Esteworld Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Esteworld Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Esteworld, Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa gibi şehirlerindeki merkezlerinde saç ekimi operasyonları gerçekleştiriyor. Esteworld, 2000 yılından bu yana saç ekimi alanında hizmet veren lider bir kuruluştur. Yüksek teknolojik ekipmanların kullanıldığı merkezlerinde, deneyimli uzmanlar tarafından saç ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir.

Merkezlerinde saç ekim işlemi öncesinde uzmanlar, müşterinin saç yapısını inceleyerek, müşterilere en uygun saç ekimi tekniklerini sağlamaktadır. Bunun haricinde işlem sırasında herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissi oluşmaması için lokal anestezi uygulanmaktadır. İşlem sonrası müşterilerin ağrı hissetmemesi ve hızlı iyileşme süreci için rehberlik hizmeti sunmaktadır.

Esteworld, Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri arasında yer almakta olup, müşterilerine kaliteli, profesyonel hizmet sunmaktadır. Esteworld saç ekimi fiyatları, yorumları ve şikayetlerini buradan inceleyebilirsiniz. Esteworld saç ekimi sonuçları hakkında yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesinde fiyatları ve yorumları inceleyerek size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

Esteworld Saç Ekimi Fiyatları

Esteworld saç ekimi fiyatları 14.000₺ olarak bilinmektedir. Operasyonlarda kullanılan teknik ve greft sayısına göre fiyatlarda bir değişim söz konusu olabilmektedir. Ekseriyetle bu merkezde günde 6 – 7’den fazla saç ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla bazı saç ekimi operasyonlarının sonuçları istenildiği gibi başarı ile sonuçlanmayabilmektedir. Esteworld saç ekimi operasyonları İstanbul’un Altunizade ve Bahçelievler ilçelerinde gerçekleştirilmektedir. Esteworld aynı zamanda estetik operasyonlar da gerçekleştiren bir merkezdir. Esteworld saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktarılmıştır.

Esteworld’de yapılan saç ekimi işlemi, diğer kliniklere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Ayrıca, klinikte yapılan saç ekimi işlemi ücretleri, işlem öncesinde hastalarla paylaşılmaktadır. Hastalarına sağladığı kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarıyla Türkiye’de en çok tercih edilen saç ekimi merkezlerinden biridir. Klinik, üstün teknolojiye sahip ekipmanlar ve başarılı cerrahlarla hastalarına hizmet vermektedir.

Esteworld, Türkiye’deki saç ekimi merkezleri arasındaki en eski firmalardan biridir. İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan Esteworld klinikleri, en son teknolojiyi ve güncel yöntemleri kullanarak, her yıl binlerce hastaya kök hücre tedavisi, saç ekimi, estetik cerrahi ve tıbbi estetik işlemler sunar.

Esteworld, her hastanın ihtiyaçlarına uygun bir saç ekimi planı hazırlar. Tedavi öncesi yapılan muayene sırasında saç yoğunluğu, cilt yapısı ve saç dökülmesinin şiddeti gibi faktörler dikkate alınarak bir tedavi planı hazırlanır.

Esteworld saç ekimi yapanların deneyimli ve uzman ekibi, hastanın taleplerini mümkün olan en iyi şekilde karşılamak için çalışır. Esteworld, hem kadınlar hem de erkekler için ideal bir tercihtir ve tedavi sonrası sunulan kişisel bakım hizmetleri sayesinde hastalara çok sayıda fayda sağlar.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/Esteworld/

Esteworld Saç Ekimi Yorumları

Esteworld saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Esteworld saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

 

 

Tüm bu sebeplerden dolayı, Esteworld’ü tercih eden hastaların memnuniyet düzeyinin oldukça iyi olduğu söylenebilir. Hızlı iyileşme süreci, etkili ve uygun fiyatlı tedaviler ve uzman personel Esteworld saç ekimi merkezlerini, saç ekimi için en ideal seçeneklerden biri haline getirir.

Esteworld Saç Ekimi Şikayet

2021
    

Esteworld Altunizade şubesinde iki kez saç ekimi yaptım. Biri 2015 diğeri 2017 yılında. Her seferinde piyasanın üstünde ücret ödedim. Kendi alın çizgimin arkasına tek tel ekmedim çünkü sık zaten, saçlarım dökülmüyor. Sadece geri olan alnımı 1, 1.5 cm ileri almak istedim. İki seansta bunu yapamadılar. Parayı verdikten sonra bir salonda 20 kişiyle oturuyorsunuz ve sırayla alıyorlar. İlkini tam hatırlamıyorum ama ikinci ekimde 3-4 saat bekledikten sonra saat 16 gibi alıp 20 gibi bitirdiler. Peki saç çıktı mı, iki ekimin toplamında 500-1000 arası saç çıkmadı. Taranmadığı gibi bir de ekildiği belli çirkin duruyor. Dediğim gibi kendi saçlarım sık zaten, estetik yapalım daha yakışıklı olalım dedik batırdık. Kurbanlık koyun gibi alıp bıraktılar. Dediğim gibi doktorum. Her şeyi doğru ve dikkatli yaptım. Tek hatam esteworlde gitmek. Bir çok arkadaşımın ekilen sık ve güzel saçlarını görüyorum ve hatama üzülüyorum. Verdiğim parayı, kaybettiğim zamanı ve diğer tüm haklarımı helal etmiyorum. Reklamlarla kandırdığınız ya da beceremeyeceğiniz sözler verdiğiniz için diğer tarafta benim gibi birçok insanın eli yakanızda olacaktır. Nasıl rahat uyuyorsunuz bilmiyorum

