Acıbadem Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Acıbadem Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

1991 yılında bir semt hastanesi olarak başlayan Acıbadem Sağlık Grubu, günümüzde büyük bir başarıya imza atarak sağlıkta bir eko-sistem yarattı. 4 ülkede toplam 21 hastane ve 13 tıp merkezi hizmet veren Acıbadem Sağlık Grubu, destek hizmet şirketleri ve Acıbadem Üniversitesi ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretiyor. Acıbadem saç ekimi fiyatları, yorumları ve şikayetlerini buradan inceleyebilirsiniz. Acıbadem saç ekimi sonuçları hakkında yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz

Acıbadem Saç Ekimi Fiyatları

Acıbadem saç ekimi fiyatları 18.000₺’den başlamaktadır. Acıbadem Hastanesi saç ekim fiyatları belirlenirken, greft sayısı ve teknik baz alınmaktadır. Saç ekimi operasyonlarını kadrosundaki plastik ve rekonstrüktif cerrahları gerçekleşmektedir. Acıbadem hastanesi aynı zamanda hastalara taksitle ödeme imkanı da sunmaktadır. Gerçekleştireceğiniz konsültasyon sonrası çok daha net bir saç ekim fiyatı alabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi’nde özel saç tedavileri saç ekimi operasyonlarına dahil değildir. Bu yüzden özel saç tedavisi için ekstra 1.000₺ ödemeniz gerekecektir. Acıbadem saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktarılmıştır.

Siz de saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesi arasında size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/acibademsaglik

Acıbadem Saç Ekimi Yorumları

Acıbadem saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Acıbadem saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Acıbadem Saç Ekimi Şikayet

2021
    

2016 yılında Acıbadem fulya hastanesinde Dr. B** Ö***' e saç ekimi yaptırdım %10 fire verebilir denildi. Daha fazla fire verdi. Fakat hastaneyi defalarca aramama rağmen kimse dönüş sağlamadı. Böyle bir rezillik hayatımda görmedim.

https://www.sikayetvar.com/acibadem-hastanesi/acibadem-hastanesinde-sac-ekimi-tam-bir-fiyasko

2021
    

Taksim şubesinde muayyene oldum ve muayyene fiyatı 600 TL gibi bir rakam çıktı uzman görüşü olarak düşünüldüğünde anlaşılabilir ya da en azından doktorun dürüstlüğü ve bilgilendiriciliği dolayısıyla kabul edilebilir bir rakam fakat yurt dışından geldiğimi söylediğim için yüksek verilen bir fiyat ve ayrıca ameliyat için ortalama 7-8 bin civarı verilirken yurt dışından geldiğim için 2200 euro gibi bir fiyat verildi herhangi bir hizmet farkı olduğunda anlaşılabilir bir durum fakat aynı hizmet için sadece yurt dışında yaşadığınız için 3-4 katı gibi bir fiyat verilmesi kabul edilebilir bir rakam değil en azından internetten bakıldığı zaman durumun ne kadar içler acısı olduğu anlaşılıyor ve aynı firmanın yurt dışı reklamlarında 2000-3000 euro arasında konaklama ve ulaşım dahil ameliyat reklamları varken bu fiyatın verilmesi gerçekten insanı saf yerine koymak gibi bir durum bu konuyla ilgilenin.

https://www.sikayetvar.com/acibadem-hastanesi/taksim-acibadem-hastanesi-sac-ekimi-sorunu

2021
    

Bir yıl önce Bursa Acıbadem Hastanesi'nde saç ekimi yaptırdım 2950 kok ekildi 1000 kok çıkmadı ekim yaparken garantili olarak konuşuluyor ama olumsuz bir şey olunca arkasında durulmuyor ekim ekibi dışarıdan geliyor Başarı oranı sıfır oldu bende paramı geri istedim alamadım. Şimdi düzelmesi için yeni ekim yaptıracağım başka bir yere.

https://www.sikayetvar.com/acibadem-hastanesi/acibadem-hastanesinde-sac-ekimi-memnuniyetsizligi

2021
    

Acıbadem Ankara Hastanesi ® saç ekiminde enfeksiyon bulaştırarak ve doktor olmayan kişilerce kandırarak sapasağlam iken göz göre göre ölüme sevk etti beni. Acıbadem Ankara Hastanesinde 29 Mart 2018 Cuma günü saç ekimine gitmiştim. Enfeksiyon bulaştırmışlar. Şeker 400'lere çıktı. Tansiyon ise 20'lere. 11 gün boyunca 1 dakika bile uyuyamadım. 11 Nisan'a kadar. Kafamın her tarafı ceviz büyüklüğünde patladı ve içlerinden solucan kalınlığında sarı renkte ve yoğun sarı sıvılar çıkmaya başladı. Acıbadem Hastanesi saç kliniği ve kendisini doktor zan ettiğimiz ve hocam dedikleri kişiler ne mi yaptı; ekimin doğal süreci, kanın sıvı hali akıyor sabretmeniz lazım diyerek 1 haftayı aşkın süre oyaladılar. Tabi bu süreçte kafamın tamamı patladı. Çareyi başka doktorlara başvurmakta bulduk.

https://www.sikayetvar.com/acibadem-hastanesi/acibadem-hastanesi-ankara-hastanesinde-sac-ekiminde-hicbir-tedbir-alinmadi-ve-olume-sevk-edildim

Acıbadem Saç Ekimi Sonuçları

Acıbadem Saç Ekimi Hakkında

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 21 hastane ve 13 tıp merkezinde 3.500 doktor, 4.500 hemşire olmak üzere yaklaşık 22.500 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Acıbadem, teknolojisi ve altyapısı ile Acıbadem Adana, Acıbadem Altunizade, Acıbadem Atakent, Acıbadem Maslak, Acıbadem Sistina, Acıbadem City Clinic Tokuda ve Acıbadem City Clinic Umbal Eood Hastaneleri JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu, hastane ve tıp merkezlerinin yanı sıra destek hizmet şirketleri ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Elvin dedi ki:

    Ben rusyadan gelmek istiyorum..sac ekimine