İstanbul’un En İyi Saç Ekim Merkezleri Listesi

İstanbul’un En İyi Saç Ekim Merkezleri Listesi

İstanbul Saç Ekim Merkezleri Listesi

İstanbul saç ekim merkezleri nezdinde bakıldığında, fiyatların ortalama belirlendiğini görmekteyiz. İstanbul saç ekimi merkezlerinde fiyatlar 2023 yılında ortalama olarak 15.000 TL ve 45.000 TL arasında seyretmektedir. İstanbul’da saç ekimi operasyonu için tercih edebileceğiniz saç ekim merkezi ve merkezlerini bu yazımızda listeledik.

İstanbul saç ekimi fiyatları birçok faktöre bağlı olarak belirlenmektedir. Ana faktörler arasında saç ekimi merkezinin konumu, operasyonu gerçekleştirecek olan uzmanın tecrübesi ve operasyonlara ek hizmetler bulunmaktadır. Fiyatlar 2021 yılında da bu faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

İstanbul Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Hastaneler

İstanbul Saç Ekimi Merkezleri ve Saç Ekimi Uygulayan Hastaneler

Asmed Hair

Asmed Hair

İstanbul saç ekim merkezleri arasında en bilinenlerden bir diğeri de Asmed Hair Center’dır. Dr. Koray Erdoğan ve ekibi Asmed bünyesinde birçok hastaya saç ekimi konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Yalnız söyemek gerekir ki Asmed Hair Center’da randevu almak için biraz hızlı davranmanız gerekebilir.

Hermest Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Hermest Saç Ekimi

İstanbul saç ekim merkezleri söz konusu olduğunda kuşkusuz Hermest listelerde yerini ilk sıralarda almaktadır. Saç ekimi operasyonlarında en doğal sonuçları başarı ile elde edebilen Hermest, maksimum greft sayısı ile hastaya özel yaklaşımlar neticesinde bu başarısını elde tutmayı uzun zamandır başarmakta. Kişiye özgü yapılan saç ekimi planlamalarının bu sürecin olmazsa olmazı olduğunu dile getirmekteler. Hermest saç ekimi fiyatları ve yorumları için detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Nimclinic Saç Ekimi ve Estetik Merkezi

Saç ekimi merkezi arayışı içerisinde olanlar için en iyi saç ekim merkezlerinden biri de Nimclinic saç ekim ve estetik merkezidir. Nimclinic yalnızca saç ekimi alanında hizmet vermiyor. Deneyimli ve uzman kadrosu ile ayrıca gülüş estetiği, plastik cerrahi ve medikal estetik alanında da hizmet vermektedir. Ayrıca Nimclinic, hastalarına yıllardır hem ucuz hem de kaliteli saç ekimi sağlayan en iyi saç ekim merkezlerinden biridir. Sizler de Nimclinic saç ekimi fiyatları ve yorumları hakkında detaylı bilgi için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Emphair

Emphair

Emphair Saç Ekim Merkezi hem saç ekimi operasyonları hem de ek tedavi uygulamaları ile hastalarına hizmet veriyor. Saç ekimi teknikleri arasında FUE ve DHI teknikleri ile operasyonlar gerçekleştirmekteler. İğnesiz anestezi kullanılan bu merkezde operasyonlar daha rahat geçmektedir. Emphair saç ekimi fiyatları ve yorumları için detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.

Dr. Serkan Aygın

İstanbul Şişli’de hizmet veren Serkan Aygın saç ekimi merkezi hem yurtiçinden hem yurtdışından birçok hastaya hizmet vermekte. Saç ekimi tekniklerinden FUE ve DHI tekniğini en iyi şekilde kullanan merkezlerden biri olduğunu çok rahat söyleyebiliriz. Dr. Serkan Aygın saç ekimi fiyatları ve yorumları için detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.

Arenamed Serkan Aydın

İstanbul Özel Fors Kliniğinde hizmet veren Arenamed Saç Ekim Merkezi, Serkan Aydın’ın başarılı ekimleri ile tanına bir merkez. Saç ekimi operasyonlarına hassasiyet ve titizlikle yaklaşmaktadırlar. Maksimum greft ilkesini benimsemiş olan merkez hastalarına 2021 yılında da hizmet vermeye devam etmektedir. Arenamed Serkan Aydın saç ekimi fiyatları ve yorumları için detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.

