Lale Keskin Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Lale Keskin Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Lale Saç Ekim Merkezi, İstanbul ili, Şişli ilçesinde bulunmaktadır. Şişli, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ve önemli ticaret ve iş merkezlerinden biri olan bir ilçedir. Şişli, konumu itibariyle İstanbul’un merkezi sayılabilecek bir noktada yer almaktadır. Bu nedenle Lale Saç Ekim Merkezi’ne ulaşım oldukça kolaydır. İşini en iyi şekilde yapmak için özenle seçilmiş uzman ve deneyimli bir ekibe sahiptir. Ekim işlemleri son teknoloji ekipmanlar ve malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede işlemler en kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirilmekte ve hastanın memnuniyeti sağlanmaktadır. Yurtdışında birçok saç ekimi seminerine katılmıştır. Lale Keskin, dünyaca ünlü bir çok uzmandan aldığı eğitimler sayesinde bilgi ve tecrübesinin artmasına katkı sağlamıştır. Lale Saç Ekimi 2003 yılından bu yana saç ekimi alanında hizmet etmekte olup; 10,000’e yakın saç ekim işlemi gerçekleştirmiştir.

Lale Saç Ekim Merkezi ayrıca, hastalarının ihtiyaçlarına uygun fiyat seçenekleri sunarak her kesimden insana hizmet vermektedir. Bu sebeple, Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından gelen birçok hasta Lale Saç Ekim Merkezi’ne başvurmaktadır. kliniğin konumu İstanbul Şişli’de bulunması, hastalar için avantajlı bir durumdur. Şişli, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olduğundan pek çok alternatif ulaşım seçeneği vardır. İstanbul’dan veya İstanbul dışından gelen hastalar için, Şişli’ye ulaşım oldukça kolaydır. Şişli’deki Lale Saç Ekim Merkezi, hastalarına güvenli, konforlu, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlar.

Lale Keskin saç ekimi fiyatları, yorumları ve şikayetlerini buradan inceleyebilirsiniz. Lale Keskin saç ekimi sonuçları hakkında yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Lale Keskin Saç Ekimi Fiyatları

Lale Keskin saç ekimi fiyatları 14.000₺ olarak bilinmektedir. Operasyonlarda kullanılan teknik ve greft sayısına göre fiyatlarda bir değişim söz konusu olabilmektedir. Lale Keskin saç ekimi operasyonları İstanbul’un Göztepe – Ataşehir ilçelerinde gerçekleştirilmektedir. Lale Keskin saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktarılmıştır.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/lalesacekimi/

Lale Keskin Saç Ekimi Yorumları

Lale Keskin saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Lale Keskin saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Lale Keskin Saç Ekimi Şikayet

2021
    

Bir kaç yıl önce Ekim yaptırdım karşılama konaklama personelin ilgisi Ekim sonrası ilgi 5 yıldız  özellikle ismini bilmediğim orta yaştaki kır saçlı sakallı orta yaşlı Ekim yapan beyefendi işinin ustası Ekim ekibinizde olmasını kesinlikle isteyin şu an saçlarım çıktı saç yönü Ekim sıklığı güzel, gayet sağlıklı bir süreç yaşadım .lakin benimle başta konuşulduğunda maximum greft üzerinden fiyat konuşuldu bana ekilen greft 3000 küsür, 5000 greft ekilen lerle aynı ücreti ödedim herhangi bir indirim vs yapılmadı. lale hanım Ekim günü doğru dürüst ilgilenmedi benimle .Ekim kanalllarını açtıktan sonra çekti gitti ,istediğim bölgelere ne Ekim yaptı nede bana bi açıklama yaptı belki o gün başka birşeye canı sıkkındı bilmiyorum hepimiz insanız lâkin bende bunu ömrümde bir kere yaptırıyorum ve yorucu bir süreç . Herşeyi konuşun gidin Ekim sonrası memnun kalacağınız bir yer.

https://www.google.com/maps/contrib/102831389281716357821/place/ChIJUxugmTfGyhQRLE-IL90l6C0/@38.5462283,31.5766518,7z/data=!4m6!1m5!8m4!1e1!2s102831389281716357821!3m1!1e1?hl=tr-TR

2021
    

Ben 3 ay önce sakal ve saç sıklaşdırması yapdırdım ve kesinlikle memnun degilim isediyim yerler genelde halen boş üzerine basarak söylediyim halde ameliyattan sonra ilgi alaka hiç yok msj yazıyorsun resim istiyorlar yolluyorsun sonra geri dönme hiç yok okadar para veriyorsun ama yapılanlar yetersiz ben saç ve sakal ektirmek isteyenler iyi araştırmalarını tavsiye ederim lale keskin tavsiye etmiyorum düşünenler için selamlar..

