İzmir’de En İyi Saç Ekim Merkezi Neresi? Doktorların Fiyatları + Yorumları

İzmir’de En İyi Saç Ekim Merkezi Neresi? Doktorların Fiyatları + Yorumları

İzmir’de en iyi saç ekim merkezi ve fiyatları, izmirli okurlarımız tarafından son dönemde bize sıkça sorulmaktaydı. Tarafımıza yapılan yoğun talepler neticesinde izmir’de saç ektirmiş binlerce okurumuzun yorumları ve tavsiyeleri ile detaylı bir istatiksel araştırma yaptık.

İzmir ve çevre illerde ikamet eden kişiler, İzmir’de bulunan en iyi saç ekim merkezlerini araştırarak yorumlara ve fiyatlara göre bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Bilindiği üzere saçlar, çeşitli hastalıklar ya da stres nedeniyle zaman içerisinde dökülmeye başlar. Dökülmenin devam etmesi ve saçlarda açılma meydana gelmesi, İzmir saç ekim merkezleri konusunda detaylı bilgi sahibi olmayı zorunlu kılabilir. İşte İzmir’de yer alan en iyi saç ekim merkezleri!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular;

 

İzmir’de Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları

Saç ekimi operasyonu, plastik cerrahi ve organ nakli kategorisi içerisinde yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda saç ektirme işlemleri sıklıkla başvurulan bir tedavi yöntemi arasında yer almaktadır. Vücudun farklı bölgelerinden alınan saç kökleri, kafada açıklık bulunan yere nakledilir. Saç ekiminde kullanılan tedavi yöntemleri farklılık göstermektedir. Farklı teknikler kullanılarak saç ekiminde yüksek bir başarı elde edilmeye çalışır.

İzmir, saç ekimine rağbet gösterilen iller arasında yer almaktadır. Bu kapsamda yorumlara ve başarı puanlarına göre İzmir’de en iyi saç ekim merkezi listesini, genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıraladık:

 • Özel Medisistem Polikliniği
 • Özel Likya Saç Ekim Merkezi
 • Rota Saç Ekim Merkezi
 • Natural Saç Ekim Merkezi
 • Deniz Saç Ekimi
 • Medikal Park Saç Ekim Merkezi
 • Shora Saç Ekim Merkezi

İzmir ve çevre illerden, yukarıdaki gibi sıralanan kliniklere başvurulmakta ve saç ekimi konusunda profesyonel destek alınmaktadır. Saç ekimi fiyatları, çeşitli parametrelere göre değişiklik gösterebilir. Saç açıklığının genişliği, kullanılan teknik, kaç adet greft yapılacağı gibi hususlar; fiyatların farklılaşmasının ana nedenleri arasında yer almaktadır.Şayet sizin için yol ve mesafe fark etmiyorsa Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesine de bakabilirsiniz;
https://sacekimi-forum.com/turkiyenin-en-iyi-sac-ekim-merkezleri/

 

İzmir’de En İyi Saç Ekim Merkezi Neresi?

İzmir’de En İyi Saç Ekim Merkezi Neresi? sorusunun yanıtı için sizlere izmirin öne çıkan saç ekim merkezlerini ve hastanelerini listeledik;

Özel Medisistem Polikliniği

İzmir’de saç ekimi uygulaması için destek alınabilecek kliniklerden bir tanesi, Özel Medisistem Polikliniğidir. Çok fazla olumlu yorumlara sahip bu klşinişUzman hekimler tarafından ilk etapta hastalara detaylı bir saç analizi yapılır. Saç kaybının nedeni belirlenir. Ardından saça uygun yöntem tespit edilir ve süreç planlanır. Gerekli olması durumunda FUE tekniği kullanılır ve saç ekim uygulaması bu yönteme göre yapılır. İzmir saç ekimi fiyatları değişkenlik gösterse de FUE tekniği 7.000-20.000 TL arasında fiyatlandırılır.

Özel Likya Saç Ekim Merkezi

Tercih edilen bir diğer klinik ise Özel Likya Saç Ekim Merkezidir. İzmir saç ekim merkezleri arasında yer alan klinik, Alsancak mevkiinde bulunmaktadır. FUE yöntemiyle saç ekimi uygulamasını gerçekleştiren merkez, hastaların memnun ayrılması için çalışmalarını sürdürmektedir. Fiyat aralığı ise 4000 greft saç ekimi için 5.000-7.000 TL’dir.

Rota Saç Ekim Merkezi

Ulusal ve uluslararası saç ekimi hizmeti veren Rota Saç Ekim Merkezi, Türkiye’nin farklı şehirlerinde şubeye sahiptir. Bu kapsamda İzmir, İstanbul ve Antalya’da zincir kliniğe sahip olduğunu söylemek olanaklıdır. DHI ile FUE teknikleri uygulanmaktadır. Hastalara saç analizi yaptıktan sonra tedaviye geçilmektedir. FUE tekniği en çok tercih edilen teknik olarak bilinmekte olup yöntem sayesinde tıraşsız bir şekilde ekim gerçekleştirilebilmektedir.

