Aslı Tarcan Hair Clinic’te Saç Ekimi Sonrası Pişmanlık

4.06.2020 günü Aslı Tarcan Hair Clinic’te saç ekimi yaptırmıştım. Öncelikle saç ekimine ve sonrasında yıkamaya kadar hizmeti çok iyi verdikleri için teşekkür ederim ama yıkama sonrası içinde uymam gereken kurallar bir kağıtta yazılı şekilde verdiler ve ayrıca ekilen saç çıkmazsa ücretsiz ekimini gerçekleştireceklerine dair belge verdiler. Verdikleri kuralları içerisinde vitamin hapı ilk 6 ay kullanmadım kullan ve sadece önerdikleri şampuanı 1 ay kullanmadım diğer kalan bütün kuralları harfiyen uydum. İlk 5 ay saçlarımın çıkması güzeldi. 5. İçerisinde kontrol amaçlı bir kere fotoğraf istediler selfie yapıp gönderdiğim de beğendiler saçlarımın çıkmasını zaten sonrasında iki kez iletişim kuruldu ikisin de ben kurdum.

6. Aydan sonra dökülmeler başladı ön bölge ve tepe bölgesinde. Özellikle başımın arka tarafında ki saç köklerimi boşaltmışlar hep aynı yerden saç köklerini almışlar uzaktan bakıldığında bile oransal şekilde almadığını çok net belli oluyor. Saç ekimini gerçekleştiren ekibe söylemiştim işim gereği oraları kısa tutuyorum oransal şekilde alın diye maalesef dinlemişler. Takip ediyorsanız Aslı Tarcan’ın Instagram hesabını bolca hikayesi paylaşır aylardan beri benim saç ekimini gerçekleştiren personel bir türlü göremedim. 6. Ayın içindeyken hapı ve şampuanı kullanmaya başladım ve bir daha hiç bırakmadım. 3 kez PRP yaptırdım. Dökülmelere engel olamadım. Ekimin birinci senesi biterken bu günlerde benimle ilgilen personel iletişime geçtim. Şikayetlerimi dile getirdim, her şeyi 6 ay boyunca hap kullanmama getirdi bütün suç sizde getirdi.

Kalitesiz sayılacak yerlerde arkadaşlarım ektirdi onlar hap kullanmadı dedim cevabı ise saç kökleri daha iyi olabilir kan akışları daha iyi olabilir diye cevap vererek geçiştirmeye çalıştı. En son olarak da neden ense tarafında orantısız bir şekilde alım gerçekleştirildi diye sorduğumda ise çözüm olarak saçınızı oraya sıfıra yakın ya da oraya fazla aldırmayın komik (! ) cevap verdi. Garanti belgesi verdiniz eğer çıkmazsa tekrar saç ekimini ücretsiz şekilde yapacağınızı demiştiniz dedim. Ekilen saç dökülmez onlar sizin genetik saç dökülmesi dedi. Resmen insanların zekasıyla dalga geçmeye çalışıyorlar. Eee en son çözüm olarak ne sunuyorsunuz dedim siz eski müşterimizsiniz 5 bin tl gibi uygun fiyatla saçlarınızı simülasyon yapabiliriz dedi. Ben memnun kalmadım ve oraya ektirdiğime pişman oldum.

https://www.sikayetvar.com/asli-tarcan-hair-clinic/asli-tarcan-hair-clinicte-sac-ekimi-sonrasi-pismanlik