Hermest Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Hermest Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Hermest Saç Ekimi Fiyatları

Hermest saç ekimi fiyatları FUE tekniği için 7.000₺ ve DHI tekniği için 12.000₺ şeklinde belirlenmiştir. Saç ekimi fiyatları uygulanan tekniğe göre belirlendiği için alınan greft fiyat üzerinde etkili değildir. Tek seansta maksimum greft ile çalışmayı temel ilke haline getirmiş olan saç ekimi merkezi, FUE ve DHI tekniğinin yanı sıra Long Hair FUE, sakal ekimi ve kaş ekimi gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezi saç ekimi operasyonlarını Altunizade Academic Hospital’da gerçekleştirmektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezinde saç ekimi fiyatı belirlendikten sonra hiçbir ek masraf talep edilmediği gözlemlenmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.instagram.com/Hermest.Turkey/

https://www.facebook.com/Hermest.Turkey

Hermest Saç Ekimi Yorumları

Hermest saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların birçok merkez tarafında ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Ancak araştırma yaptığımızda Hermest Saç Ekimi hakkında herhangi bir şikayet ya da kötü bir yoruma rastlamadık. Aynı zamanda elbette her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı prensip gereği kötü yorumlar üzerinden değerlendirme yapılmaktadır.

Hermest Saç Ekimi Sonuçları

Hermest Saç Ekimi Hakkında

%100 memnuniyet vizyonu ile genellikle listelerde Türkiye’nin en isi saç ekim merkezi olarak gösterilen  Hermest Saç Ekimi Merkezi; Kadınlarda ve Erkeklerde FUE saç ekimi, DHI saç ekimi gibi tekniklerin yanında, teknolojinin son yenilikleri olan traşsız saç ekimi gibi saç ekim yöntemlerinde de hizmetler vermektedir.

Uygulanması zor olan ve Türkiye’de sadece birkaç merkez tarafından yapılan Uzun Saç Ekiminde, şimdiye kadar yüzlerce memnuniyet sağlayan bir saç ekimi merkezi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Serkan dedi ki:

    Hermest saç ekimi merkezinde saç ekimi yaptırdım. 7 ay oldu ve sonuçlar harika ilgi harika. en iyi saç ekim merkezi listesinde hermest 1 numara olmalıydı