Smile Hair Clinic Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Smile Hair Clinic Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Smile Hair Clinic Saç Ekimi Fiyatları

Smile Hair Clinic saç ekimi fiyatları 6.000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir. Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre Smile Hair Clinic saç ekim merkezinde saç ekim fiyatları değişiklik gösteriyor. Hizmet almadan önce bilgi almak adına kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede online konsültasyon yaptırabilir ve saçlarınızın durumu hakkında genel bir bilgi alabilirsiniz. Smile Hair Clinic saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktaracağız.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/smilehairclinic

Smile Hair Clinic Saç Ekimi Yorumları

Smile Hair Clinic saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Smile Hair Clinic saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Smile Hair Clinic Saç Ekimi Şikayet

2021
    

HERKESE TAVSİYE ETMİYORUM - Dr. Gokay ve Klinik Müdürü Melis, bir yıl önce Smile tarafından uygulanan kötü sonuçlar / başarısız HT nedeniyle bana geri ödeme sözü verdi. Gokay, geri ödemenin 12 ay sonra gerçekleşmesinden endişe etmememi birkaç kez söyledi (tüm iletişim / geri ödeme vaatlerim var). 12 ay sonra tamamen kayboldular, sosyal medyada beni engellediler, e-postalarımı da göz ardı ettiler, şimdi hiçbir anlam mazereti olmadan beni tehdit ediyorlar - bazen bir çocuk bakım merkezindeki çocuklarla uğraştığım izlenimine kapılıyorum - onlar değil hiç olgun değil. Ayrıca, hizmetleriyle ilgili görüşlerimi ve fotoğraflarımı paylaştığım için bana dava açmak için bir 'avukat' işe alacaklarını söylüyorlar. Smile Bu kadar açıklığa kavuşturacaksın ki beni hiç samimi olmayacaksın - Korkunç işin ve profesyonel olmayan davranışlarınla ​​ilgili görüşlerimi paylaşmaya devam edeceğim. HT arayanlar, operasyondan sonra Smiles müşteri hizmetlerine çok dikkat etmeleri için sözlerini tutmayacaklar, ne de hataları ya da başarısız sonuçlar için size geri ödeme yapmayacaktır. Ayrıca, Gokay ve Mehmet, HT sonuçlarınızla ilgili daha fazla ayrıntı sorarsanız sizi sosyal medyada engelleyecek ve sizi engelleyecek ve kaçacaklar. Gülümsemeyi profesyonel olmadıkları için tavsiye ETMİYORUM, size herhangi bir zamanda geri ödeme sözü verdiyse bile bir şeyler ters giderse size geri ödeme yapmayacaklar. Sözlerini tutmuyorlar, çocukça, profesyonel değiller, insanların hayatı ve parasıyla oynayan çocuklar gibi görünüyorlar. Smile ile herhangi bir randevu rezervasyonu yapmadan önce, saç dökülmesi fetihleri ​​gibi facebook grupları hakkında hızlı bir araştırma yapın ve son zamanlarda Smile ve hastalarıyla neler yaptıklarını göreceksiniz. Ayrıca fotoğraflarımı paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Smile hastalarına davranış şekli utanç verici. Ekran görüntülerine bakın -

Smile Hair Clinic Saç Ekimi Sonuçları

Smile Hair Clinic Hakkında

Smile Hair Klinik, Ataşehir’de Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından akredite özel kliniğinde sizin için her operasyon öncesi steril edilen odalarında,  tecrübeli ve uzman kadrosu ile hizmet veren bir kliniktir

Yeditepe Tıp Fakültesi mezuniyeti sonrası, Sağlık Turizminin gelişmeye başladığı yıllarda, Hastane yöneticiliği, ve medikal estetik alanında kendini geliştirip 2013 yılından itibaren Türkiye’de ve Dünya’da görsel estetikte yeni yaklaşımlarla doğal görünümü verebilecek saç ekimi yöntemlerini geliştirmek adına çalışmalara başladı. Medicana Sağlık Grubunda bulunduğu süreç boyunca Grubun bünyesinde bulunan 11 Hastanenin Uluslararası Hastaların pazarlama faaliyetleri , hastaların Medikal takibi ve tedavilerinin organize edilmesi, Yurtdışı Sağlık Bakanlıkları ilişkileri ve hasta kabulü gibi süreçlerin başında yer aldı.

Operasyonlarında Mikromotor Graft alımı ve Safir FUE Saç Ekim insizyonlarını kullanmayı tercih ediyor ve hastaları doğru planlama, saç çizgisi belirleme, ve halihazırda bulunan greftlerin korunması ile birlikte, daha korumacı davranarak daha az saç sayısı ile çok daha iyi sonuç alabileceklerine inanıyor. Her yıl katıldığı yıllık olarak düzenlenen Saç dökülme tedavileri, saç ekimine yeni yaklaşımlar gibi süreçleri takip etmek adına ISHRS ve diğer kurumların düzenlemiş oldukları etkinliklere katılarak en son gelişmelerini hasta tedavi düzenlemelerinde uygulamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.