Aslı Tarcan Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Aslı Tarcan Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Aslı Tarcan Saç Ekimi Fiyatları

Aslı Tarcan saç ekimi fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre Aslı Tarcan saç ekim merkezinde saç ekim fiyatları değişiklik gösteriyor. Hizmet almadan önce bilgi almak adına kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede online konsültasyon yaptırabilir ve saçlarınızın durumu hakkında genel bir bilgi alabilirsiniz. Saç ekimi yöntemleri olarak FUE, Safir FUE ve DHI kullanılan bu merkezde fiyatlar seans başına belirlenmektedir. Aslı Tarcan saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktaracağız.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/aslitarcan/

Aslı Tarcan Saç Ekimi Yorumları

Aslı Tarcan saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Aslı Tarcan saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Aslı Tarcan Saç Ekimi Şikayet

2021
    

4.06.2020 günü Aslı Tarcan Hair Clinic'te saç ekimi yaptırmıştım. Öncelikle saç ekimine ve sonrasında yıkamaya kadar hizmeti çok iyi verdikleri için teşekkür ederim ama yıkama sonrası içinde uymam gereken kurallar bir kağıtta yazılı şekilde verdiler ve ayrıca ekilen saç çıkmazsa ücretsiz ekimini gerçekleştireceklerine dair belge verdiler. Verdikleri kuralları içerisinde vitamin hapı ilk 6 ay kullanmadım kullan ve sadece önerdikleri şampuanı 1 ay kullanmadım diğer kalan bütün kuralları harfiyen uydum. İlk 5 ay saçlarımın çıkması güzeldi. 5. İçerisinde kontrol amaçlı bir kere fotoğraf istediler selfie yapıp gönderdiğim de beğendiler saçlarımın çıkmasını zaten sonrasında iki kez iletişim kuruldu ikisin de ben kurdum.

6. Aydan sonra dökülmeler başladı ön bölge ve tepe bölgesinde. Özellikle başımın arka tarafında ki saç köklerimi boşaltmışlar hep aynı yerden saç köklerini almışlar uzaktan bakıldığında bile oransal şekilde almadığını çok net belli oluyor. Saç ekimini gerçekleştiren ekibe söylemiştim işim gereği oraları kısa tutuyorum oransal şekilde alın diye maalesef dinlemişler. Takip ediyorsanız Aslı Tarcan'ın Instagram hesabını bolca hikayesi paylaşır aylardan beri benim saç ekimini gerçekleştiren personel bir türlü göremedim. 6. Ayın içindeyken hapı ve şampuanı kullanmaya başladım ve bir daha hiç bırakmadım. 3 kez PRP yaptırdım. Dökülmelere engel olamadım. Ekimin birinci senesi biterken bu günlerde benimle ilgilen personel iletişime geçtim. Şikayetlerimi dile getirdim, her şeyi 6 ay boyunca hap kullanmama getirdi bütün suç sizde getirdi.

Kalitesiz sayılacak yerlerde arkadaşlarım ektirdi onlar hap kullanmadı dedim cevabı ise saç kökleri daha iyi olabilir kan akışları daha iyi olabilir diye cevap vererek geçiştirmeye çalıştı. En son olarak da neden ense tarafında orantısız bir şekilde alım gerçekleştirildi diye sorduğumda ise çözüm olarak saçınızı oraya sıfıra yakın ya da oraya fazla aldırmayın komik (! ) cevap verdi. Garanti belgesi verdiniz eğer çıkmazsa tekrar saç ekimini ücretsiz şekilde yapacağınızı demiştiniz dedim. Ekilen saç dökülmez onlar sizin genetik saç dökülmesi dedi. Resmen insanların zekasıyla dalga geçmeye çalışıyorlar. Eee en son çözüm olarak ne sunuyorsunuz dedim siz eski müşterimizsiniz 5 bin tl gibi uygun fiyatla saçlarınızı simülasyon yapabiliriz dedi. Ben memnun kalmadım ve oraya ektirdiğime pişman oldum.

https://www.sikayetvar.com/asli-tarcan-hair-clinic/asli-tarcan-hair-clinicte-sac-ekimi-sonrasi-pismanlik

2021
    

Aslı Tarcan Hair Clinic saç ektirdim saçlarım ekleri Tam bir sene oldu ve bir sene sonrasında saçlarım ekimini beğenmedim çok seyrek oldu. Ancak bana saçlarımı çıktığını söyleyerek tekrar ekim Yapmayacağız dediler başka bir yöntemle ekim yaparız dediler bunun içinde 12 bin lira para istediler benden tekrar reklamı güzel diye gitmemek gerek dinleri imanları para olmuş nereden alırsak diye düşünüyorlar.

https://www.sikayetvar.com/asli-tarcan-hair-clinic/asli-tarcan-hair-clinic-seyrek-sac-ekimi

2021
    

Bende asli tarcan da saç saç ektirdim saçlarım çıkmadı ensemdeki saçlarım danda oldum. Bir daha saç ektirme şansım yok yanlarına gittim asli tarcan kovmaktan beter etti. Git mahkemeye ver dedi. Bende aynısı yaptım süreç şu anda mahkemede hakkımı sonuna kadar arayacağım

https://www.sikayetvar.com/asli-tarcan-hair-clinic/asli-tarcan-hair-clinic-sac-ekimi-ile

2021
    

Aslı Tarcan Saç Ekimi merkezinde saç ekimi yaptırdım. Donör bölge olarak adlandırılan yan ve ense bölgesinden kök alma işlemi yapıldı ancak sağ tarafım diğer bölgelere göre o kadar fazla alınmış ki bir ay olmasına rağmen her yer iyileşip toparladı ancak orası avuç içi kadar inanılmaz seyrek kel kaldı gören herkes yaralandın mı diye soruyor. Kaç kez arayıp söyledim ancak iyileşecek deyip geçiştirdiler. Keşke planlı bir alım işlemi olsaydı. Mağdur oldum. Ve ne yapacağımı bilmiyorum!

https://www.sikayetvar.com/asli-tarcan-hair-clinic/asli-tarcan-hair-clinic-sac-ekimi-magduriyeti

Aslı Tarcan Saç Ekimi Sonuçları

Aslı Tarcan Hakkında

İnsanların yaşam standartlarını arttırma hedefi ile yola çıkan Aslı Tarcan ve ekibi hedefleri doğrultusunda Aslı Tarcan Tıp Merkezi adı altında çalışma hayatına başlamış ve hizmetlerini sunmuştur.

Gelişen ve değişen sağlık sektöründe başarılı çalışmalarıyla her daim zirveye oynayan Aslı Tarcan Tıp Merkezi özellikle yaptığı güçlü çalışmalarla yurtiçi ve yurtdışı basında kendisinden söz ettirmiştir. Başarılı çalışmalar, kurum içerisindeki her alana sıçramış ve kurumsal hafıza korunarak gelecek başarıların da temeli atılmıştır.

Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke tarafından tercih edilen Aslı Tarcan Tıp Merkezi, her biri kendi uzmanlık alanlarında tecrübeli doktorları ile hizmet kalitesini dünyanın dört bir yanına ulaştırmayı vizyon sahibi edinmiştir.

Tıp merkezimizde estetik ve plastik cerrahimedikal estetiksaç ekimidiş estetiğiobezite cerrahisi gibi alanlarda teknolojinin en son ürünlerine uygun olarak hizmetler sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.