Mega Hair Trans Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Mega Hair Trans Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Mega Hair Trans Saç Ekimi Fiyatları

Mega Hair Trans saç ekimi fiyatları 6.000₺ ile 13.000₺ arasında değişmektedir. Operasyonlarda kullanılan teknik ve greft sayısına göre fiyatlarda bir değişim söz konusu olabilmektedir. Mega Hair Trans saç ekimi operasyonları İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde gerçekleştirilmektedir. Mega Hair Trans saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktarılmıştır.

Mega Hair Trans Saç Ekimi Yorumları

Mega Hair Trans saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Mega Hair Trans saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Mega Hair Trans Saç Ekimi Şikayet

2021
    

2012 yılında Mega Hair Trans firmasında saç ekimi yaptırdım. Bana 5 bin greft saç ekimi yapılacağı vaat edildi ve bunun karşılığında 5.300 TL para alındı. Ancak yıllar geçmesine rağmen kafamda ancak 300-400 saç teli çıktı ve görünümde hiçbir değişiklik olmadı. Kendileriyle iletişime geçmeme rağmen mağduriyetin giderilmedi. Ayrıca kafa derim sürekli açıyor, Ekim yapılmadan önce böyle bir durumun yoktu. Şimdi hem tüketici mahkemesinden dava açıyorum hem de ceza davası açıp maddi manevi tazminat talebinde bulunuyorum.

https://www.sikayetvar.com/mega-hair-trans/mega-hair-trans-sorunlu-hizmet

2021
    

Ben saçımı ektirdim şikayetçi oldum. Beni telefonla aradılar alay ettiler. Benim saçlar çıkmadı. Arkadaşlarım başka yerde ektirdi daha ucuza çokta güzel çıktı. Ben daha fazla verdim sonuç hüsran. Kızıyla beraber bir olmuşlar benden 1250€ aldılar kızıda 3 tane şampuana 150€ aldı. Otelin parasınıda vermedi. Bana verdirdi.

https://www.sikayetvar.com/mega-hair-trans/mega-hair-trans-memnun-kalmadim

2021
    

Mega Hair Trans hakkında şikayet yazdıktan hemen sonra telefonum susmak bilmedi telefon üstüne telefon Ö**bey G**hanım şikayetinizi gördü hemen sorunu çözmek için bize talimat verdi lütfen şikayetinizi kaldırın ne gerekiyorsa yapacağız diye beni o gece uyutmadılar bütün sözler verildi bende yapayım gereği onları sıkıntıya sokmak istemedim şikayeti kaldırdım sonra pandemi var yasaklar kalkar kalkmaz sizinle ilgileneceğiz dediler yasaklar kalktıktan sonra da aradığımda telefonlarıma cevap vermediler.

https://www.sikayetvar.com/mega-hair-trans/mega-hair-trans-tam-bir-fiyasko

2021
    

Mega Hair Trans ile yaşadığım sorun maalesef normal bir şekilde halledilmedi. Şikayetimle ilgili son durumu sizlerle paylaşmak istedim. G** hanımın çözüm yerine değişik hoş olmayan tutumu nedeniyle Tüketici Hakem Heyetine müracaat ettim. Tüm WhatsApp ® yazışmaları, resimleri ve verdikleri sözde Garanti Belgesini delil olarak gönderdim. Kendileri Hakem Heyetinin savunma için gönderdiği tebligatı bu adreste böyle bir firma yok diyerek geri göndermişler. Adres Garanti Belgesindeki ve halen internet sayfalarındaki adresti. Savunma yapmadılar bu nedenle. Hakem Heyeti incelemesi sonunda beni haklı buldu ve ücretin iadesini istedi. Ben de kendilerine durumu bildirdim.

