Konhair Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Konhair Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Konhair Saç Ekimi Fiyatları

Konhair saç ekimi fiyatları 5.000 ₺ ile 11.000₺ arasında değişmektedir. Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre Konhair Saç Ekim Merkezi’nden saç ekim fiyatları değişiklik gösteriyor. Hizmet almadan önce bilgi almak adına kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Konhair saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktarılmıştır.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/konhair

Konhair Saç Ekimi Yorumları

Konhair saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Konhair saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Konhair Saç Ekimi Şikayet

2021
    

Ekim yapıldı işler halloldu ama pek fazla alakadar olunmalı bizimle. İlk saç yıkamasını konhairin bekçisi yaptı. Evet bu bir şaka değil. İlk yıkama çok hassas bir mevzu olduğunu her saç ekimi yaptıran iyi bilir. Yıkamayı yapan abi işlerden pek anlamıyordu, sorularımıza maalesef profesyonel cevaplar alamadık ve baş yıkamasını bayağı kabaca yaptın kanaatimce.

 

Fiyat konusunda hiçbir şikayetim yok çünkü çok uygun. İstanbul bu fiyatın aşağı yukarı 2 katı.

 

Kapasiteden fazla müşteri alındığı için 1 eksik yıldız veriyorum. Kendi ekibinden olmayan başka ekimciler e iş verilip para kazanılıyor. Yani provizyon üzerine. Bunu soruşturmasaydık öğrenmeyecektik. Allah'a şükür bana ekim yapan Şura hanımefendi profesyoneldi, ve işinden memnun kaldım. Şu an ekim'den 4 ay geçti ve saçlar güzel bir şekilde hızlıca çıkmaya başladı.

 

Otelimiz bayağı güzeldi hoşumuza gitti. Onun notunu yalnız ayrı bir değerlendirme de vereceğim.

Google Maps

 

2021
    

merhaba konhair şöyle bir baktımda yıllar önce yorumum halen duruyor altına ekleme yapmışşısınız şimdi gördüm ve güncelleyim dedim ben 12.03.2007 de fue diye fut yöntemi ve daha sonra muammer beyin bybars ameliyat oldugu yıllarda tekrar gelin fue yöntemiyle 2 kere saç ekimi yaptıran kişiyim daha öncede instagram sayfanızdan başka bir bayan dktora saç ekim fotolarını göndermiştim hatırlamıştır galiba benim bu halim szin kilizde oldu diye ama onun dedigi onların hatası ben ozaman yoktum diyerek beni engellemesi, velhasıl kelam konhair ismini ne zaman duysam aklıma boşa verilen ümitlerim geliyor ve ensemdeki dikiş izi ekime başlamdan önce renli fotokobi ile çektikleri ekim sonrası resimler çok sık ekilmiş duruyodu ama orda gösterdikleri fotoların bir kaçı  protezdimiş sonradan dediler protezci arkadaşın yaptıgı protez resmi oldunu verdiğiniz belge hatıra olarak duruyo halen... ben hakkımı helal etmiyorum arkdaş son sozüm bu beni hatırlamıştır muammer bey profildeki isim bana ait degil ve başka bir rakip firmada degilim saygılar....

Google Maps

2021
    

2015 yılında saç ekimi yaptırdım. 3400 grift ektiler. Çok ama çok pişman ettiler sağ olsunlar. İlgi alaka saç ekimi başladığı anda bitiyor. Siz parayı vermiş ve ekim başlamıştır. Geri de alamayacağınıza göre sizle işleri bitti. Hatta sarı saçlı bayan doktor vardı beni resmen azarlamıştı ekimde aynı pozisyonda duramadığım için şaka gibi. Şu an yine saçlarım aşırı seyrek. Tepe bölgesi resmen kel, ayrıca ekim için alınan donör bölge çok belli 4 yıldır kapanmadı. Var olan saçlarında yön sıkıntısı var, önde bulunan saçlarım ne sağa ne sola yatıyor.

https://www.sikayetvar.com/konhair/konhair-sac-ekimi-basarisiz

2021
    

Daha önce şikayetimi ilettim firmaya, okurlarda daha önceki şikayetimi okuya bilirler. Saçlarım başıma bela oldu bu firma yüzünden uzun olmuyor kısa kestiğim zaman izler belli oluyor ve çok kötü bir görüntü oluyor. Daha 35 yaşındayım ve bununla yasamak zorunda kaldım.

https://www.sikayetvar.com/konhair/konhair-hayatimizi-boyle-etkiledi

Konhair Saç Ekimi Sonuçları

Konhair Hakkında

Bakımlı ve sağlıklı saçlar, estetik görünümün başlıca göstergesidir. Saç ekimi aynı zamanda kişinin estetik kaygılarını da yok edip önüne geçmeyi hedeflemektedir. Eğer saç sağlığınız ve görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, biz ekibimizle birlikte sizi mutlu etmek ve en iyi sonucu sağlamak için hazırız.

1998 yılından beri saç ekimi işlemlerinizi son teknolojileri kullanarak, büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz.

Ankara’daki en köklü saç ekim merkezlerinden biriyiz. Ekip olarak elde ettiğimiz deneyimlerimiz ve saç ekimindeki başarılı sonuçlarımız gurur kaynağımızdır. Binlerce danışanımız/hastamızın 1998 yılından beri süregelen memnuniyeti de bizi onurlandırmaktadır. Bizler burada sizin memnuniyetinizi sağlamak için bulunmaktayız.

Saç kaybınız ya da saç sağlığınıza ilişkin bir sıkıntınızdan ötürü endişeniz var ise, ne yapacağınız hususunda ekibimize danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Sağlığınız kolayca riske atılacak bir değer değildir. Ekibimizle iken, öncelikle sağlığınızın güvende olduğu konusunda emin olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.