MedHair Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

MedHair Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

MedHair Saç Ekimi Fiyatları

MedHair saç ekimi fiyatları 7.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir. Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre MedHair saç ekim merkezinde saç ekim fiyatları değişiklik gösteriyor. Hizmet almadan önce bilgi almak adına kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede online konsültasyon yaptırabilir ve saçlarınızın durumu hakkında genel bir bilgi alabilirsiniz. Saç ekimi yöntemleri olarak FUE ve DHI kullanılan bu merkezde fiyatlar seans başına belirlenmektedir. MedHair saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktaracağız.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/medhairclinic

MedHair Saç Ekimi Yorumları

MedHair saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için MedHair saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

MedHair Saç Ekimi Şikayet

2022
    

.basimin arkasini mahv ettiniz sacimi kestiremiyorum.. sakalimida kesemiyorum alt sakalla üst sakal da fark olustu Allah belanizi versin..

Kaynak: Google Maps

2022
    

Bu merkezde saç ektiricektim Hiv pozitif hasta alındığını gordum ve duydum vazgeçtim. Herkes dikkatli olsun

Kaynak: Google Maps

2022
    

14/10/2019 saç ekimi yaptırdım öncelikle Beyza denilen şahıs sanki doktormuş gibi davranıyor sonradan ekim bitince doktor yada oranın sahibi olmadığını anlıyorsunuz.Vedat denilen kişi ise Gürcistan’da okuduğunu saç ekimini ekenlerin yanında öğrendiğini anlatıyor.Saç kökü alan kişi Dahil ekenlerde hiçbiri doktor degil,sertifikalı degil bir ekime gelen öteki ekimde bulmanız çok zor ekim başına kiralanmış kim oldukları belli olmayan saç Eken kişiler ,saç ekimi için ensemden kök almak almak İçin beni ilaçla uyuttular ve kök alacak kişi kafamın arkasındaki alanda geniş bölgede kısım kısım kök alacağına işi bilmediğinden ve kişisel sorunlarından aynı yerden tüm kökleri almış.Ensemde geri dönülmücek kalıcı hasar oluştu.daha sonra ekime girdik ekimde yine doktor sandıgım ama sonradan doktor olmadığını öğrendiğim iki küçük yaştaki insanlar kafamda flörtleştiği için saç köklerini ekmeden önce 1 saat evet 1 saat bekledikten sonra ekime geçtiler hatta bu bir saatin bitiminde ben cebimden ücretini ödediğim yemeği yedim.Sonra başladılar ve 4200 kök aldık dediler.Ya almadılar geçiştirdiler yada gerçekten çok başarısızlar degilmi çünkü bir tek saç teli çıkmadı.Sonra 2400 kök alınıp yenilendi ve saç yok yani uyumayın ve kök saydırın çünkü insanlar bir daha gelsin diye gerçegi söylemiyorlar 6400 kök ve ortada saç yok.Gerçek dermatolojik ve plastik cerrahına gittim saç köklerimin yanlış alımı sonucu ensemde keklik kalıcak ve yanlış ekimden dolayında saç cıkmıcak. Medhair çalışanları ekimden önce para aldıkları İçin kapıdan çıkıncaya kadar gülerek kapıdan Çıktınız mı iş bitti.Hele doktor yada Sahibi olmadığını ögrendiğim,işin organizatörü olduğunu sonradan söyleyen Beyza hanımı saç ekiminden sonra saç ilgili bir şey sorduğunuzda bir kez anlattık anlasaydınız diye bağırarak konuşuyordu başka müşterileriylede.Saçlarım çıkmadı tam 4200 kök ve ilave 2400 kök birde 100/100 sertifika garanti vericegiz diyorlar ya yalan.saç ekiminden sonra100/70 yazan bir dandirikten kagıt veriyorlar ama 100/70 bile çıkmıyor.şikayet ediceginiz zaman orda kim olduğu belli olmayan oranın sahibi gibi davranan. doktor gibi kendini tanıtan Beyza hanım tehditlere başlıyor.Şikayet ederseniz elimizde emsal kararlarımız var vekalet ücreti ödersiniz diye yani o kadar çok şikayet olmuş ki işyeri hakkında ellerinde karar varmış.Ben birazdan önce sağlık bakanlığına, ,reklam rekabet kuruluna,vergi dairesine bildiricem arkasından dava açıcam.doktor olarak tanıttıkları saç kökü alan kişi ve ekimi yapan kişiler doktor degil ünvan gaspı yaparak insanları nitelikli olarak parasını almak İçin kandırıyorlar.Ekimden sonra ölümden döndüm sakın sakın saç ekiminizi yaptırmayın yüzlerce yer var sakın orda yaptırmayın.zarar gören olursa gelsin benim mahkememde herşeye şahit olsun.İnternette herşeyi paylaşıcam....
Sayın mehmet Gönen ben dava açtım.Günü birlik kişilere kök aldırıp ekim yapıyorlar.Doktor diye tanıttıkları kişilerin hiçbiri doktor degil sıradan insanlar..Hatalı işlerinde bile işlerine sahip çıkmıyorlar.Geri ödeme yada tedavi uygulamıyorlar..
Rekabet kuruluna şikayet edin, yurtdışından ve yurt içinden gelenlerden yüksek rakam alıyorlar parayı elden alıp vergi kaçırıyorlar.Vergi dairesine şikayet edin ve asliye hukuk mahkemesine dava açın ödediğiniz miktarı , masraflarınızı ve manevi tazminat davası açın...Beyza denilen kişi dava açma aşamasında önce tehdit ediyor sonra Gürcistan’da okuduğunu saç ekimini sıradan insanlardan öğrendiğini anlatan hastanede kat kiralayarak bu işi yapan vedat denilen medhair Sahibi telefon açıp oyalıyor.Direk dava açın hatta hiç uğraşmayın direk bana ulaşın ben davayı açtım ve sağlık bakanlığına bildireceğim müdahil olunacaktır ayrıca basına gidicem.para tuzağı kurmuşlar...Güzel yazı yazıları çevrelerindeki kişilere yazdırıyorlar..Beyza isimli şahsa Sakın inanmayın ..Anlatılcak çok şey varda sonra....

