AKL Poliklinik Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

AKL Poliklinik Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

AKL Poliklinik Saç Ekimi Fiyatları

AKL Poliklinik Saç Ekimi fiyatları  arasında değişmektedir. Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre AKL Poliklinik Saç Ekimi Merkezinde saç ekim fiyatları değişiklik gösteriyor. Hizmet almadan önce bilgi almak adına kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede online konsültasyon yaptırabilir ve saçlarınızın durumu hakkında genel bir bilgi alabilirsiniz. Saç ekimi yöntemleri olarak FUE ve DHI kullanılan bu merkezde fiyatlar seans başına belirlenmektedir. Ayrıca saç ekimi yanı sıra estetik operasyonlar da yapmaktalar. AKL Poliklinik Saç Ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktaracağız.

Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesinde fiyatları ve yorumları inceleyerek size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/aklklinikinternational/

https://www.facebook.com/aklkliniktr

 

AKL Poliklinik Saç Ekimi Yorumları

AKL Poliklinik Saç Ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için AKL Poliklinik Saç Ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

 

AKL Poliklinik Saç Ekimi Şikayet

2022
    

2018 de hisar hastanesinde ektirmiştim buraya 3250 gref dediler 1000 gref bile çıkmadı kafamda olan saçıma ve hayallerime oldu

Kaynak: Google Maps

2022
    

Son 6 günde; 8 yeni yorum. 7 tane 5 yıldız...

Gittiğinizde şunları mutlaka sorun:

1- ekimi kim yapıyor?
2- doktor var mı?
3- doktor varsa ekimin hangi kısımlarına katılıyor?
4- Hasan akil doktor değil. Hasan akil haricinde estetik cerrahi uzmanı kim gibi sorular sorun 🙂

Kaynak: Google Maps

2022
    

Bu yorum yazısını 6 ekim 2020 de yazıyorum. 2017 yılında 4500 greftlik ekim yaptırmıştım berbat olmuştu ilk gittiğimde beni kabul edip revize edicez dediler bir ay sonra tarihi kararlaştırmak için gittiğimde biz sana öyle bir şey demedik istersen parayla yaparız deyip beni birde yalancılıkla suçladılar. Ekimi yapan da hasandı bunları bana söyleyen de. O dönemde o kadar kötü ekimleri vardı ki kapandılar ayırdılar bir şeyler yaptılar bir süre sesleri çıkmadı hiç bir yerde. Bir kaç gün önce beni aradılar puanlama da verdiğim bir puanı silmemi istediler o zaman aklıma geldi bakayım dedim bot hesaplarla puanlamalar başlamış son bir hafta içinde. İnanmayın arkadaşlar, sorun öğrenin bot hesaplara kanmayın.

Kaynak: Google Maps

2022
    

Yazıklar olsun aldığınız paraya, KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM 2000€ yurt dışı fiyatı, anlaşmamızda Hasan Akıl girecekti operasyona ama beyfendi işi çıkmış gelememiş paranın üstüne yatıldı. Merdiven altı değiliz gibi bir slogan bulmuşlar… ama hak yemekten geri kalınmıyor… Arkadaşlar saç ekimini daha ilgi gösteren başka yerler de var. Paranızı bu gibi ÇAKALLARA kaptırmayın.

-İlgi sıfır
-Ekim sonrası ne arayan var ne ilgilenen
-Ödemeyi alana kadar dört dönüyorlar
-Yurt dışı yurt içi fiyat farkı dudak uçurtucu
-Para tuzağı
-Ukala konuşmalar
-Gerekli yerlere suç duyursu yapılacak
-Sosyal medyadan doğruları yazmıştım BLOCKE etmişler

Bunun gibi kendini bilmezlere paranızı kaptırmayın!!!!

Kaynak: Google Maps

AKL Poliklinik Saç Ekimi Sonuçları

AKL Poliklinik Saç Ekimi Merkezi Hakkında

Akl Polikliniği, alanında deneyimli doktor kadrosu ve deneyimli çalışanları ile tıp alanındaki güncel gelişmeleri takip eden ve teknolojiyi kullanarak Medikal Estetik, Saç Ekimi ve alanında hizmet sunan sağlık kuruluşudur.

Akl Polikliniği; kişiye özel ve en uygun hizmet anlayışını benimsemiş, kendi huzur ve dış güzelliklerine “Sihirli Dokunuşlar” isteyen her misafirimiz için koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Siz değerli misafirlerimiz için dünya yeniliklerini takip ederek her zaman sizleri en iyi hizmetle buluşturmayı hedefliyoruz ve sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen deneyimli kadromuzla her zaman yanınızdayız…

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.