Nimclinic Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Nimclinic Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Nimclinic Saç Ekimi Fiyatları

Nimclinic saç ekimi fiyatları 12.000₺ ile 24.000₺ aralığında değişmektedir. Saç ekim fiyatları operasyonda kullanılan tekniklere göre değişiklik göstermektedir. Saç ekimi tekniği olarak FUE, DHI, Safir Saç Ekimi, Tıraşsız Saç Ekimi ve çok nadir merkezlerde uygulanan Hibrit Saç Ekimi teknikleri uygulanmaktadır. Nimclinic saç ekimi İstanbul’da bulunmaktadır. Nimclinic saç ekimi yorumları ve fiyatları bu yazımızda sizlerle.

Siz de saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesi arasında size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

Nimclinic Saç Ekimi Yorumları

Nimclinic saç ekimi yorumları hakkında olumsuz bir yorum bulamadık. Saç ekimi operasyonu yaptırmayı düşündüğünüzde bu yorumları gözden geçirmek sizler için iyi olacaktır. Nimclinic için yazılan herhangi bir kötü yorum olmaması bu merkezin güvenilirliğini bizlere gösteriyor olabilir.

 

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/nimclinic

 

Nimclinic Yorumlar

2021
    

çok beğendim işlerini hakıyla yapıyorlar

Google Maps

2021
    

Çok memun oldummm

Google Maps

2021
    

Ben baştan sona tüm süreçten memnun kaldım arkadaşlar. Nimclinic saç ekimini de düşünen herkese tavsiye ederim.

Google Maps

Nimclinic Saç Ekimi Sonuçları

Nimclinic Hakkında

Nimclinic Türkiye ve dünyada saç ekimi konusunda önemli başarılara imza atmış bir saç ekim merkezidir. 2015 yılından bu yana hem yurtiçi hem yurtdışı birçok hastaya hizmet vermişlerdir. Birçok farklı saç ekim uygulamasına sahip olan Nimclinic, hastalarına ön analizler yaparak onlara uygun saç ekim uygulamasını tercih ediyor. Böylelikle tamamen kişiye özel bir saç ekim operasyonu gerçekleşiyor. Sektörde özel bir konuma sahip olan Nimclinic aynı zamanda estetik alanlarında da hastalarına hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.