Asuman Hair Transplant Yorumları ve Fiyatları

Asuman Hair Transplant Yorumları ve Fiyatları

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Fiyatları

Asuman Hair Transplant saç ekimi fiyatları 20.000 – 25.000₺ aralığındadır. Asuman Hair Transplant saç ekimi merkezinde tek mega seans saç ekimi fiyatı politikası benimsenmiştir. Bu tek mega seansta maksimum greft saç ekim operasyonları yapılmaktadır. Bu nedenle 2.000 greft için de 5.000 greft için de aynı fiyat uygulaması yapılmaktadır. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi gibi operasyonlarda yapılmaktadır.  Asuman Hair Transplant saç ekimi operasyonlarını Emsey Hospital içerisinde gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesinde fiyatları ve yorumları inceleyerek size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları (Instagram ve Facebook)

https://www.facebook.com/asumanhair/

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Yorumları

Asuman Hair Transplant saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Asuman Hair Transplant Şikayet

2020
    

Arkadaşlar nazar değdi sanırım, herkes çok beğeniyordu çevrem de herkes örnek gösteriyordu ancak son 1 ay da saçlarım neredeyse tamamen döküldü. 10 ay oldu ektireli ve dünya kadar ilaç kullandım ama anlamsız bir şekilde teller çok çok inceldi ve her yıkamam da döküldü 🙁 Asuman hanım’a 2 kere gittim mezoterapi yaptı ancak sonuç değişmedi 🙁 psikolojim bozuldu.
kan testi yaptırdık yarın sonuçlarını Asuman hanıma göndereceğim, açıkçası o da pek bir şey diyemiyor, genetik olabilir beslenme olabilir diyor bilemiyorum.
Beslenmem vitaminim iyi aslında, envayi çeşit ilaç kullanıyorum. Adam el sabunuyla yıkıyor kafasını bir şey yok, ben saçımı utanmasam bademe yatıracağım yine de döküldü. kan testlerimde de sıkıntı çıkmadı, Asuman hanım ile görüştüm net bir şey diyemedi ırsi genetik falan filan. Telafi için bir teklif sunmadı, ben ekim yapalım mı dedim yeterli kökün çıkmaz dedi. Anlayacağınız öylece kaldım moral sıfır
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10358.120

2019
    

Yaklaşık olarak 4 yıl önce bir arkadaşım aracılığı ile Asuman hanım ile görüştüm ve görüşmemizde kesinlikle asistana bırakılmak istemediğimi greft durumu yetersiz kalırsa vücut kıllarından fayda sağlayabilir miyiz? Diye sordum bu benim 2. ekimim lütfen bu isteklerimi yerine getirin dedim. Amaç sadece ticaret tabi E*** bey merak etmeyin her şey istediğiniz gibi olacak.

Gelelim operasyon günü bu sözleri aldığım kişi asistanlara teslim etti. Ekim de toplanan kökler yere düştü. Soruyorum kökler yerde geziyor. Ölü kökler sonuç 7 tane çıkan saç operasyon sonu arkadaş sadece parayı teslim almaya geldi. İşin sonunda saç fışkıracak diyen arkadaş sonuç iyi olmayabilir. Bunu yazma sebebim kimse mağdur etmesin alınan kökler yüzünden boş kalan saçlara mı yansam çektiğim acıya mı?
https://www.sikayetvar.com/asuman-hair-transplant/asuman-hair-transplant-hizmetinden-memnun-kalmadim

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Sonuçları

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.