Hermest Hair Transplant Tarafından Operasyonun Habersiz İptal Edilmesi, Usulsüz Operasyonlar

Hermest’le 26 Ekim 2020 günü Altunizade’deki yerleri de konsültasyona gittim. Konsültasyon sırasında ameliyatlara doktorların girmediği ve sadece hemşire ve diğer ‘sağlık personelinin’ katıldığı söylendi ki bu yasal değil. Ayrıca, operasyona katılan hemşire s** Hanım ve potansiyel müşterilerle görüşen e** B** adındaki çalışan, ‘doktor katılsa da 15 dakika duracak ve esas işlemi yapmadan gidecek, ama sizden alınan para on katı olacak’ dedi. Bu cevapla tatmin olmadım ve ilave sorular sordum, sorulardan hoşlanmayan e** Hanım ‘sizin kafanız çok karışık bence operasyon olmayın’ dedi. Kafamdaki sorulara yanıt almak için orada olduğumdan habersizdi.

Tüm bunlara rağmen, 30 Ekim 2020 günü için randevu aldım. E**Hanım 1.000 Lira on ödeme ve kimlik fotokopimi istedi, ki bu sırada bankalar kapanmıştı, dolayısıyla para ve kimlik fotokopisini ertesi gün göndereceğim konusunda anlaştık. Bugün, 27 Ekim 2020 ‘de hesap numarasına bakınca hesabın e** Hanım’ın şahsi hesap numarası olduğunu gördüm ve buraya ödeme yapmayacağımı söyleyerek kliniğin hesap numarasını istedim. Bu talep sonrasında e** Hanım, 12 saat önce yaptığımız yazışmaları ve telefon görüşmeleri hiç olmamışçasına, 30 Ekim günü müsaitlik olmadığını söyledi.

Tüm bunlar ve 30 Ekim gününü bana teyit etmesi WhatsApp ® mesajlarımızda çok açık bir şekilde yer alıyor. Bu yaptıklarını ifşa edeceğimi söylemem üzerine kliniğin kurucusu olduğunu söyleyen bir bey bu akşam beni gizli numaradan aradı. Randevu iptalinin basit bir hata olduğunu ve olayları abarttığımı, (iyi) hiçbir saç ekim merkezinin doktor kullanmadığını, operasyona sadece hemşire ve sağlık çalışanlarının girmesinin tamamen normal olduğunu, ve ödemelerin şahıs hesabına yapılmasının da ‘vergi tasarrufu’ amacıyla yapıldığını belirterek vergi kaçırdıklarını alenen teyit etti.

Esasen bu saçmalıklar sayesinde bu tuhaf klinikte operasyon olmaktan ve kim bilir daha ne acayip şeylere maruz kalmaktan kurtulmuş oldum.

https://www.sikayetvar.com/hermest-hair-transplant/hermest-hair-transplant-tarafindan-operasyonun-habersiz-iptal-edilmesi-usulsuz-operasyonlar