 

Kaynak: Google Maps

2022
    

Günübirlik Kiralık tecrübesiz ekip ile ekim yapıldı . Anestezi etkisi operasyon sırasında geçti. Çok ağrı veren ilk gün .
Ekim belirlenen çizginiz üzerinde yapıldı ve çok kötü bir saç çizgisi yapıldı . Tamamen amatörce .
Saç alımı dengesiz yapıldı ayrı yara 45 gün geçmedi saç alım yerinde . 62. Günde alım yeti berbat bir görüntüde , yamalı gibi . Ön çizgi kalemle çizilmiş gibi .
Bilmeden araştırmadan gittim , tavsiye etmiyorum . Çok daha iyi yerler var . Saç ekimi yapan onlarca arkadaşım içinde en yapay görüntü bende .

Kaynak: Google Maps

MedHair Saç Ekimi Sonuçları

MedHair Hakkında

MedHair Clinic, 10 yılı aşan tecrübe ve deneyime sahip ekibiyle saç ekimi başta olmak üzere tüm saç tedavileri kategorilerinde hizmet vermektedir. Saç ekiminden hariç olarak sakal ve kaş ekimi alanlarında da uzman ekibiyle hizmet veren MedHair Clinic; tedavilerde her zaman en gelişmiş teknolojiyi kullanmayı, kaliteyi ve güvenilir sağlık hizmeti sunmayı bir amaç haline getirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana 14.000’den fazla operasyonun yapıldığı MedHair Clinic, Prof. Dr. Gülsüm Gençoğlan ve Saç Ekim Uzmanı Vedat TOSUN tarafından kurulmuştur. Günümüzde uluslararası alanda sağlık hizmeti sunmakta olan ve birçok ödüle layık görülen MedHair Clinic’te tedavilerinizi gerçekleştirmeniz için birden fazla neden bulunmaktadır.

   

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.