Estethica Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Estethica Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Estethica Saç Ekimi Fiyatları

Estethica saç ekimi fiyatları 7.000₺ olarak bilinmektedir. Operasyonlarda kullanılan teknik ve greft sayısına göre fiyatlarda bir değişim söz konusu olabilmektedir. Estethica saç ekimi operasyonları İstanbul’un Ataşehir, Levent, Nişantaşı ve Bakırköy ilçelerinde gerçekleştirilmektedir. Estethica saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktarılmıştır.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/estethica/

Estethica Saç Ekimi Yorumları

Estethica saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Estethica saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Estethica Saç Ekimi Şikayet

2021
    

Ataşehir Estethica da 16 eylülde saç ekimi yaptırdım saçlarım biraz seyrekte sıklaştırma amaçlı tamamen acık bir görüntü yoktu ilk görüşmede 3000 kök alacaklarını ense tarafımın seyrek olduğunu söylediler işleme başlayıp çıktığımda 4500 kök alındığını söylediler yan ve ense tarafımın daha sonra seyrek kalacağını söylediğimde toparlanacağı söylendi ayrıca ekilen sacların %90 oranında çıkacağı söylendi bırakın %90 oranı şu anda %20 bile sıklaşma yaşanmadı ayrıca yaklaşık 8 ay geçmesine rağmen ense ve sac yanlarım rezalet bir şekilde seyrekleşti tavsiye edilen şampuan hap ve spreyi kullanmama rağmen üstleri sıklaştırmaya çalışırken yan taraf ve ense tarafı rezalet bir görüntü oldu ayrıca daha sonra hiçbir şekilde ekimden sonra çağrılıp ilgilenilmiyor olan saçlarınızı da kaybedip saçma bir görüntüye sahip olunuyor.

https://www.sikayetvar.com/estethica/estethica-da-sac-ekim-rezaleti

2021
    

Ben Almanya'dan 2017 senesinde Estethica'yla 2500 Graft saç ekimi yapmaya anlaşmıştım. Onun yerine sadece 1600 Graft ekildi. Bin euro'ya iki insan sadece 2 buçuk saat çalıştı. Niye öyle yaptınız derken, size üç bin graft ekledik de diyebilirdik dediler. Tabi hiç memnun değilim.

https://www.sikayetvar.com/estethica/estethica-memnun-degilim

2021
    

Yaptırmış olduğum saç ekimi sonrası saçlarımda hiçbir düzelme olmadı PRP yapalım dediler PRP ve mezoterapi de yaptırdım parasını da ödedim ve hala aynı saçlarım maalesef 9 bin lira çöp oldu para iadesi talep ettim tekrar ekim yapalım dediler ve kesin sonuç olmadığının kendileri de farkında olmasına rağmen bunu talep edebildiler istemediğimi söyleyince de iade yapamıyoruz dediler. Tüketici Hakları mahkemesine başvurumu yaptım oradan sonuç bekliyorum.

https://www.sikayetvar.com/estethica/estethica-sac-ekimi-prp

2021
    

12.01.2020 de sac ekini yaptırdım. Sonuç sıfır PRP 750 TL istediler sac bitmese ne yapacaksın dedi. Ahmet bey müşteri danışmanı 5000bin kok ekildi 4000binlira verdim. Sakin oraya ektirmeyin pişman olursunuz. Paranıza yazık 3500 TL'ye 4prp veren yerler var 6ay için de hepsi çıkar dediler. Operasyonda bastan sağma yapıldı.

https://www.sikayetvar.com/estethica/estethica-sac-ekimim-basarisiz

Estethica Saç Ekimi Sonuçları

Estethica Hakkında

Ethica Sağlık Grubu’nun bir parçası olan estethica; Ataşehir, Bakırköy, Nişantaşı ve Levent lokasyonlarında hizmet veren; gelişmiş teknolojiler, alanında uzman doktorlar ve tecrübesiyle, Türkiye’de ve Avrupa’da kendisini kanıtlamış, güvenilir estetik cerrahi hastanesidir. Estetik ve plastik cerrahi, saç ekimi ve saç sağlığı, sağlıklı yaşam ve beslenme, dermatoloji ve medikal estetik, ağız ve diş sağlığı, varis ve akupunktur kliniklerinde hizmet verir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.