Hair of İstanbul Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Hair of İstanbul Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Hair of İstanbul Saç Ekimi Fiyatları

Hair of İstanbul saç ekimi fiyatları 30.000₺ olarak bilinmektedir. Operasyonlarda kullanılan teknik ve greft sayısına göre fiyatlarda bir değişim söz konusu olabilmektedir. Hair of İstanbul saç ekimi operasyonları İstanbul’un Bakırköy ilçelerinde gerçekleştirilmektedir. Hair of İstanbul saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktarılmıştır.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/hairofistanbul

Hair of İstanbul Saç Ekimi Yorumları

Hair of İstanbul saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Hair of İstanbul saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Hair of İstanbul Saç Ekimi Şikayet

2021
    

Saç ekimi için yabancı (! ) ülke vatandaşı şartı olan yerlerden. Türk vatandaşı iseniz sıra yok deniyor donor bölgeniz yetersiz deniyor. Bilgilendirme sistemleri kötü yazık ki Türkiye'de İstanbul'da olan bir yerin kliniğin kendi ülke vatandaşlarına böyle davranması.

https://www.sikayetvar.com/hair-of-istanbul/hair-of-istanbul-bilgilendirme-sistemleri-kotu

2021
    

Saç ekimi sonrasında gerçekleşecek herhangi bir eksikliği giderme konusunda taahhüt vermelerine rağmen hizmet sonrası sözlerinin arkasında durmayan amatör bir saç ekim merkezi. 2009 yılında gerçekleştirdikleri ekim sonrası gerek tıbbi mamada gerekse iletişim konusunda mağduriyet yaşadım.

https://www.sikayetvar.com/hair-of-istanbul/hair-of-istanbul-amator-sac-ekim-merkezi-hakkinda

Hair of İstanbul Saç Ekimi Sonuçları

Hair of İstanbul Hakkında

Hair of Istanbul 2013 yılında İstanbul’da kurulmuş, dünya çapında hizmet veren bir saç ekim merkezidir. Avrupa standartlarında hizmet kalitesi ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı misyon edinmiş ve 75 kişilik profesyonel kadrosuna sahip bir markadır. Dünyaca ünlü saç ekim merkezi Hair of Istanbul 8 yılda 13.000’den fazla işlem gerçekleştirmiş ve 6 farklı dilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hair of İstanbul, saç ekimi için gelen misafirlerine 5 yıldızlı konaklama ve VIP transfer hizmeti sunmaktadır. Uzman doktorlar ve profesyonel kadrosu ile İstanbul’da bulunan Hair of İstanbul hastanesinde tedaviyi gerçekleştirmektedir. Hair of Istanbul, yenilikçi yaklaşımı ile misafirlerine en konforlu hizmeti sunmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.