Muttalip Keser Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Muttalip Keser Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatları

Dr. Muttalip Keser saç ekimi fiyatları greft başına belirlenmiştir ve saç ekimi fiyatları greft başına 3,5€ olarak görülmektedir. Dr. Muttalip Keser, saç ekimi operasyonlarında özellikle çok yüksek miktarda greft ile çalışmamaktadır. Hatta saç ekimi operasyonları tek seans değil 2 seans sürebilmektedir. FUE saç ekimi tekniğini uygulayan Dr. Muttalip Keser saç ekimi operasyonlarını Ankara’da gerçekleştirmektedir. Bu saç ekimi fiyatları dikkate alındığında yaklaşık 2.500 greftlik bir saç ekimi operasyonunun ücreti 8.750€ olacaktır. Dr. Muttalip Keser başarılı saç ekimi operasyonları gerçekleştirse de ücret bakımından biraz yüksek görülebilmektedir.

Siz de saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesi arasında size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

Sosyal Medya Adresleri

Telefon Numarası: +90 505 467 08 42

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Yorumları

Dr. Muttalip Keser saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Sonuçları

Dr. Muttalip Keser Kimdir?

Estetik, Plastik ve Rekontrüktif Cerrahi uzmanı olan Dr. Muttalip Keser, 1991 yılında Ankara Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olmuştur.

Dr. Muttalip Keser Plastik Cerrahi eğitimini 1992 ile 1997 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma hastanesinde  almıştır.

1998 yılında Derma-Plast Estetik Cerrahi merkezini kuran Dr Muttalip Keser, 1998 yılından bu yana bütün estetik cerrahi branşlarında hizmet vermektedir.

Özellikle 2003 yılından bu yana ise Derma-Plast çatısı altında, FUE tekniğiyle Saç Ekimi ve Saç Ekimindeki son teknolojik yöntemlerle saç ekimi uygulamaktadır.

Saç Ekiminde bir devrim niteliğinde gelişme olan FUE yöntemiyle saç ekimini Türkiye’de uygulayan ilk Estetik cerrahtır. Bu konudaki bilimsel çalışmalarına 2002 nin sonlarında başlamıştır. Türkiye ve Kuzey Amerikadaki Üniversitelerin ilgili bölümlerinde geçirdiği 20 aylık araştırmaların sonucunda FUE (Follicular Unit Extractor = Foliküler birim sökücü)) Tekniğini ve özel tasarım iğnelerini tasarlamış ve yaratmıştır.

Bu özel olarak tasarlanmış olan ve sağlıklı saç köklerini tek tek sökmeye yarayan iğneler Dr Muttalip Keser’in kendi özel tasarımıdır.
Bu özel iğneler sayesinde yapılan sağlıklı saç kökü sökümü esnasında anatomik yapının hiçbir hasara uğramaması sağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.