Aziz Aksöz Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Aziz Aksöz Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Aziz Aksöz Saç Ekimi Fiyatları

Aziz Aksöz saç ekimi fiyatları 15.000₺ ile 30.000₺ arasında değişmektedir. Saç ekim fiyatları kişilerin saç açıklığına ve greft sayısına göre değişebilmektedir. Aziz Aksöz saç ekimi operasyonlarında Organik Saç Ekimi tekniğini daha çok kullanmaktadır. Organik saç ekimi hemen hemen her hastaya uygulanabilmektedir. Elbette hastaların bu tekniği tercih etmeleri gerekmektedir ve fiyatlarda değişiklik gözükebilmektedir. Saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Mecidiyeköy’de gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesinde fiyatları ve yorumları inceleyerek size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/azizaksozoffical/

Aziz Aksöz Saç Ekimi Yorumları

Aziz Aksöz saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Aziz Aksöz Şikayet

2021
    

7 ayi gecen bi sure oldu sonuc memnun edici degil  ama 1 sene bekleme karari aldik musait durum olursa yeniden ekim olucak yada ucret iadesi. Emek ve bekledigine degmemesi gercekten cok moral bozucu o yuzden gercekten cok ustnde durmalisin

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3789.60

2021
    

2 sene önce A*** A*** 12 bin civarı bir paraya organik saç ekimi yaptırdım o zamanlar da bir arkadaşımda bir doktor bulmuş 3 bine anlaşmış ve o araya ben A*** beye gittim ben tabi güzel sonuçlar bekliyorum ekilen saçların olduğu bölge canlanıyor güzel saçlar çıkıyor falan bir ton beklenti var. Saç ekimi yapıldı sonrasında Minoxidil de illa kullan dediler (zaten Ekim yapılmadan önce bu tarz ürünler kullanmaktan bıkmıştım ama bildikleri bir şey var dedim yaklaşık 1,5 sene ekim yapıldıktan sonra o ürünü de kullandım) sonrasında 3-4 ay önce bıraktım kullanmayı şu an ki sonucu fotoğraflardan görebilirsiniz o kadar da saçlara güzel baktım ama gitti yani bu ara da o 3 bin TL'ye yapan arkadaş hiçbir ek ürün bir şey kullanmadı ama saçları hala aynı.

https://www.sikayetvar.com/estetik-international/estetik-international-sac-ekimi-kalitesizligi

Aziz Aksöz Saç Ekimi Sonuçları

Aziz Aksöz Hakkında

Merhaba, Ben Aziz Aksöz.

Teknolojik ve bilimsel gelişmelerin baş döndürücü bir hıza kavuştuğu 21. yüzyıl aynı zamanda bilginin en hızlı eskitildiği dönemdir. Böyle devirlerde bazen gelişmeler takip edilemez olur, insanların kafası “yeni”, “daha yeni” ya da “en yeni” bilgilerle karmakarışık hale gelir. İşte böyle dönemlerin güvenli limanı her zaman “tecrübe ve birikim”dir.

Sektörde çalıştığım on yılı aşkın süredir gerek teknolojik gerekse bilimsel gelişmeleri eş zamanlı olarak takip ederek bu “tecrübe ve birikim”imi her zaman güncel tutmaya gayret ettiğimi ve mesleğime öncülük etmeye çalıştığımı açıklıkla ifade edebilirim. İstanbul Üniversitesi Tıbbı Laboratuvar Bölümü’nden mezun olduktan sonra, birkaç sene laboratuvarlarda çalıştım. Bölümümün bana kattığı en büyük artı, araştırma, geliştirme, tıbbı analiz ve hemen her hastalık bulgusu hakkında yetkin bir bilgi birikimine hakim olmaktı. Deney test ve analiz bulguları konusunda çok iyi eğitimler aldığımız gibi bir laboratuvarın nasıl kurulması gerektiğini de çok iyi öğrenmiştik. Bunun sonucu Türkiye’nin pek çok büyük hastanesinin laboratuvar bölümlerinin açılmasında bizzat yardımcı olarak, öncülük ettim. Bu sırada saç ekimiyle tanıştım. Yine araştırarak, yine bilgilerime yenilerini ekleyerek saç ekimi konusunda sadece Türkiye’de değil dünyada olup bitenleri incelemeye başladım.

Evet saç ve saç ekimi benim tutkum, bu sebeple mesleğime gerçekten aşığım diyebilirim.

Sizi her aşamasında memnun kalacağınızı garanti ettiğim kliniğimizde misafir etmek, benim ve ekibim için büyük mutluluktur. Şahsım ve ekibim adına sizlere “bilimin ışığı ile aydınlanan tecrübe ve birikime hoş geldiniz” demeyi heyecanla beklediğimizi vurgulamak isterim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.