Bilgehan Aydın Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Fiyatları

Bilgehan Aydın saç ekimi fiyatları 13.000₺ olarak bilinmektedir. Lakin saç ekim fiyatları uygulanan teknik, bakım ürünleri ve ekstra ek tedavilere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bilgehan Aydın saç ekimi hizmetlerinin yanı sıra kendi kurucusu olduğu Beaestetic’de hastalarına estetik hizmetleri de vermektedir. Kullanılan saç ekimi tekniklerinin arasında FUE, DHI ve Traşsız saç ekimi teknikleri bulunmaktadır. Bilgehan Aydın saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Maçka da gerçekleştirmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/OpDrBilgehanAYDIN

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Yorumları

Bilgehan Aydın saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Bilgehan Aydın Şikayet

2020
    

Bilgehan Aydın'a 2019 yılı nisan ayında saç ektirdim. Üst ve tepe bölgem tamamıyla saçsızdı. B. A, Ekim yapılacağı gün Kısa bir görüşme sonrası öncelik olarak ön hattı dolduracağız 2. Seansta ise 1 sene sonra tepe bölgesine Ekim işlemi yapacağız dedi. Ekim esnasında son derece ilgili bir şekilde Ekim işlemi gerçekleştirildi. Operasyon yaklaşık 8 saat sürdü ve 5100 greft ektiklerini söylediler. Aradan 6 ay geçti sadece ön hat çizgisi sık görünüyor çizginin arka tarafları ise aşırı derecede seyrek görünüyordu. Aradan yaklaşık 11 ay geçti ve ekim yapılan alan 2020 Mart ayı itibariyle dökülmeye başladı. Verilen losyon, tablet ve şampuanları günü gününe ve saati saatine kullanmama rağmen dökülmeler ne yazık ki Mart itibariyle başladı. İrtibat kurmak istediğim zaman çok zor bağlanma şansı yakaladım ve bir iki ilaç tavsiyesinde bulundular ancak onlarda dökülmeyi durdurmadı. Birkaç ay sonra PRP uygulamasına geçtim yaklaşık 4 seans PRP yaptırdım. Ondanda sonuç alamadım. Saç ekiminden sonra donör bölgem çok seyrek kalmıştı ve kötü görüntü yaratıyordu. Saçımın döküldüğü tarihten itibaren donör bölgesinde de ne yazık ki dökülmeler meydana geldi. Yoğun bir stres altına girdim ve gülmeyi unutur hale gelmeye başladım. 26 Ağustos 2020 tarihinde Nişantaşı'daki b. A nın görüşmek için merkezine gittim. Ahmet bey ile görüşme sağladık. Benden Nisan ayında kan testi istemişlerdi bütün veriler normaldi gerekli ilaçları kullandım çok iyi baktım saçlarıma ancak bana söylenen şey doku uyuşmazlığından kaynaklandı içinmiş. Ahmet bey saçlarımı analiz etti elini kafama her götürdüğünde saç geliyordu eline oda bir şey diyemedi. Aslında demeye çalıştı ancak suç bendeymiş gibi konuşmaya başladı. Merkezde tanımadığım birini odaya çağırdı ve konuşmaya başladık. Gergin olduğumu söylediler alay edercesine antidepresan kullanmamı tavsiye ettiler şaka gibi. Hadi dökülen saçı anlarım. Bir insan olumsuz saç ekimi geçirse en azından 2. Bir ekim şansı olmalı benim öyle bir şansımda kalmadı yazık. Yıllık iznine ayrıldığım gün sırf bu sorundan dolayı İstanbul'a saç için görüşmeye gittim ama tatmin edici bir cevap alamadım. İsterdim ki güzel saçlarımla ziyarete gideyim ama olmadı. Saç ekimi benim için bir hayaldi gerçekleşeceğin sandım henüz 25 yaşındayım artık hayal olarak kalıcak ne yazık ki. Donör alanı şu anda perişan durumda diğer merkezlerle görüştüm nedense hepsi perişan etmişler dedi. Keşke şikayetleri okuyup buraya gitmeseydim. Fotoğraflar 2020 mart ayndan 11. Ay. Şu anda hiç saç kalmadı.
https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-oldukca-basarisiz-sac-ekimi

