Medical Park Saç Ekimi Fiyatları ve Yorumları

Medical Park Saç Ekimi Fiyatları ve Yorumları

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri, 1993 yılından bu yana ülkemizin 15 ilinde 25 hastanesi ile hizmet vermekte. Bir çok hastanede Medical park saç ekimi hizmetleri vermektedir. Medical Park saç ekimi hizmetleri ile ilgili fiyat, yorum ve şikayetleri inceleyebilirsiniz.

Siz de saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesi arasında size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

Medical Park Saç Ekimi Fiyatları

Medical Park saç ekim fiyatları FUE 14.000₺ ve DHI 30.000₺ şeklindedir. Saç ekim fiyatlarının değişken olma sebebi kişinin açıklığı ve saç ekim operasyonunda kullanılacak tekniktir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra hastalarına estetik alanlarında da hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarını Bilge Türk Bilen ve Dilek Şenen gerçekleştirmektedir. Medical Park saç ekimi için birçok yerde hizmet vermektedir. Bu nedenle hangi Medical Park’da saç ekimi operasyonu yaptıracaksınız, oranın saç ekimi kadrosunu bakmanız gerekmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/ozeleryamansacekimi/

Medical Park Saç Ekimi Yorumları

Medical Park saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Medical Park Şikayet

2021
    

Medical Park Hastanesi'nde 2 defa saç ekimi yaptım çok başarısız ekim yapıldı çizim yok tepe kısım boş 3250 gteft alındı denildi ilk ekimde ama nereye ekim yapıldı. 2 ekim yapıldı ilk ekimin verdiği hasardan dolayı saç az çıktı mağdurum. Medical Park Hastanesi çizimsiz ekim yapıldı.

https://www.sikayetvar.com/medical-park-hastanesi/medical-park-hastanesi-basarisiz-sac-ekimi

2021
    

Medical Park Ankara Batıkent Hastanesi'nde Mayıs 2018 yılında saç ekimi yaptırdım keşke yaptırmasaydım bin pişman oldum. Saçlarımı sekiz bin kök ektik dediler ama 1000 kök ancak vardır. Ben sekiz ay sonra Medical Park Hastanesi'ni aradım ve saçların olmadığını çok seyrek olduğunu tepe kısmında hiç çıkmadığını söylediğimde eğer bir yıl sonunda çıkmazsa ücretsiz yeniden ekim yapılacağını söylediler.

Saçlarım çıkmadı tepe kısmında hiç çıkmadı bir yıl sonunda hastaneye görüşmeye gittiğimde hastane yönetimi biz sizin saçınızı tekrardan yapamayız isterseniz haklarınızı hukuki yollardan arayabileceğimi söylediler ve kendilerini mahkemeye vermemizi umursamıyorlar bile. Artık mahkemede görüşeceğiz.

https://www.sikayetvar.com/medical-park-hastanesi/medical-park-hastanesinde-sac-ekimi-magduriyeti

2021
    

Ben Medical Park Hastanesi'nde 8 ay önce saç ekimi yaptırdım ve hiç memnun kalmadım. Medical Park ismine güvenerek hastane ortamında saç ekiminin daha iyi olacağını düşündüm ama yanıldım. Saç ekiminden sonra hiç kimse benimle ilgilenmedi. Batıkent Medical Park Hastanesi'nde h** b** ve onunla beraber bu işi yapan a** a** adlı kişiler doktor değildir. Bu kişiler Ankara'da Batıkent Medical Park ve Ankara Liv Hospital ® Hastaneleri'nde bu işi yapıyorlar.

Her iki hastanede de aynı kişiler var. Ekimden sonraki altıncı gün ensemin hali ortada ve 8 ay sonraki görüntüsü bu şekilde. Bana tüm açık alanların hepsi kapanacak diyen sözde doktor a** a** ve Medical Park Hastanesi'nde sekreter olarak çalışan, beni yanıltan Sekreter s**, ismine güvenerek gittiğim ve daha sonra doktor olmadığını öğrendiğim şahıs h** b**, sizlere hakkımı helal etmiyorum. Şimdi insanın aklına şu sorular geliyor:Bu kişiler doktor olmayıp bu işi nasıl yapıyorlar ve bu özel hastaneler nasıl izin veriyor bu kişilere?

https://www.sikayetvar.com/medical-park-hastanesi/ankara-batikent-medical-park-hastanesi-sac-ekimi

2021
    

6 ay önce saç ekimi yaptırdım. Ekim alanımda dökülmeler oldu ama dökülen yerlerden bir daha saç çıkmadı. Saç ekimi öncesi zaten başımın tamamı açık değildi, sadece sağ ve sol tarafta 3' er parmaklık bir boşluk vardı. Arkadan gereği kadar saç alındı, hatta ekim yapan arkadaşların fazla bile olduğunu, arttığını onları da ekeceklerini daha sık bir saç olacağını söylediler. Şimdi haliyle benim mevcut saçlarım zaten olduğu için ve ekim yapılan yerlerde meydana gelen dökülmelerin tekrar çıkmamasından dolayı epey ® kötü bir görüntü oluştu.

Saçımı asker tıraşı diye tabir edilen 35 numaranın bir tık üzerinde uzatsam adeta görüntü kirliliği oluyor. Hiç memnun değilim. Kafasının üst tarafında hiç saçı olmayan, arka tarafından alınan saçın benimki kadar fazla olmadığı insanlar bile üst bölgesini tamamen kapatırken, benim sadece sağ ve sol tarafı doldurup kapatamamam, seyrek kalması can sıkıcı.

https://www.sikayetvar.com/medical-park-hastanesi/medical-park-hastanesi-sac-ekiminde-memnun-kalmadim

Medical Park Saç Ekimi Sonuçları

Medical Park Hakkında

‘Herkes için Sağlık’ felsefesiyle Türkiye’nin dört bir yanında yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunmanın yanı sıra; imza attığımız bilimsel çalışmalarla bugün yalnızca ülkemiz değil, dünyanın önde gelen sağlık grupları arasında yer alıyoruz.

Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Medical Park Hastaneleri olarak; ABD kökenli Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş üç hastanemizle kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz.

“Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır” ilkesiyle zincirin halkalarını çoğaltmaya devam ederken, Türkiye’nin her yerine yayılarak, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, gelişmiş teknolojimizle sağlık standartlarını yükseltmek konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışı doğrultusunda hazırlanan değer katılmış sağlık hizmetlerini yarattığımız ‘VM Medical Park’ konsept markası altında sunarak sağlık sektörüne yepyeni bir vizyon katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışını Kocaeli, Bursa, Samsun, Mersin, Pendik ve Florya’ya taşıyan VM Medical Park ile dünyayla aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini uzman ve akademik hekim kadromuzla çağdaş bir hastane ortamında buluşturuyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.