Natural Saç Ekim Merkezi

İzmir en iyi saç ekim merkezi kategorisinde bulunan Natural Saç Ekim Merkezi; FUE ve DHI tekniklerini kullanmaktadır. Hasta için en uygun saç ekim yöntemi belirlenir, daha sonra süreç planlaması yapılarak uygulamaya başlanır. Saç dökülmesi, saç bakımı ve kellik olmak üzere farklı alanlarda hizmet veren merkez, saç ekimi ameliyatlarını anlaşmalı hastanelerde gerçekleştirmektedir.

FUE tekniği ile saç ekimi 5.000-7.000 TL arasında fiyatlandırılmıştır. Bunun yanı sıra DHI tekniğinde 7.000 TL ve üstü fiyatlar verilmektedir. Kişiye özel muayene gerçekleştirildikten sonra net rakam hastaya belirtilmekte olup hastanın onaylaması durumunda işlemlere başlanmaktadır.

Deniz Saç Ekimi

Deniz Saç Ekimi, Deniz Tıp Merkezi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren bir merkezdir. İzmir saç ekim merkezleri içerisinde yer alan Deniz Saç Ekimi, FUT ve FUE tekniklerini kullanmaktadır. Birçok kişinin tercih ettiği ve iyi yorumlara sahip merkezlerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Teknikler arasında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Özel saç konsültasyonu yapıldıktan sonra net rakam belirtilmektedir.

Medikal Park Saç Ekim Merkezi

FUE tekniğini kullanan Medikal Park Saç Ekim Merkezi hem kadın hem de erkeklere hizmet vermektedir. Çeşitli nedenlerden ötürü saç dökülmesi sorunuyla karşılaşan hastalara profesyonel hizmet sunan merkez, uzman hekim ve personellere sahiptir. İzmir Karşıyaka’da yer almakta ve İzmir ile çevre illerden gelen hastalarına hizmet vermektedir.

Yenilikçi yöntemleri kullanan Medikal Park Saç Ekim Merkezi, İzmir saç ekim merkezleri ve fiyatları konusunda araştırılan klinikler arasında yer alır. Saç ekim fiyatları, temel olarak kullanılan yöntem ve saç açıklığına göre farklılık göstermektedir.

Shora Saç Ekim Merkezi

Shora Saç Ekim Merkezi, İzmir’de yer alan bir diğer kliniktir. Hem yurt içi hem de yurt dışından gelen hastalara hizmet sunan merkez, profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir. FUE tekniğini kullanan merkez, bu teknikle uygulama yapan klinikler arasında yer almaktadır. Kişiye özel muayene gerçekleştirildikten sonra hastaya fiyat verilmektedir. Hastanın onaylaması durumunda saç ekim uygulamasına başlanmaktadır. Güzel yorumlara sahip Shora Saç ekim merkezi tercih edilebilecek bir saç ekim merkezidir.

İzmir Ento Saç Ekim Merkezi

Başarılı hekimler dahilinde saç ekim hizmeti sunan İzmir Ento Saç Ekim Merkezi, FUE tekniğini kullanmaktadır. Saç ekiminde yüksek bir başarı oranı için güncel ve yenilikçi yöntemleri tercih eden merkez, saç ekim merkezleri İzmir aramasında ön plana çıkmaktadır. Saç ekimi sırasında PRP bakımı uygulanmakta olup farklı işlemlerle süreç sürdürülür.

Kuvvetlendirilen greftler, saç kanallarına güvenli ve sorunsuz bir şekilde yerleştirilir. Hastanın kendi saç köklerinden oluşan greftler, uyum konusunda herhangi bir sorun çıkarmaz. Saç ekim fiyatlarında değişiklikler olsa da hastalara 5.000-9.000 TL arasında bir fiyat verilmektedir. İzmir Bornova’da bulunan merkeze hem şehir içi hem de İzmir çevresindeki illerden talep olmaktadır.

İzmir’in En İyi Saç Ekimi Doktorları

İzmirde başarısını kanıtlamış en iyi saç ekim doktorları listesi

 • Op. Dr. Okan Özgür Özturan
 • Dr. Özgür Korkmaz
 • Dr. Çağatay Vural
 • Dr Sibel Ulusan
 • Berrin Kara

 

İzmir İçin Saç Ekim Yorumları İyi Mi Kötü Mü?

Türkiye’de istanbuldan sonra en çok saç ekim merkezine sahip izmirde saç ekimi yorumları ne durumda araştırdık. Yüksek başarıya sahip saç ekim merkezlerine sahip izmirdeki saç ekim merkezleri ve doktorları yorumları genel itibari ile hep pozitif yönde. İzmir ve yakın illerde ikamet ediyorsanız izmirde saç ektirip memnun kalma ihtimaliniz bir hayli yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.