2020
    

Biz 2 arkadaş olarak aylarca araştırma yaptık ve araştırmalarımız sonrası, sosyal medya aracılığıyla, saç ekimi yapılanların paylaşımı ve Dr... Bilgehan Bey'in hastalarına olan yakınlığı ve bir hasta doktor gibi değil de aile gibi abi kardeş gibi olan yaklaşımlarına istinaden burada ekim yaptırmaya karar verdik.
Arkadaşım 07.02.2020 ben ise 29.02.2020 de ekim yaptırdım. Buraya kadar hiçbir sorun yok çünkü yazıyorsunuz cevap veriyorlar, soru soruyorsunuz fazlasıyla detaylı anlatıyorlar bayağı bayağı ilgililer hatta buldukları her fırsatta arayıp hal hatır soruyorlar. Ama ekim yapıldıktan yani, paranızı aldıktan sonra maalesef ki, yazarsınız cevap alamazsınız, ararsınız açan olmaz, sorularınız olur muhatap bulamazsınız, yüzünüz gözünüz şişer işe gidemez ve iş yerine bilgi amaçlı evrak istersiniz yazarlar, bilgi yazısının altına ise Doktor Beyin ya da cliniğinin kaşesi yok gibi, konuyla ilgi ve alakası olmayan, lazer epilasyon diye bir firmanın kaşesini basmazlar yapıştırırlar, yanlış okumadınız yapıştırırlar, bunları hep dile getirirsiniz birilerine ulaşıp, tamam derler olur mu öyle şey gereken yapılacak derler ve cevap aldığınızda da lakayıt cevaplar duyarsınız, ve bir şekilde bir yolunu bulur yetkililerine ulaşırsınız, Yetkili sıfatında ki kişi ise kendi aramaz dalga geçer gibi sizin bu hale gelmenize sebep olan personele arattırır. Ben ekim öncesi yanıltıcı yaklaşımların, ekim sonrası yaşadıklarımdan sonra hepsinin tamamının göz boyama ve koskoca bir yalan olduğunu gördüm yaşadım, ve bu yaşadıklarımla ilgili şunu net bir şekilde gönül ve vijdanımın rahatlığı ile söyleyebilirim, Buranın derdi ekim yapmak hiç ama hiç değil sadece şampuan ilaç satımı ve ekim vs sonrası alacakları parayı düşünüyorlar parayı aldıktan sonrada siz ölseniz bile umurlarında değilsiniz maalesef.
https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-hizmet-kusuru

2020
    

Nişantaşı şubesinde İGF yaptırdım ancak denilen gibi olmadı ve aksine bildiğiniz saçlarım dahada seyreldiğini gördüm bana gönderdikleri ilk ve son hallerinde bile belli oluyordu oradaki asistan A** beyle konuştum ve dalga geçer gibi yanları üstteki saçlarla örtün gibi komik şeyler söyledi. İGF bittikten 2 ay sonra arandım gerçekten dediğiniz gibi değil hiç memnun değilim yardımcı olun ve hatanızı telafi edin lütfen dedim telefonda dalga geçer gibi peki deyip kapadılar hiç geri dönüş olmadı gerçekten paramın çöpe gittiğine artık eminim.
https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-igf-sac-ekim-sorunu

2020
    

2018 yılında iş arkadaşımla birlikte saç ekimi yaptırmaya karar verdik. Bir çok firmayı gezdikten sonra o yıllarda birlikte Hisar Hastanesinde ekim yapan Doktor b** a**-h** a** ikilisinde ekim yapma kararı aldık. B** a** daha önce Hisarda görev alsa da h** a**'in belli olmayan bir nedenden Hastaneden ayrılmasından sonra Bnish Hair adında Nişantaşı'nda bir klinik açtı ve Estemylife döneminde bütün çalışan personeli oraya taşıdı. Estemylife döneminde yaşadığım sorunlar için muhatap bulamadım. Ekim yaptığım zaman ki tüm personel istinasız b** a**'da dahil orada olmasına rağmen saçma bir şekilde h** a** gitti yani bir şey yapamayız elimizden bir şey gelmez deyip yaptıkları kötü sonuçların arkasında durmadılar! Estemylife döneminde yaşadığım tüm sorunları da yazdım ona da yine bu platform içinde ulaşabilirsiniz. 3 arkadaşın ekimden önce ve su an ki yani 2 yıl sonraki resimlerini dosya olarak paylaşıyorum. Greft sayısı vs. Her şey hikaye biz paramızı ve umutlarımız sömürülen 3 kişi olarak yazıyoruz ve emin olun orada konuşup saç ekimi yapıp fakat yorumları dahi silinen bir çok insan var. Başarı oranı tatminkarlık oranları cidden çok düşük.
https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-sac-ekim-sorunu

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Sonuçları

Bilgehan Aydın Kimdir?

