Estetik International Saç Ekimi Fiyatları ve Yorumları

Estetik International Saç Ekimi Fiyatları ve Yorumları

Estetik International, öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle alanında uzman sağlık personelleri kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşür, misafirlerinin beklentilerini çok yönlü sorgular. İyi bir sonucun elde edilmesi için hasta ile ortak kararlar alabilir. Yapılacak işlemin ya da operasyonun ölçüsü ne olursa olsun, herkese detaylı olarak bilgi vermeye gayret gösterir, artıları ve eksileri kapsamlı olarak anlatabilir. Doğru kararların alınabilmesi için estetik cerrahi sonrası elde edilecek sonuç, bilgisayar programları aracılığıyla gözden geçirmeyi hedefler.

Estetik International Saç Ekimi Fiyatları

Estetik International saç ekimi fiyatları 14.000₺’den başlamaktadır. Saç ekimi teknikleri arasında en bilineni Organik Saç Ekimi tekniğidir. Saç ekimi operasyonlarının fiyatları kullanılan tekniklere ve operasyonda yer alan doktorlara göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul Mecidiyeköy’de saç ekimi hizmetlerini veren Estetik International, aynı zamanda hastalarına estetik operasyonları alanında da hizmet vermektedir.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/estetikinternational/

Estetik International Saç Ekimi Yorumları

Estetik International saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Estetik International Şikayet

2021
    

Estetik International'da 30 ay önce M*** bey ve ekibinin gerçekleştirdiği organik saç ekimi operasyonu yaptırdım. Keşke yaptırmasaydım. O dönemde "Kozyatağı şubesinde" işlemlerine devam ediyordu.Sözde saç ekim merkezi Estetik International firması, ne yazıktır ki saç ekmiyor, hayalimi,paramı ve saçımı aldı.Saç ekiminde en son buluş organik saç ekimi de yalan, karnınızda ki yağı özel karışım ile saç derinizi enjekte edip müthiş bir ürün diye insanları yanıltıyorlar ve hiçbir yararı yoktur.

İlk başlarda Enflac tableti kullandım, daha sonra Minoxil ® kullandım ve Minoxil biliyorsunuz ki saça yararı olmaz zararı olur araştırabilirsiniz, kullanımı bitirdikten sonra saçınızı eski haline alır ve saçınızı döker. Estetik Internationa'a saç ekim doktoru Minoxil kurtulmayı yavaş yavaş dozları düşürerek yapacağız dedi daha sonra tarak ile tarayın demişti bunların hepsi hikayedir. Yaşadım gördüm. Sonuç olarak ekilen saçlar tutmadı, insanları kandırdıklarını anladım ve ne yazık ki Minoxil kullandığım için kendi saçlarımı da yıprattı.

Saç ekiminde insanları yanıltmayınız ve hastalarınıza Minoxil, Mavi ® serum vb. gibi yardımcı ürünleri önermeyiniz, kar amacı güdeceğim diye insanların hayallerini ve saçlarını dökerek yaşama haklarını ellerinden almayınız.

https://www.sikayetvar.com/estetik-international/estetik-international-organik-sac-ekimi-sorunu

2021
    

Estetik International Bursa merkezinde Normal saç ekimi ameliyatım gerçekleştirildi. Tek seansta işlemimin bitirileceği üzerine anlaşmamıza rağmen işlemimi ikinci seans gerektirdiğini söylediler. Sözlerini yerine getirmemelerini taraflarına iletip ücretsiz telafisini istememe karşılık Doktor Ali Ekber Yürekli tarafıma ve aile bireyime bağırması ve tehditvari şekilde hareketlerine maruz kaldım. Sözleşmenin bir örneğini aldığımda sözleşmenin bile yanlış yapıldığını gördüm. Sözleşmenin bile yanlış yapılmış olmasına karşılık Estetik International’ın bu yapılan hata ve yanlışları Ücretsiz Telafi etmesini beyan ediyorum. Estetik International’ın müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmasını gözardı etmemesini rica ediyorum. Ali Ekber Yürekli’nin Estetik International’ı temsil ettiğini ve doktorunuzun hatasının arkasında durmanızı umuyorum.

https://www.sikayetvar.com/estetik-international/estetik-international-doktor-agresifligi-ve-verilen-sozun-tutulmamasi

2021
    

Saç dökülmesi için gittim sağlık danışanı sanırım kendisi benimle sadece para işlerini konuştuğu için kendisinin kim olduğunu vasfını bilmiyorum bende hastanenin hastane değil ticarethane gibi bir algı yarattı.

Ben hasta değil müşteriydim onun için hareketleri tavırları çok iticiydi kredi kartımdan para çekilirken bile baskı yapıyordu başka işlemler için ve sürekli kafa karıştırıyordu. Diğer işlemi sırf bu kadın için başka hastaneden alacağım.

Hastanenin bir şampuanı var bana onu bir şekilde aldırdılar ve her gittiğimde bir kere saçımın durumu sorulmadan şampuanı alıp almadığım soruldu doktor işlemini yaptı çıktı son gittiğimde beni 2 buçuk saat beklettiler ve yapılan işlem hiçbir işe yaramadı asla bir daha gitmem.

https://www.sikayetvar.com/estetik-international/estetik-international-izmir-yolundaki-subesi-magdur-etti

2021
    

Bülent Bey burdaki memnuniyetsizliğim üzerine sizin talebiniz üzere Şişli'deki kurumunuza gittim orda haklı bulunduğum halde, genel merkezınız tarafından haksız bulundum. İKİ KEZ SAÇ EKİMİ YAPTIRDIM SAÇIM SEYREK VE GERİYE TARAYAMIYORUM.. KEŞKE BURADAN FOTOĞRAF PAYLAŞABİLSEYDİMDE HERKESTE BANA HAK VEREBİLSEYDİ.  Bülent cihantimur gibi saygıdeğer bir doktorumuzun bu kurumuna böyle bir sonuç yakışmıyor..

Google Maps

Estetik International Saç Ekimi Sonuçları

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.