Maya Estetik Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Maya Estetik Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Maya Estetik Saç Ekimi Fiyatları

Maya Estetik saç ekimi fiyatları 8.000 TL’den başlamaktadır. Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre Maya Estetik saç ekim merkezinde saç ekim fiyatları değişiklik gösteriyor. Hizmet almadan önce bilgi almak adına kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede online konsültasyon yaptırabilir ve saçlarınızın durumu hakkında genel bir bilgi alabilirsiniz. Saç ekimi yöntemleri olarak FUE ve DHI kullanılan bu merkezde fiyatlar seans başına belirlenmektedir. Maya Estetik saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktaracağız.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/MayaEstetik

Maya Estetik Saç Ekimi Yorumları

Maya Estetik saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Maya Estetik saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Maya Estetik Saç Ekimi Şikayet

2022
    

Saç ekiminde 2 kişi gidildiğinde uygulanacağı yazılı olarak belirtilen indirim uygulanmayınca şikayette bulundum. Müdür Erol bey ile konuyu görüşüp ikinci kez görüşmek için anlaşmamıza rağmen benimle iletişime geçmeyi reddederek konuyu örtpas etmek istedi. Ticari bir müessesenin yasal olarak yerne getirmediği bütün işlemler için gerekli kurumlara şikayette bulunacağım.

 

Kaynak: Google Maps

2022
    

Maya Estetik centrium Hastanesi ikisi de aynı ye
1 ilgi alaka parayı alakadar,
2 profesyonel değil sanki merdiven atı hizmet verdiler
3 saç ekimi yaptırdım ve beni ucubeye döndürdüler
4 Ekim 10 saat sürdü sürekli narkoza mağdur kaldım yapan kişiler sürekli çay sigara molası verdiler vakit geç kalınca vur gitsin yaptılar
5 sonrasında hatalarını kabul etmeyip telafisi için tekrardan ücret talep ettiler kendini oranın sorumlusu ülkü hanım eğitimsiz ve tamamen alaycı tavırla baştan atıcı tavır takılarak oyalayıp telafisini yapmadılar
6 insan içine çıkamadım çocuklarım bile yüzüme bakamadı ucube gibi
fotolara bakınca anlarsınız kesinlikle tavsiye etmiyorum yazılacak o kadar çok şev var ama YAZMAYA KELİMEKER YETMEZ

Kaynak: Google Maps

2022
    

Dökülmeyi durduğu ve yeni saç çıkarmayı iddia ettikleri bu tedavi yöntemi için İstanbul'da bulunan Etiler Beşiktaş Maya Estetik şubelerinde yüklü bir miktar para (4800 TL) karşılığında yaptırmış olduğum o. Mikro greft tamamen hiçbir sonucu olmayan bir tedavi yöntemidir. Saçlarımda günlük dökülme ve hafif şakak bölgesinde açıklık vardı. Dökülmeyi durdurmak için üzüntü ve bir umut arayışıyla internette karşılaştığım bu tedavi yöntemine karar verdim. Doktorumun bu tedavi yönteminin büyük oranda özellikle gençlerde olumlu sonuç verdiğini söyledi. Bir iki resim gösterdi tabi sizde saç dökülmesinin vermiş olduğu psikoloji içerisinde olduğunuz için ne söylense inanıyorsunuz. Zaten en zayıf nokta insanların zayıf ve umut arayışı içinde olduğu anlarda doğru düşünüp ve sağlıklı karar verememesi anında bu gibi durumları fırsata çeviriyorlar. Doktorum muayene sırasında arka ve yan saç köklerimin iyi olduğunu belirtti. Aslında doktorumun saç köklerim hakkında söylediklerinin arkasında ki gerçek şu tedavinin olumlu sonuç vermeyeceğini kendide biliyordu ve ileride sağlam saç köklerimin kullanarak saç ekimi yaptırmam gerektiğine dair ileriye dönük bir mesaj vermişti farkında olmadan. Yani şimdi gelmişsin paranı almadan seni göndermek olmaz anlamı çıkıyor buradan. Kısacası tedaviyi yaptırdım 3 ay boyunca kullanmam için ilaçlar yazdı ilaçları da düzenli şekilde kullandım 3. Ayın sonunda dökülmem devam ediyordu aradım dökülmenin devam ettiğini söyledim 6 aylık bir süre sonunda dökülmenin duracağını ve yeni saç çıkacağını söylediler. Bu hastanenin bir doktoru n. D. Yayınlamış olduğu bir videoda dökülmenin 3 hafta içerisinde duracağını 6 ay sonra ise bebeksi saçların çıktığını belirtiyor. Aradan 7 ay geçti yaptırmadan önce saçlarım daha sıktı dökülmem halen devam ediyor kesinlikle %0 oranında bile sonuç vermedi. Vermiş olduğum parayı mı üzülsem yoksa dökülmenin devam etmesine mi? Saçları çok dökülmüş biri değilim az bir dökülme var. Vermiş olduğum parayla daha iyi bir hastanede saç ekimi yaptırarak saçlarımı sık hale getirebilirdim ve bu bana fazlasıyla yeterli olurdu. Ama o kadar iyi reklam yapıyorlar ve inandırıcı konuşuyorlar ki ayrıca kurumsalda oldukları için ister istemez güvenip inanıyorsunuz. Bu yazıyı sadece kendimi belirtmek için değil sizlerin de benim gibi reklamlara kanarak ya bu hataya düşmemeniz için paylaşıyorum. Gerçek sonuç almak istiyorsanız saç ekimi dışındaki tedavi yöntemlerinin insanların parasını almaktan başka bir şey olmadığını düşünüyorum.

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/maya-estetik/maya-estetik-o-mikro-greft

2022
    

Maya Estetik pişmanlıktır. 2 defa saç ekimi yaptırdım ama çok kötü bir görüntü oldu. Asla yardımcı olmuyorlar. Garantili ekiyoruz diyorlar ancak 2 sefer de para aldılar. Yine 3. Ekimi parayla yapmayı önerdiler kabul etmeyince de hem WhatsApp ®'tan hem telefondan engellediler.

 

İlgili link: https://www.sikayetvar.com/maya-estetik/maya-estetik-pismanliktir-1

Maya Estetik Saç Ekimi Sonuçları

Maya Estetik Hakkında

Maya Estetik; deneyimli ve alanında uzman kadrosuyla birlikte 2004 yılından beri hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla estetik ve güzellik sektöründe hizmet sunmaktadır.
Medikal Estetik, Plastik Cerrahi, Saç, Diş ve Kulak Burun Boğaz başta olmak üzere birçok multidisipliner branş yapıları içerisinde alanında uzman hekim, hemşire ve sağlık çalışanı kadrosuyla dünya standartlarında sağlık hizmeti verir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.