Arenamed saç ekim merkezi ( Serkan Aydın ) Yorumları ve Fiyatları

Arenamed saç ekim merkezi ( Serkan Aydın ) Yorumları ve Fiyatları

Arenamed Saç Ekimi Fiyatları

Arenamed saç ekimi fiyatları mega seans FUE  tekniği ile 9.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir. Tek seansta maksimum greft saç ekimi işlemi uygulanmaktadır. Arenamed Saç Ekimi Merkezinde Serkan Aydın tarafından birçok başarılı ekim gerçekleştirilmiştir. Serkan Aydın’ın kendisinin katıldığı operasyonlarda, kanal açma işlemini yaptığı bilinmektedir. Arenamed saç ekimi fiyatı belirttiğimiz gibi mega seans tek fiyattır. Greft sayısı ne kadar olursa olsun bu sabit fiyat politikası izlenmektedir.

Siz de saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesi arasında size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları 

https://www.facebook.com/Arenamedhair

Arenamed Saç Ekimi Yorumları

Arenamed saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Arenamed Şikayet

2019
    

Tam araştırmadan ünlülerin saçını yapmış reklamıyla gitmiş olduğum Arenamedhair ekim merkezi, arka tarafı öyle bir hale getirdi ki bin pişman oldum ve birkaç hafta sonra 2.yılım olacak ve ben saf gibi düzelmesini bekledim boş yere ve tam 2.yılda, bana yaşattıkları için dava edeceğim, mahkeme süreci başlayacak, inşallah adalet önünde hatalarının bedelini ödeyecekler.
https://www.sikayetvar.com/arenamed/arenamedhair-sac-ekimi-sorunu

2020
    

Saç ektirdim ne yazık ki enseden hep aynı yerden aldıkları için iz kaldı. Ne zaman arasam geçer diye geçiştirdiler. Her gün aynı anda 20 kişiye ektikleri için İstanbul'daki bütün amatör ekenleri toplamışlar. Reklama aldanıp gittim bende. Fiş fatura da vermediler. Kartla ödemeyi kabul etmiyorlar.
https://www.sikayetvar.com/arenamed/arenamed-reklamlari-yaniltiyor

2020
    

2017'de saç ektirdim kök alınan yerlerde izler kaldı. ektirdiğimde antibiyotik kullanılacakmış onu dahi söylemediler ekilen yer iltihaplanmıştı. S***A****ekecek zannederken (orada konuştuğum kişilerde öyle zannediyormuş) bizi 2 yıllık ön lisans sağlık mezunu kişiler ekti. S*** a***'ın doktorlukla ilgisi var mıdır?
https://www.sikayetvar.com/arenamed/arenamed-pismanliktir-1

2019
    

Arkadaşımla 2 sene önce ekim yaptırdık. İkimizde de kocaman bir iz oluştu ve 6000 kök aldılar arkadan, fakat eken şahıs acelem var çocuğu okuldan alacağım geç kaldım senin yüzünden deyip muhtemelen aldığı köklerin yarısını falan ekti öne gerisini çöpe attı. Önlerin seyrek olduğuna mı yanıyım arkadaki ize mi... Başka yerlerde ektirenlerde böyle bir iz görmedim. Açıkçası ünlülerin reklamına kanarak gittik pişman olduk

https://www.sikayetvar.com/arenamed/arenamedhair-unlulere-kandik

2019
    

2017 itibaren Arenamedhair saç ekim merkezine ekim yaptırdım. İlk ekim 6300 greft, ikinci ekim 2018'de gelin telafi edelim dediler. 2700 greft daha aldılar ve yine tutmadı dediler, saç similasyonu yapalım dediler ben yaptırmadım ve ensemde tepemde saç kalmadı tutmayabilir diyorlar ama ben araştırmalarım ve uzmanların demesine göre düzgün bir şekilde alınan greft çıkmama durumu yok diyor doktorlar ben mağdurum. Kanuni haklarımı kullanacağım psikolojim berbat.
https://www.sikayetvar.com/arenamed/arenamedhair-sac-ekim-merkezi-degil-sac-sokum-merkezi

 

Arenamed Saç Ekimi Sonuçları

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    Dr Serkan Aydın çok kral hocadır

  2. Scorpion dedi ki:

    Kesinlikle ekim yaptırmanızı tavsiye etmiyorum. Bildiğin Kasap bunlar.
    Ayrıca çok kaba ve nezaketsizler. Mahkemelik olduk dava hakkında gelişmeleri paylaşacağım.