https://www.sikayetvar.com/esteworld/esteworld-iki-kez-husran

2021
    

Tam 1 yıl önce başımın ön orta ve Vortex ® denilen arka kısmı için fue tekniğiyle ekim yapılması üzerine ekim yapılması için konuştuk. Tıraş edilip çizim yapıldı ve herhangi bir şey söylenmedi. Kolumdan damar yolu açıldı ve sedasyon ile acı çekmeden ekim yapılacağı söylense de koluma açılan damar yoluna serum takılı halde saatlerce bekledim ama sedasyon verilmemiş halbuki. Muhtemelen operasyon boyunca da personel serumu açmayı unuttu. İlk iğneleri yapmaya gelen hemşire kısa uçlu iğneleri kafamın çeşitli yerlerine batırmaya başladığında çektiğim acıyı anlatamam. Normalde saç köklerini bir veya iki kişi toplayıp yine bir-iki kişi ekim işini yapması gerekirken tamamının yeni ve tecrübesiz olduğuna inandığım birçok kişi gelip gitti. Benimle uğraşan kişi 5-10 dakika başımda çalışıp diğer operasyon yapılan odalara giderek yerine başka birini geçirdi ve muhtemelen diğer odalardaki hastalara da aynı şey yapıldı.

 

Operasyonun bitimine doğru sabah benden aldıkları kanı PRP yapmak için tekrar iğne yapacakları esnada serumu açmak akıllarına geldi ve ben operasyonun bitimine yakın sedasyon almış oldum. Ve o halde araba kullanarak eve ® dönmem gerekti. Bandajlar çıkarılıp saçlarım çıkmaya başladığında saçımın sadece ön soldan ön sağa sağa kadar iki santim eninde yani Körfez diye tabir edilen yerlerine ve başın tepe noktası üst kısımda avuç ayası kadar yere ekim yapıldığını gördük. Kendileri memnuniyet için aradığında yaşadığım şoku ve şikayetimi anlattığımda ekim yapan doktorun hastanenin en iyi doktorlarından biri olduğunu ve biz nasıl anlaştıysak o şekilde ekim yapmış olacağını iletti.

 

Daha sonra herhangi bir çözüme yanaşmayacağını anladığım firmayı Şikayetvar.com'a yazarak şikayet ettiğimde ısrarla arayıp görüşmek istediler ve yardımcı olmaya uğraştıklarını belirttiler. Gerekirse neden ekim yapmadıklarını açıklayan görevliler başımın tamamen açık olan arka ve üst kısmına ücret almadan ekim yapacaklarını mağduriyetimi gidereceklerini söylediler. Firmanın bu çabasını görüp mağduriyetimi gidermeye yönelik çaba göstereceklerine inanarak kaldırmamı istedikleri şikayetimi kaldırıp görüşmeye gittiğimde ekim yapan tüm ekip beni karşıladı ve çizimi ve ekimi yapan b** isimli doktor;aceleci davrandığımı henüz saç görülmeyen yerlerden 6 ay sonra saç çıkacağını ama çok rahatsız oluyorsam arka tarafa yanlışlıkla çok sık alım yapılmış ve saçkıran görüntüsü olan donör bölgeye 50-60 greft (evet yalan veya yanlış yok sadece 50-60 greft) ekebileceklerini söyledi.

https://www.sikayetvar.com/esteworld/esteworld-sac-ekim-pismanligi-2

2021
    

Ben 2017 yılında Esteworld Altunizade şubesinde saç ekimi yaptırdı. Bana iki seansta kapanır dediler. Halbuki ilk seansta o kadar zarar vermişler ki ikinci seansa bırakın kapatmayı saç ektiremiyorum bile. Reklamları güzel yapıyorlar ama ekimi kötü. Bunlar umut ticareti yapıyorlar hastane ile ekim ile alakaları, ilgisi yok...

https://www.sikayetvar.com/esteworld/esteworld-insanlarin-umutlari-ile-oynamayin-yazik

2021
    

3 defa saç ekimi gerçekleştirdim ama üstlerde bariz şekilde açıklık var hiç memnun değilim ve bu beni çok rahatsız ediyor. Kesinlikle mağduriyetim giderilmedi Esteworld ve adına yakışmadı mağduriyetim hızlı bir şekilde giderilmesini istiyorum.

https://www.sikayetvar.com/esteworld/esteworld-sac-ekimi-sorunu-4

Esteworld Saç Ekimi Sonuçları

Esteworld Hakkında

Sağlık turizminde referans noktalarından olan ülkemizde Esteworld Ailesi olarak 100’e yakın acentelarımız ile dünyanın birçok ülkesine ulaşıp teşhis ve tedavi hizmetlerimizi paylaşıyoruz. Bu yolda binlerce hastamızı sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ülkelerine uğurladık, uğurlamaya da devam ediyoruz.

Tüm hastalarımıza multidispliner bakış açısıyla yaklaştığımız Esteworld Ailesi’ne 2014 yılında ISO 9001-2008 sertifikasını kazandırarak sunduğumuz sağlık hizmetini de kalitelendirdik. Hedefimiz her zaman daha kaliteli sağlık hizmetini sunmak amacıyla var gücümüzle çalışmak ve tıp-bilim dünyasını yakından takip etmek…

Sağlığın her şeyden çok daha fazla kıymetli olduğunu bilen uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız…

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.