Bundan sonra kendileri Tüketici Mahkemesi'ne ve İcra Mahkemesi ne bana dava açtılar avukatları aracılığıyla. Her iki mahkemeye de savunma için gitmediler davaları kendileri açtıkları halde. Tüketici Mahkemesi açtıkları davaya gitmedikleri için takipsizlik kararı verdi. İcra mahkemesi ise gerçek Ünvan ile benim yazdığım (Mega Hair Trans) ın aynı olmadığı gerekçesiyle farklı firmalar olduğuna karar verdi. İcra dairesi de bu karara uyarak icrayı durdurdu. Burada anladım ki garanti belgesine bilinçli olarak gerçek ünvan ve adreslerini yazmıyorlar. Avukatları da bunu başarıyla kullanıyor. Burada haklılığım net bir şekilde ortadayken Hakem Heyeti kararı ortadayken icrayı işletemedik. Benim baştan avukatsız olarak yaptığım başvurudaki ve gerçek ünvan ve adreslerini bilmeden elimdeki Garanti Belgesindeki ve internetteki ünvan ve adreslerini kullanarak yaptığım usul hatası nedeniyle avukatım da fazla bir şey yapamadı. Sadece avukatım gerçek ünvan ve adreslerine ulaşmamı sağladı ama geç oldu maalesef. Ama benim için önemli olan haklılığım ve gurur meselem olduğu için sonuç önemliydi ve Hakem Heyeti de bunu kanıtladı. Tek üzüldüğüm nokta ise verdiğim ücret değil çöpe giden 4 bin kök saç oldu. Uzun süre insanlardan suçlu gibi kaçtığım o süreci unutamam ve hakkımı helal etmiyorum. O süreçte insanların benimle konuşurken gözlerinin ikide bir kafama bakmaları insanı psikolojik olarak bitiriyor. Sonraki Ekim'de (başka bir merkezde) yaptıkları bu fiyaskoyu düzelttirenden sonra biraz olsun rahatladım. Sonradan gördüm ki bazı forumlarda benzeri birçok şikayet var ® kendileri hakkında. Sağlık hizmeti altında insanların sağlığıyla oynuyorlar resmen.

https://www.sikayetvar.com/mega-hair-trans/mega-hair-trans-sac-ekimi-cikmazi-1

Mega Hair Trans Saç Ekimi Sonuçları

Mega Hair Trans Hakkında

Türkiye de 1995’ten bugüne gelen, 25 yıldır sadece Saç Ekimi üzerine hizmet veren bir kuruluştur. Türkiye’ye Yurtdışından Saç Ekimi hastası getiren ve saç ekiminin Türkiye de sektör haline gelmesini sağlayan ilk Sağlık Turizmi öncülerindendir. Yurtdışındaki yabancıların veya Türkler’in Saç Ekimi için Türkiye’ye gelmelerini organize eder ve Saç Ekimi ile sağlıkta güven kazanarak Sağlık Turizmine katlı sağlayan bir kuruluştur. Mega Hairtrans Vizyon ve Misyonunu Yurtdışından Türkiye’ye saç ekimi için gelen kişilere tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak şekilde hizmet vermeyi amaçlar.

Maga HairTrans bilimsel ve teknik üstünlükle Saç Ekimi hizmeti verir. Saç Ekimi Organizasyonu ile Saç Ekimini tatil anlayışı ile birleştirerek ve konfor sunarak hastalarının mutluluğunu hedeflemektedir.

Doktor, Hastane ve Sağlık Personeli konusunda titiz ve yasal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir kuruluştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. MHT Maduru dedi ki:

    Yaptıkları başarısız ekimlerin yanında, çeşitli internet ortamında kendileri hakkında sahte hesaplarla kendilerini övmeleriyle ünlü bir merkez bu Mega Hair Trans. 4000 kökten çıkan 300 kök bile yoktu bir sene sonra. Bundan sonrası yukardaki şikayetlerle birebir aynı madur ettikleri kişilerin maduriyetini giderme yerine iletişimi engellediler, yüzüstü bıraktılar. Hanımefendinin madur kendisi gibi hakaretleride çabası.