair-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

Antalya Saç Ekim Merkezi

Hem turizm açısından hem de sağlık turizmi açısından ilgi gören bir diğer ilimiz Antalya. Antalya saç ekim merkezleri güncel saç ekim yöntemleri ve deneyimli ekipleri ile hastalarını karşılamaktadır.

Hakan Doğanay Saç Ekim Merkezi

AHD Hakan Doğanay Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi operasyonlarını FUE ve DHI teknikleri ile gerçekleştiren Dr. Doğanay, Antalya’da işlemleri gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır saç ekimi alanında çalışmasından ötürü bu zamana kadar yapmış olduğu başarılı operasyonlar ile bilinmektedir. Bu merkezde operasyon yaptıracaksanız fiyatların greft başına belirlendiğini söylememiz gerekir. Güncel fiyatı greft başına 1 € şeklindedir. Ancak Hakan Doğanay’ın ekibinin yaptığı ekimler 12.000 TL’den başlamaktadır.

AHD Hakan Doğanay yorumları, şikayetleri ve fiyatlarını incelemek için;
sacekimi-forum.com/ahd-hakan-doganay-sac-ekimi-yorumlari-ve-fiyatlari/

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri olarak bilinen bu merkezlerden birinde sizler de operasyonlarınızı gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu listeyi sizlere yardımcı olması için hazırladık. Saç ekim merkezleri ile iletişime geçerek merak ettikleriniz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Hermest Saç Ekimi
 • ASMED Hair Transplant Saç Ekimi
 • Muttalip Keser Saç Ekim
 • Nimclinic
 • Zekeriya Kul Saç Ekim
 • Sibel Ulusan Saç Ekim Merkezi
 • Hakan Doğanay Saç Ekim Merkezi
 • Arenamed Saç Ekim Merkezi
 • Ankara International Saç Ekim Merkezi
 • Asuman Hair Transplant Saç Ekim Merkezi
 • Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi
 • İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi
 • Acıbadem Saç Ekim Merkezi
 • Emphair Saç Ekim Merkezi
 • Şahin Çelik Saç Ekim Merkezi
 • Hair of İstanbul
 • Estetik International Saç Ekim Merkezi
 • Clinic Hair Saç Ekim Merkezi

 

Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Pek çoğumuz saç ekimi yaptırmadan önce büyük bir araştırma içerisine giriyor. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri hakkında genel bir bilgi sahibi olmak bazen yetersiz kalabiliyor. Dolayısıyla saç ekimi yorumları aklınızdaki soruların birçoğuna yanıt vermektedir. Hastaların birebir yaşadığı deneyimler diğer insanlara çok fazla yardımcı oluyor. Bu yüzden saç ekimi merkezi araştırmasına girdiyseniz mutlaka saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında da bir inceleme yapmanız gerekmektedir. Sizlerde bağlantıya tıklayarak en güncel saç ekimi yorumları ve fiyatları neler öğrenebilirsiniz. Hatta yazımızın altındaki formu doldurarak saç ekimi fiyatları fırsatları ve indirimlerinden öncelikli olarak haber alabilirsiniz.

https://sacekimi-forum.com/sac-ekimi-fiyatlari/

Saç Ekimi İndirim ve Fırsat Formu

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
  1. Salih Durmaz dedi ki:

   Güzel detaylı bir liste olmuş ama keşke saç ekim merkezlerinin fiyatları da yazsaydı

  2. kırkhanlı dedi ki:

   Türkiyenin en iyi saç ekim merkezleri listelenmiş ama clinicexpert listede dahi yer almamalıydı

   1. Harun dedi ki:

    Neden ne oldu ki

   2. Oğuzhan dedi ki:

    Merhaba hemşehrim ben de kirikhanliyim. Clinicexpert merkezinde Ekim yaptırmayı düşünüyordum. Bu merkez kötü mü?

  3. Serkan dedi ki:

   Bu listede 1 numara kesinlikle hermest saç ekimi merkezi olmalıydı. Hermest Türkiyenin en iyi saç ekim merkezi

   1. Ferhat dedi ki:

    Hayırlı akşamlar saç ektirmek istiyorum fiyat almak istiyorum

  4. Muro dedi ki:

   Hermest her yerde Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olarak gösterilirken burada 2.sırada olması çok ilginç

  5. serkan dedi ki:

   ETHİC HAİR fiyatını pandemi dolayısı ile düşürmüş .tl. bazlı olmuş .Yaptıran vs.varmı? şikayetleri yok ama ..

   1. Emresamur dedi ki:

    Saç ekiminin çok güzel yaptığınızı duyuyorum arkadaşlardan

  6. Mustafa dedi ki:

   Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Saç Ekimi Fiyatları

  7. Gülsüm dedi ki:

   Saç ekimi günümüzde gayet güzel bir alternatif haline geldi

  8. Şahin dedi ki:

   Mega Hair Trans insanları madur edip ortada bırakmaktan başka birşey yapmıyor. 4 bin kök ektirdim 3 yüz kök bile çıkmadı. İnsan içine çıkaracak hal bırakmadılar. En güzel yaptıkları iş müşteri gibi kendilerine olumlu yorum yapmaları. Binlerce insanı madur ettiler.Uzak durun paranızla rezil olmayın.