AHD Hakan Doğanay Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

AHD Hakan Doğanay Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Dr. Hakan Doğanay saç ekimi konusunda yaptığı çalışmaları ile Türkiye’nin öncü saç nakli doktorları arasında yerini almıştır Ayrıca uluslararası birçok saç nakli cerrahisi dernekleri ve saygın saç ekimi forum sitelerinde tavsiye edilen doktorlar listesi içerisinde yer almıştır. Saç nakli operasyonlarını halen Antalya da Lara Anadolu Hastanesinde devam ettirmektedir.

Hakan Doğanay saç ekimi fiyatları, yorumları ve şikayetlerini buradan inceleyebilirsiniz. AHD Hakan Doğanay saç ekimi sonuçları hakkında yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz

Siz de saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesi arasında size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

AHD Hakan Doğanay Saç Ekimi Fiyatları

AHD Hakan Doğanay saç ekim fiyatları greft başına 1 Euro civarındadır. Dr. Hakan Doğanay’ın ekibinin gerçekleştirdiği operasyonlarda saç ekimi fiyatları 25.000 TL civarındadır. İstanbul ve Ankara gibi şehirlere kıyasla fiyatların hemen hemen aynı olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, ücretsiz olarak özel saç tedavisi de yapılmaktadır. AHD Hakan Doğanay saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında bilgileri sizler için hazırladık.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/sacekimiresimleri/

AHD Hakan Doğanay Saç Ekimi Yorumları

AHD Hakan Doğanay saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için AHD Hakan Doğanay saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

AHD Hakan Doğanay Şikayet

2021
    

14. Ay merak edenler için atıyorum son foto atışım olacak, başarı sıfıra yakın, hoca ile 1-1.5 ay içinde görüşüp gereğinin yapılmasını isteyeceğim son durum budur

Merak Edenler İçin

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3622.345

2021
    

Ben de Hakan hocaya ektireceğim ancak daha önce ekim yaptıran nerdeyse herkesin bir süre sonra sonuçlarını paylaşmayı bırakması beni biraz endişelendiriyor.

Bu arkadaşlar en azından süreçlerinin ne durumda olduğunu yazılı olarak ifade edebilirlerse, ekim düşünen insanların çekincelerini gidermiş olurlar, aksi halde mağduriyet sayısı artmaya devam edecektir.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1740.45

AHD Hakan Doğanay Saç Ekimi Sonuçları

AHD Hakan Doğanay Hakkında

2003 yılında FUT saç ekimi yöntemiyle operasyonlara başlayan Hakan Doğanay, 2005 yılından itibaren FUE saç ekimi ( Follicular Unit Extraction) yönteminde başlamış ve halen sadece FUE yöntemi ile operasyonlarına devam etmektedir. 2009 yılında kalem yöntemi denilen implanter pen tekniğine ilgi göstermiştir. Hakan Doğanay kalem yöntemini (Dhi Tekniği)Türkiye’ye tanıtan doktordur desek doğru söylemiş oluruz. Kalem tekniği yanında birçok saç nakli uygulamalarında öncülük yapmıştır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.