Hermest Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Hermest Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Hermest Saç Ekimi Fiyatları

Hermest saç ekimi fiyatları 12.000₺’den başlamaktadır. Saç ekimi fiyatları uygulanan tekniğe göre belirlendiği için alınan greft fiyat üzerinde etkili değildir. Tek seansta maksimum greft ile çalışmayı temel ilke haline getirmiş olan saç ekimi merkezi, FUE ve DHI tekniğinin yanı sıra Long Hair FUE, sakal ekimi ve kaş ekimi gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezi saç ekimi operasyonlarını Altunizade Academic Hospital’da gerçekleştirmektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezinde saç ekimi fiyatı belirlendikten sonra hiçbir ek masraf talep edilmediği gözlemlenmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

www.hermestclinic.com

https://www.facebook.com/Hermest.Turkey

https://www.instagram.com/hermest.turkey/

 

Hermest Saç Ekimi Yorumları

Hermest saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların birçok merkez tarafında ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Ancak araştırma yaptığımızda Hermest Saç Ekimi hakkında herhangi bir şikayet ya da kötü bir yoruma rastlamadık. Aynı zamanda elbette her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı prensip gereği kötü yorumlar üzerinden değerlendirme yapılmaktadır.

Hermest Saç Ekimi Şikayet

2021
    

Son birkaç aydır saç ekimi araştırıyorum. Hermest ekime uygun değilsiniz dedi. Ben ısrarlı bir şekilde Hermest'e sizde yaptırmak istiyorum dedim. Alacağınız sonuç sizi de bizi de memnun etmeyecektir dediler. Banane sizin memnuniyetinizden!
*** Saç Ekim Merkezi 5000 ekeriz diyor dedim. Dilediğiniz yerde işlem yaptırabilirsiniz, sizin duymak istediklerinizi söyleyip de size hayal kırıklığı yaşatmak istemeyiz deyip kestirip atıyorlar. Saç açıklığı geniş olan kişileri ekime almak istemiyorlarmış... Hayırdır adam mı seçiyorsunuz?

https://www.sikayetvar.com/hermest-hair-transplant/hermest-hair-transplant-boyle-bir-rezalet-olamaz

 

2021
    

Hermest'le 26 Ekim 2020 günü Altunizade'deki yerleri de konsültasyona gittim. Konsültasyon sırasında ameliyatlara doktorların girmediği ve sadece hemşire ve diğer 'sağlık personelinin' katıldığı söylendi ki bu yasal değil. Ayrıca, operasyona katılan hemşire s** Hanım ve potansiyel müşterilerle görüşen e** B** adındaki çalışan, 'doktor katılsa da 15 dakika duracak ve esas işlemi yapmadan gidecek, ama sizden alınan para on katı olacak' dedi. Bu cevapla tatmin olmadım ve ilave sorular sordum, sorulardan hoşlanmayan e** Hanım 'sizin kafanız çok karışık bence operasyon olmayın' dedi. Kafamdaki sorulara yanıt almak için orada olduğumdan habersizdi.

Tüm bunlara rağmen, 30 Ekim 2020 günü için randevu aldım. E**Hanım 1.000 Lira on ödeme ve kimlik fotokopimi istedi, ki bu sırada bankalar kapanmıştı, dolayısıyla para ve kimlik fotokopisini ertesi gün göndereceğim konusunda anlaştık. Bugün, 27 Ekim 2020 'de hesap numarasına bakınca hesabın e** Hanım'ın şahsi hesap numarası olduğunu gördüm ve buraya ödeme yapmayacağımı söyleyerek kliniğin hesap numarasını istedim. Bu talep sonrasında e** Hanım, 12 saat önce yaptığımız yazışmaları ve telefon görüşmeleri hiç olmamışçasına, 30 Ekim günü müsaitlik olmadığını söyledi.

Tüm bunlar ve 30 Ekim gününü bana teyit etmesi WhatsApp ® mesajlarımızda çok açık bir şekilde yer alıyor. Bu yaptıklarını ifşa edeceğimi söylemem üzerine kliniğin kurucusu olduğunu söyleyen bir bey bu akşam beni gizli numaradan aradı. Randevu iptalinin basit bir hata olduğunu ve olayları abarttığımı, (iyi) hiçbir saç ekim merkezinin doktor kullanmadığını, operasyona sadece hemşire ve sağlık çalışanlarının girmesinin tamamen normal olduğunu, ve ödemelerin şahıs hesabına yapılmasının da 'vergi tasarrufu' amacıyla yapıldığını belirterek vergi kaçırdıklarını alenen teyit etti.

Esasen bu saçmalıklar sayesinde bu tuhaf klinikte operasyon olmaktan ve kim bilir daha ne acayip şeylere maruz kalmaktan kurtulmuş oldum.

https://www.sikayetvar.com/hermest-hair-transplant/hermest-hair-transplant-tarafindan-operasyonun-habersiz-iptal-edilmesi-usulsuz-operasyonlar

2021
    

Kardelen Bagpinar ve Gunter Durst kullanicilari ayni yorum..biri turkce biri ingilizce..düşündürücü..demekki fake yorumlar..bravo Hermes 🤣

https://www.google.com/maps/contrib/111938848777110953125/place/ChIJdxGLYcO3yhQRBKWK2x679d0/@39.6547899,-25.6441667,3z/data=!4m4!1m3!8m2!1e1!2s111938848777110953125?hl=tr-TR

Hermest Saç Ekimi Sonuçları

Hermest Saç Ekimi Hakkında

%100 memnuniyet vizyonu ile genellikle listelerde Türkiye’nin en isi saç ekim merkezi olarak gösterilen  Hermest Saç Ekimi Merkezi; Kadınlarda ve Erkeklerde FUE saç ekimi, DHI saç ekimi gibi tekniklerin yanında, teknolojinin son yenilikleri olan traşsız saç ekimi gibi saç ekim yöntemlerinde de hizmetler vermektedir.

Uygulanması zor olan ve Türkiye’de sadece birkaç merkez tarafından yapılan Uzun Saç Ekiminde, şimdiye kadar yüzlerce memnuniyet sağlayan bir saç ekimi merkezi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Serkan dedi ki:

    Hermest saç ekimi merkezinde saç ekimi yaptırdım. 7 ay oldu ve sonuçlar harika ilgi harika. en iyi saç ekim merkezi listesinde hermest 1 numara olmalıydı

    1. harun dedi ki:

      iyi günler iletişime geçebilir miyiz