Hijyen Eksiği ve Ters Yön Ekim

*Ameliyat ortamında hijyen eksiği olduğunu düşünüyorum. Operasyonumun yapıldığı odada öğle yemeği de verdiler,zaten bir apartman dairesinin bir odasında yapılıyor öyle ameliyathane ortamı gibi değil yani. Ayrıca herkes kafasına göre girip çıkıyor benim için iyi oldu sohbet muhabbet ama işin tıbbi boyutunda bu sıkıntı arz edebilir.
*Çok kötü bir ekim yaptı diyemem hakkını vereyim ön bölgeye sıkı bir ekim yaptı ancak çok iyi de sayılmaz, görsel olarak titiz çalışmadığı için ön çizgim eğri oldu ki bu önemliydi baştan detayları konuşmuştuk. Şakaklarda özensiz çalıştığı için 2. ekimi başka bir yerde yaptırdım ve sağ olsunlar düzelttiler.(reklam olmasın diye isim vermiyorum)
*Arka bölgeye seyrek bir ekim yaptı üstelik ters yöne doğru yapılmış ekim ,Allah tan seyrek çalıştı orada ,sonradan burayı da düzelttiler mümkün olduğunca. (ki ekimden önce kapatırım 2. ekime gerek kalmaz demişti) 2. ekimim de 3000 greft daha yapıldı 🙂
SONUÇ: Diğer birçok firmayı bilmediğim için iyi veya kötü diyemem , Ben sadece kendi tecrübelerimi aktardım,forumda memnun kalan arkadaşlar da vardır belki onlar da kendi izlenimlerini paylaşırlar.Belki bende özensiz çalıştığı için böyle bir sonuç çıktı.
https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/126325527