Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları

Serdar Gökrem saç ekimi fiyatları 13.000₺ şeklindedir. Saç ekim fiyatlarının seans olarak belirlendiği gözlemlenmektedir. Serdar Gökrem, saç ekimi operasyonlarını genellikle 2şer seans şeklinde yapmaktadır. Saç ekimi operasyonlarını Ankara, Çankaya’da gerçekleştirmektedir. Saç ekimi fiyatları uygulanacak olan tekniğe ve hastadaki açık alana göre değişebilmektedir. Saç ekimi tekniği olarak FUE ve DHI teknikleri uygulanmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/internationalsacekimi/

Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları

Serdar Gökrem saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Serdar Gökrem Şikayet

2019
    

Serdar hoca 6250 greft civarı ekti bu kafaya.
Benim sonuç fazla iyi olmadı.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3503.270

2017
    

Merhaba arkadaşlar uzun zaman oldu fotoğraf yüklemeye belkide Ekim sonucundan çok memnun olmadığımız için olabilir resimlerde gördüğünüz gibi sonuç başarısız bana kalırsa Verteks kısmı biraz olsun daha iyi onun dışında ciddi bir katkısı olmadı ekimin .resimler çok net değil ama genel tabloyu ortaya koyuyor Bu arada hatırlatmak isterim Ekim kuzenimin ekimiydi yüklemeyi ben yapmıştım iyi akşamlar
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=577.15

2014
    

Bir yıl tamamlandı fakat saçlar iyiye gideceğine dahada kötüye gitti,minoxilin etkisiyle minyatür saçların güçlenmesini ekilen saç sanıyordum,minoxili bırakınca ekimin ne kadar başarısız olduğu daha net çıkmış oldu ortaya ,öyle böyle değil epey bir saç döküldü.Dökülen saçlarıda ekim olan saçtan rahatlıkla ayırt edebiliyorum o konudada kesinlikle bir karışıklık yok,bir defa uzun olmalarına rağmen daha ince telli ve güçsüzler,ekim olan saç kesinlikle öyle değil....
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3.15

Serdar Gökrem Saç Ekimi Sonuçları

Serdar Gökrem Kimdir?

Doçent Doktor Serdar GÖKREM  Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı ; 1972 yılında Tokat ta doğdu. Orta öğrenimini Türkiye Ankara Cumhuriyet lisesinde tamamladıktan sonra 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakultesi’ne başladı. 1996 yılında eğitimini tamamladı.
1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim dalında ihtisasa başladı. 2002 yılında eğitimini tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı ünvanını aldı.

2002-2011 yılları arasında ANKARA EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ, II. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde çalıştı..

  • 2004 yılında GATA da, 2010 yılında da Zürihte mikrocerrahi eğitimleri aldı.
  • 2011 yılında Doçentlik ünvanı aldı.

2008 yılında Follicular unit extraction (saç transferi) ile ilgili bilimsel bir makalesi dünyaca kabul görmüş olan Annals of Plastic Surgery dergisince kabül edilip yayınlanmıştır :

Saç naklinde foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE): kişisel deneyim
Follicular unit extraction in hair transplantation : personal experience.
Gökrem S, Baser NT, Aslan G. Ann Plast Surg. 2008 Feb;60(2):127-33

2008 yılında Journal of cosmetic dermatology dergisinde Follicular unit extraction ( saç nakli) ile ilgili yayını yayımlandı :

Gökrem S., “Saç replasman cerrahisinde saç transplantasyonuna genel bakış”, Türkiye klinikleri J Cosm Dermatol-Special Topics, 1(4), 46-50 (2008).

2010 yılında Grabb & Smith’ s Plastic Surgery kitabının Türkçe çevirisinde fue saç tranferi bölümünü Türkçeye çevirdi :

S. Gökrem, “Saç transplantasyonu”, Serdar M. Gültan, Grabb & Smith’ s Plastic Surgery – 6. Baskı, , Güneş tıp kitapevleri, Ankara, İstanbul, 2010, 562

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.