https://www.google.com/maps/contrib/101938492819061910235/place/ChIJUxugmTfGyhQRLE-IL90l6C0/@40.9806753,29.1009155,16z/data=!4m6!1m5!8m4!1e1!2s101938492819061910235!3m1!1e1?hl=tr-TR

2021
    

Lale keskin hanima 4sene once kas ekimi yaptirdim fakat biincsiz yanlis yapilan bir ekim sonrasi kaslarim dik dik ve cok seyrek cikti. Kendilerine sikayetimi bildildigimde masajla duzelir dediler fakat duzelmedi.Devamli almak zorunda kaldim hem verdigris para bosa gitti hemde hayal kirikligi yasadim.Uzun arastirmalar sonucunda kil acisinin yanlis verildigi teknik olarakta igne teknigi kullanilmadigi icin dik ciktigini ogrendim. Keske bana bu konuda tecrubesi olmadigini soyleseydi.Simdi baska bir doktora ekilenleri cikarttirarak igne teknigiyle tekrar ektirecegim. Hem bana cok masrafli oldu 3islem ektir tekrar cikart tekrar ektir.Size tavsiyem iyice arastirmadan yaptirmayin sonra Benim gibi pis man olursunuz. Malesef lale hanimi tavsiye etmiyorum.

https://www.google.com/maps/contrib/109496692762597687119/place/ChIJUxugmTfGyhQRLE-IL90l6C0/@40.9887051,28.9556388,12z/data=!4m6!1m5!8m4!1e1!2s109496692762597687119!3m1!1e1?hl=tr-TR

Lale Keskin Saç Ekimi Sonuçları

lale saç ekim merkezinde hangi sa çekim metodları uygulanıyor

Lale Saç Ekim Merkezi, saç ekim işlemleri için en son teknolojileri kullanan öncü bir saç ekim merkezidir. Merkez, müşterilerine görünümlerini iyileştirmek ve saç kaybı sorunlarını çözmek için bir dizi saç ekim yöntemi sunar. Bu yöntemler arasında FUE ve DHI yöntemleri öne çıkanlardır.

Lale Saç Ekim Merkezi, müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre farklı yöntemleri birleştirebilir veya önerilerde bulunabilir. Saç ekimi süreci, uzman bir cerrah tarafından yönetilir ve en son teknoloji cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir. Başarılı sonuçlar veren bu yöntemler sayesinde müşterilerin saç kaybı sorunlarının üstesinden gelinir ve özgüvenleri yeniden kazanılır.

Lale Keskin Hakkında

Aslen Ankaralı olan Lale Keskin 2003 yılında geniş kitlelere ulaşabilmek için dünyanın en gözde şehirlerinden biri olan İstanbul’a gelmiştir. Lale Keskin 17 yıllık saç ekimi tecrübesini hala istanbul‘da aktarmaya devam etmektedir. 2003 yılında başlayan Saç Ekimi yolculuğunda ilk deneyimini Fut yöntemi ile gerçekleştirmiştir. 2006 yılında daha sağlıklı daha verimli olan Fue saç ekimi yöntemiyle devam eden bu yolculuğunda yaklaşık 8.000 kişiye saç ekimi işlemi gerçekleştirmiştir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Fatih L. dedi ki:

  Hallo Miteinander

  Ich habe Februar 2020 eine HT gemacht
  Bei Lale keskin, das Ergebnis ist katastrophal.
  Unmotivierte Mitarbeiter die man am Abend vor der Operation ca.250km von Istanbul entfernt zürück holt.(Planung?)
  Die ich in der op durch positives Reden motivieren musste,( habe ich auch per WhatsApp den Harun auch geschrieben, und noch mehr zu dieser op.)
  Zwecks wie unhygienisch…
  Das Ergebnis…

  Die vorderste Linie mit 2-3 creft

  Kann euch die Bilder und WhatsApp antworten von denen schicken, ihr könnt dann euch selbst ein bild machen.

  In der Ht gibt keine Toleranz.,und wenn doch,dann sind die ganz weit entfernt.

  Ist die Lale keskin Ärztin? Also Dr.med?
  Fragt sie doch mal,das würde mich auch interessieren.

  Gerne kann ich mit euch und mit der Lale keskin
  Ein Telefon Konferenz machen.
  Das was sie verleugnet. Zeig ich euch (WhatsApp geschriebene Antworten,Bilder, und natürlich auch die Rechnung und die Garantie die nichts bringt)

  Ganz wichtig bei einer HT nimmt jemanden mit in den op Raum (Freund usw.)
  Ganz wichtig,Ganz wichtig nimmt mit

  Ich werde das in allen forums und Videos von Lale keskin weiterleiten ab jetzt,damit die Leute wissen wo sie sonst landen.