Op.Dr. Bilgehan Aydın, ortaokul ve lise öğrenimini memleketi olan Malatya’da görmüştür. Ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini 2006 yılında bitirmiştir. Op. Dr. Bilgehan Aydın Yeditepe Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümü’nde 2014 yılında ihtisas sonrası mecburi hizmetini bitirdikten sonra Çorlu Devlet Hastanesi’nde hastalarına hizmet vermiştir.

İhtisası sırasında ve sonrasında çalışmalarını ilgi duyduğu burun ve estetik cerrahisi, revizyon burun cerrahisi, kulak estetiği, meme estetiği, liposuction gibi estetik cerrahi bölümleri üzerine yoğunlaştırdı. Bu alan ile ilgili birçok ulusal ve uluslararası platformda düzenlenen kongre ve eğitim programlarına katılan Aydın, Nişantaşı’nda bulunan Bnish kliniğinde hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Ahmet h dedi ki:

  Genel BakışYorumlarFotoğraflar
  Web’deki yorumlar
  Şikayetvar
  1,8/5
  10 inceleme
  Doktor Sitesi
  5/5
  1 inceleme
  Google yorumları
  Sıralama ölçütü:
  En alakalı
  En yeni
  En Yüksek
  En Düşük
  Ahmet Horasan
  Ahmet Horasan

  bir ay önce
  18.01.2020 yılında Bilgehan Aydın saç ekimi merkezinde 4905 greft saç ekimim gerçekleşti, kanalları açan sorumlu kişi (ş**** ) saç çizgisini çizerek bana onaylattı, ağrısız acısız denen operasyonda maalesef iğnelerin yapılması esnasında acı çektim, özellikle alın bölgesinde neredeyse bağırıyordum ve bana alın bölgesinin ince olduğu için acıyabileceği söylendi, neyse operasyon bitti ve bekleme salonuna geçtim kafamdaki kanama geçmedi ve 1 saate yakın klinikte beklemek zorunda kaldım, kanayan bölgeye krem sürerek beni yolcu ettiler, eve ® geldiğimde eşime fotoğraf çektirdim ve yapılan ekimin benim onayladığım çizginin aşağısında olduğunu gördüm.

  2. Gün kliniğe gittiğimde neden onayım dışında sık bir ekim yapıldığını sordum ve bana ‘çok iyi olacak hiç merak etmeyin ‘ diye cevap verdiler, neyse aradan aylar geçtikçe saçlarım yeterince çıkmadı ve bu süreçte klinik 1 kere bile aramadı 10. Ayda ekim başarısız sonuçlandı. Bilgehan beyle görüşmek istediğimde olumsuz yanıt aldım, direk olarak Bilgehan beyle görüşme sağlayamıyor muşuz, bende doktor olan Bilgehan Aydınla nasıl olur da görüşmem vs diye üsteleyince çözüm bulmak için uğraştılar ve 3000 TL ödeme yaparak revizyon + 2. Operasyon yaptırdım 27.01.2021 tarihinde, fakat Bilgehan Aydın bey klinikte olmasına rağmen kesinlikle saç ekiminin hiçbir aşamasına katılmadı.

  Operasyon da doktor yok Ve 2. Ekimim de kalite tamamen düşmüş, 1 yıl önce saç yıkamasını yaptırdığım arkadaş anestezi ve ekim işlemine katıldı çok fazla acı çektim birkaç defa uyardım ve tekrardan uyuşturdular fakat genede acılarım devam etti, bir yıl önceki ekimim de bu kadar acı çekmemiştim ekim işlemi bitsin diye dua ettim, 8 saat sonunda ekim bitti, tabii ki ortalıkta gezen bir de küçük köpek vardı, düşünün burada saç ekim operasyonu yapılıyor.

  Daha sonra bir çanta içinde bundan sonraki süreçte neler yapmam gerektiğiyle ilgili bilgi içeren kağıtlar ve krem, şampuan vs vardı. Çalışan arkadaş şampuan ve kremin ücretli olduğunu söyledi ve bana satmaya çalıştılar bende para ödemek istemedim ve çantadan alıp çıkardılar, bu yaptıklarının yanlış olduğunu söyledim fakat biz bu şekilde anlaşma yapmadık diyerek ürünleri vermediler, toplamda 2 Ekim yaptırıp 9 bin tl ödediğim klinik 1 şampuan ve 1 kremi bana vermedi, ve aradan neredeyse 40 gün geçti 1 kere bile aramadılar, çok pişmanım, saçlarım dik ekildiği için çok kötü görünüyor. Fotoğraflar her şeyi anlatıyor.