Emphair Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Emphair Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Emphair Saç ekimi Fiyatları

Emphair saç ekimi fiyatları 13.000₺’den başlamaktadır. Saç ekimi fiyatları saç ekimi operasyonlarında kullanılan tekniğe göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı zamanda bu fiyatlara ek olarak merkez tarafından verilecek ilaçlar için de ekstra ücret istenilebilmektedir. Emphair Saç Ekimi Merkezi İstanbul ve Ankara’da saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir. Saç ekimi operasyonlarına ek olarak sakal ekimi ve yara iyileştirme operasyonları da yapılmaktadır. Acıbadem Hastanesi’nde saç ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/emphair

Emphair Saç Ekimi Yorumları

Emphair saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Elbette bu tutum, her saç ekimi kliniği yorumlarını ücret karşılığı yazdırıyor anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Emphair Saç Ekimi Şikayet

2018
    

Saç ekimi yapmak üzere Emphair'e başvurdum. Bir an evvel aceleyle beni işleme aldılar, saçma sapan bir planlama yaparak. Ekim 8 saat sürdü 1 ay boyunca gözüme uyku girmedi. Başımda sanki tonlarca yük taşıyor gibi hissediyordum. Aradan 10 ay geçti prp mezoterapi tüm işlemleri yaptırdım sonuç hüsran bomboş keşke yaptırmasaydım. Çirkin görüntüyü ortadan kaldırmak için tekrar yaptırmalıydım. Plastik cerrah bir hekim Ekim yaptı sağ olsun Emphair Saç kökü bile bırakmamış ikinci seansa eldeki köklerle doktor Ekim yaptı ekimden çıkıp direk gezmeye çıkabildim ne uyku sorunu yaşadım ne de başka bir problem sağ olsun ikinci seansta ki doktor arkadaşımız elinden geldiğince toparladı ama olmadı. Facebook'ta 28500+ başarılı Ekim diye reklam yapmışlar altına yorum yaptım korkularından yorum ve beğeni linkini kaldırdılar. Çok büyük hayal kırıklığı sadece ticarethane.
https://www.sikayetvar.com/emphaire-sac-ekim-merkezi/emphaire-sac-ekim-merkezi-hayal-kirikligi

2018
    

2011 yılında ilk operasyonu bunlar yaptı sağlık gelişti. İşin içinde marka hastane var diye ikinci operasyonu mu da yaptırayım dedim. Ticaretle uğraşmamdan dolayı çok gördüm lakin bu firma gibisi yok! Ama beni aldatan aslında Acıbadem markası oldu o dikkatimi dağıttı. Özellikle sordum operasyonu doktor mu yapacak evett kesinlikle bırakın girmesini doktor uğramadı bile. Ne öncesi ne sonrası bilgisayardan operasyondan önce sunum yapılacak dendi teknisyen girdi kafama çizgi çekti bu ne dedim dikim yapılacak bölgeyi işaretledim dedi. Bende görseydim dedim malum bana yapılacak adam umursamadı bile. Operasyon süresinde bana Ekim yapan arkadaşın daha önce ambulans şoförlüğü yapmasından dolayı anılarını dinleyerek bitirdik ki bu arkadaş sağlık memuru! Başka şansım yoktu odadaki TV bozukmuş.
https://www.sikayetvar.com/emphaire-sac-ekim-merkezi/emphaire-sac-ekim-merkezi-belirtilen-islemleri-yapmadi

2018
    

Şakaklarımda ve tepemde seyrelme vardı. Saç ekimi yaptırmaya karar verdim ve olmuşken en iyisi en kalitelisi olsun diyerek Acıbadem Ataşehir Hastanesi'ne başvurdum. Alternatiflerine göre daha yüksek bir ücret istemelerine rağmen Acıbadem adına güvenerek kabul ettim. İşlem günü daha doktoru görmediğim halde benden doktorla görüşmüşüm gibi her türlü komplikasyonu ve ölüm riski dahil her şeyi kabul ettiğimi beyan eden bir forma imza atmamı istediler. İtiraz ettiğimde 3 saat doktorla görüşmeyi bekledim. İşlemime doktor girmedi, TV programına gitmiş. İğnesiz anestezi için anlaşmıştık, ancak iğnesiz anesteziyi yapamadılar ve iğneliye döndüler. İşlem sonrası iki defa acillik oldum, daha birçok sıkıntı çektim. Hatalarını kabul etmek yerine çok agresif bir tutum sergilediler. Vaatleri ile çıkan sonuç farklı, hakkımı mahkemede aramak zorunda kaldım.
https://www.sikayetvar.com/emphaire-sac-ekim-merkezi/emphaire-sac-ekim-merkezi-sagligimi-da-psikolojimi-de-bozdular