Asuman Hair Transplant

Asuman Hair Transplant saç ekimi konusunda İstanbul’da başarılı çalışmalarda yer almıştır. İstanbul’un Pendik ilçesinde hastalarına hizmet vermektedir. Saç ekimi hakkındaki gelişmeleri yakından takip edip hastalarına saç ekimi, kaş ekimi ve sakal ekimi alanında en son teknoloji ile yardımcı olmaktadırlar. Asuman Hair Transplant saç ekimi fiyatları ve yorumları için detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.

Dr. Zekeriya Kul

Dr. Zekeriya Kul

Dr. Zekeriya Kul yalnızca saç ekimi alanında değil aynı zamanda estetik alanında da uzman bir doktordur. Başarılı operasyonları sayesinde İstanbul saç ekim merkezleri arasında sıyrılmayı başarmıştır. Kendisinin geliştirmiş olduğu saç ekimi NIT tekniği oldukça popüler bir tekniktir.

Aziz Aksöz Saç Ekimi

Saç ekimi uzmanlarından Aziz Aksöz hastalarına İstanbul Şişli’de hizmet vermektedir. Aynı zamanda Estetik International saç ekimi koordinatörlüğü yapmaktadır. Aziz Aksöz laboratuvar geçmişi olmasından ötürü saç ekimi alanındaki gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Saç ekimini tutku ile gerçekleştirdiği için birçok başarılı saç ekim operasyonu bulunmaktadır.

Dr. Bilgehan Aydın

Op. Dr. Bilgehan Aydın başarılı saç ekim operasyonları ile bilinmektedir. Kendisi aynı zamanda yüz estetiği ve vücut estetiği alanında da hizmet vermektedir. Saç ekiminde yaşanan son gelişmeleri yakından takip eden Bilgehan Aydın, İstanbul Nişantaşı’nda hastalarını karşılamaktadır. Bilgehan Aydın saç ekimi fiyatları ve yorumları için detaylı yazımızı okuyabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Saç Ekim

Acıbadem hastaneleri geçmişten günümüze hastalarına pek çok alanda yardımcı olan bir sağlık kuruluşudur. Bunun yanı sıra birçok başarılı saç ekim operasyonları gerçekleşen bu hastanede, operasyonların başarısı alanında uzman kadrosunun tecrübelerine dayanmaktadır. Dilerseniz sizler de İstanbul’da bulunduğunuz ilçeye yakın bir Acıbadem Hastanesi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

İsveç Klinik

İsveç Klinik

İstanbul saç ekim merkezlerinden bir diğeri ise İsveç Kliniktir. Hem saç ekimi hem de estetik alanda hastalarına hizmet vermektedir. İsveç Kliniğin misyonları arasında sağlık sektörünün güler yüzlü hizmet anlayışına devam etme yer almaktadır. Sizler de saç ekimi operasyonları için kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Mega Hair Trans

Mega Hair Trans saç ekimi operasyonlarının yanı sıra hastalarına saç ekimi terapileri alanında da hizmet vermektedir. Lazerli saç terapisi ve saç mezoterapisi gibi tedavilerle hastalarda saç dökülmesi sorunları ile ilgilenmektedir. Yurtdışındaki gelişmeleri yakından takip ederek saç ekimini her daim güncel ve teknolojik tutmayı hedeflemektedirler.

Esteworld

Saç ekiminin yanı sıra estetik operasyonlar da gerçekleştirilen bu merkezde, Uzman Dr. Servet Terziler’in pek çok başarılı saç ekimi operasyonu bulunmaktadır. Saç ekimlerinde en bilinen uygulamaları Robotik saç ekimidir. İstanbul Altunizade ve diğer ilçelerde saç ekimi operasyonları alanında hastalarına hizmet etmeye devam etmektedir.

Cosmedica Saç Ekim Merkezi

Cosmedica Saç Ekim Merkezi

İstanbul saç ekim merkezleri listemize hız kesmeden devam ederken Cosmedica Saç Ekim Merkezini görüyoruz. Hem Türkiye’den hem de yurtdışından gelen hastalara saç ekimi alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Dr. Levent Acar önderliğinde pek çok başarılı saç ekim operasyonuna imza atmış bir merkezdir. Saç ekimi teknikleri arasından en çok tercih edilen ise FUE tekniğidir.

Transmed Saç Ekim Merkezi

Dr. Melike Külahçı tarafından kurulan Transmed Saç Ekim Merkezi, hastalara saç ve cerrahi hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Merkezde FUE ve DHI saç ekimi teknikleri ile saç ekimi ve sakal ekimi alanında hastalara hizmet verilmektedir. Geçmişten günümüze birçok başarılı operasyonları bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.