Sibel Ulusanı Önermiyorum, Karar Sizin!

ekimden sonra 10 ay geçti, artık saçımda bir gelişme olacağını düşünmüyorum, ve son durum cidden kötü, plansız ekimden dolayı saçlarımın ön kısmı iyi ama tam tepeyle saçların yandan birleştiği yerde 2 parmak genişliğinde güçsüz tüylerden oluşan alanda saç olduğunu zannettiklerinden saç ekimi yapılmadığı için rezalet bir görüntü oluştu. Kesinlikle pişmanım, gitmeyin!
Bunun yanı sıra saç ekiminden önce donör bölgede kesinlikle iz kalmayacak demişlerdi, aradan 10 ay geçmesine rağmen hala 5 numaraya bile kestiğimde arkada izler kabak gibi duruyor, donör bölgenin pertini çıkarmışlar, insan bi saç geçişi yapar, azalarak alır saçları, bir çizgi düşünün altında 1000 kök varsa üstünde 200 kök var …
• Saç ekimi yapılırken ön ve arkanın biraz daha sıkı olmasını istedim ve ekimden sonra şoklardaydım, aradaki yere neredeyse hiç saç ekilmemişti, tamam ön ve arka sıkı olsun dedikte üsturuplu bir geçiş yapılır, sıktan gevşek ekime doğru, yani ekim işlemini beğendiğimi de söyleyemem, ama yedik bi nane, arayı prp tarzı tedavilerle güçlendirebilirsem ne mutlu, yoksa garip bir görüntü oluşacak yada bu eziyete bir kez daha katlanacağım. Buna ek olarak doktor ilk alın çizgisini çizdiğinde öyle aşağı çekti ki, sırf alına 3500 kök ekilirdi, arkaya filan hiçbirşey kalmazdı, ben dedim yukarı çekin diye.
• Belirtmeden geçemeyeceğim saç ekimi gerçekten zor bir işlem, istedikleri kadar uyuştursunlar bildiğiniz 12 saat işkence gibiydi, bitmesi için dua ettim resmen, bunları bilip öyle bu işe girişin derim.
• Ekim öncesi süreçte yapılması gereken tahliller dışında ben aramazsam neredeyse hiçbir bilgilendirme yapılmadı, mesela sonradan öğrendiğim üzere ödem olamaması için ilaçlar veriliyormuş ekimden birkaç gün öncesinden, bunların hiçbirini bilmiyordum, bu yüzden yüzüm gözüm şişti zaten. Ha birde sadece kan sulandırıcı ilaç ve alkol alınmasın kahvaltı yapılıp gelinsin dendi, haklarını yemeyeyim.
• Ekim günü ekim sonrası kullanılacak ilaçlar için 130-140 tl civarı para isteniyor, görevlilerden birinin karşıya gidip ilaçları hastaneden adınıza yazdıracağı söyleniyor, 140 tlye bir ağrı kesici ve bir antibiyotik geliyor!
https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/126585757