2018
    

Saç sıkılaştırması için Emphaire Saç Ekim Merkezi'nde geçen sene saç ekimi yaptırdım. Ama sonuç rezalet. Ön hatta 2li 3lü hatta 4lü greftler yüzünden peruk gibi oldu. Tepe kısmında pek bir değişiklik yok. Kontrole gittiğimde kontrolü yapan kişi ön hattın kötü olduğunu kabul etti. Ama bahane tekli greftlerin yetmemesiymiş. Ama kendisi enseye doğru greftlerin zayıfladığını söyledi. Zaten ön hat ilk günden düzgün olmamıştı. O zamanda bahane şişlikti. İlk yıkamada öndeki ekilen greftler çekilerek düzeltme yapılmaya çalışılmıştı. Tepe kısmına ikinci bir Ekim yapılamazmış çünkü mevcut saçlar dökülürmüş. Daha önce de saç vardı neden ektiniz dedim. Salladı bir şeyler. Ön hat için yapacak bir şey yok saçı öne tarayın dedi. Yani yaptıkları kötü sonucu devamlı bahanelerle kapatmaya çalışıyorlar. Deneyimsiz ve eğitimsiz çalışanlarla Acıbadem ismini kullanarak para kazanma peşindeler.
https://www.sikayetvar.com/emphaire-sac-ekim-merkezi/emphaire-sac-ekim-merkezi-kotu-sonucu-devamli-bahanelerle-kapatmaya-calisiyor

2017
    

17.05.2017 tarihinde Ataşehir Emphair Acıbadem'de tepe bölgemdeki seyreklik sebebiyle saç ekimi yaptırdım. Alın çizgimin de bir iki cm civarında aşağı çekilebileceği söylendi. Asıl sorunum tepe bölgesinde ki % 80-90 oranındaki saç kaybı (hastanedeki uzman- kanalı açan kişi oranı söyledi) iken ve alın bölgesi daha dar bir alan olmasına rağmen 1600 greft tepe bölgesinde ise 1500 greft olduğu işlem bittikten sonra tarafıma iletildi. İşlem öncesi 2500 greft tepe bölgesine yeter denmişti. Benim zaten saç ekimi yaptırma sebebim tepe bölgesi idi. Bu işlem yapılırken kanal açan kişiye sürekli sekreterin müdahale odasına girip ''Y*** beye ulaşamıyoruz bekleyen kontrol hastaları var'' demesi ve o sırada yarım saat daha işim var diyen görevlinin 5 dakika sonra kanal işleminiz bitti demesi olarak düşünüyorum. Sadece isminin içinde Acıbadem olması sebebiyle güvendiğim kuruma gitmekten pişmanlık duydum.
https://www.sikayetvar.com/emphaire-sac-ekim-merkezi/emphaire-sac-ekim-merkezi-pisman-oldum

 

 

Emphair Saç Ekimi Sonuçları

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Yusuf dedi ki:

  Benim 3 arkdaşımın tavsiyesiyle emphaır ailesin de saç ektirme kararı aldım şuanda bir sıkıntım yok 4 ay oldu süreç hala devam ediyor memnunum.

  1. Onur dedi ki:

   Son durum nedir üstad

 2. Koray dedi ki:

  Ben bu ayın 8 inde yaptıdım 20 güne yaklaştı gayet memlunum başarlı bi kaç ekimi yaptılar ellerine sağlık. Milletin öyle kötü yazmasına bakmayın gerçekten işlerinin haklarını veriyolar. Gayet Güler yüzlü ve cok ilgililer teşekkür ederim emphair