İstanbul Hair Center Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

İstanbul Hair Center Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

İstanbul Hair Center Saç Ekimi Fiyatları

İstanbul Hair Center saç ekimi fiyatları 10.000 TL’den başlamaktadır. Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre İstanbul Hair Center saç ekim merkezinde saç ekim fiyatları değişiklik gösteriyor. Hizmet almadan önce bilgi almak adına kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede online konsültasyon yaptırabilir ve saçlarınızın durumu hakkında genel bir bilgi alabilirsiniz. Saç ekimi yöntemleri olarak FUE ve DHI kullanılan bu merkezde fiyatlar seans başına belirlenmektedir. İstanbul Hair Center saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktaracağız.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/istanbulhair/

İstanbul Hair Center Saç Ekimi Yorumları

İstanbul Hair Center saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için İstanbul Hair center saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

İstanbul Hair Center Saç Ekimi Şikayet

2022
    

İstanbul Hair Center olan saçımızdan olduk. 4300 kok ektiklerini söylediler. Saç teliniz ince açık renk diyerek bir de feragat name imzalatmak istediler. Kafa 1000 kok var yok. Kafamızın arkasındaki yaralar bile yıllarca geçmedi geçen yerde de iz kaldı.

 

https://www.sikayetvar.com/istanbul-hair-center/istanbul-hair-center-sac-ekimi-1

2022
    

İstanbul Hair Center'da saç ekimi yaptırdım yalnız sonuç çok kötü. Sözde insanlara bir de garanti belgesi veriyorlar formaliteden saçlarımın yönü şu anda ters çıkıyor kanal açma işlemini yanlış yapmışlar bir de 3500 greft ve çoğu da üçlü dörtlü olmasına rağmen saçlarım istediğim kadar çıkmadı saç ekimi baştan sona kadar hatalı kendileriyle görüşmeye gittim halde kendi hatalarını kabul etmediler. Çok pişmanım orada saç ekimi yaptırdığım için.

 

https://www.sikayetvar.com/istanbul-hair-center/istanbul-hair-center-kotusac-ekimi

2022
    

Arkadaşımın saçlarını orada ekim yaptırdık keşke yapmasaydık hem ekilen saçlar tutmadı hem saçların yönü ters çıkıyor şu anda sözde garantiliymiş artık ne kadar doğruysa telafi etmeleri için gittik insanlarla nasıl konuşacağını bilmeyen kendini beğenmiş h*** bey isimli biri vardı orada çok kaba davrandı kendisi bize ve üstüne utanmadan bir de inkar ediyordu.

 

https://www.sikayetvar.com/istanbul-hair-center/istanbul-hair-center-ekilen-saclar-tutmadi-ve-sac-yonu-ters-cikiyor

2022
    

Bundan 8 yıl önce saç ekimi yaptırdım. Tam 3.500 saç ekimi yapıldı saçlarım hem çıkmadı ve şu an bile saçlarım dipleri nokta nokta duruyor. Tekrar gittim göstermek için gelin tekrar yapalım dediler sizce tekrar nasıl güveneceksem kötü şekilde hala.

https://www.sikayetvar.com/istanbul-hair-center/istanbul-hair-center-tutmadi-ve-dipleri-nokta-nokta

İstanbul Hair Center Saç Ekimi Sonuçları

İstanbul Hair Center Hakkında

2000’li yıllar, saç dökülmesi sonucu oluşan tüm sorunların önüne geçmek ve insanların yaşam kalitelerini arttırmak adına İstanbul Hair Center faaliyetlerine başladı. Kısa süre içinde Türkiye’de Saç Ekimi Merkezleri arasında modern bir alt yapı ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile lider bir Saç Ekimi Merkezi olarak büyümeye devam etti.

Hızla büyüyen yapımız sayesinde Profesyonel Saç Ekimi uygulamaları ile beraber; Saç ve sakal kıran tedavileri, yanık bölgeye ekimler gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmetler bünyemize kazandırıldı.

Yurt içi hastalarımızın yanı sıra yurt dışından da ciddi bir müşteri portföye sahip olan şirketimiz SAĞLIK TURİZMİ alanında binlerce hastaya hizmet vermiş ve Ülke imajımızın ön plana çıkmasına katkı sağlamıştır.

En Son Teknolojik Uygulamalar

Binlerce erkek ve kadın hastamıza en iyi hizmeti sunmak ve kalıcı çözümler bulmak için var gücümüzle çalıştık. En modern teknolojileri kullanan tam kapasiteli hastaneler ve alanlarında uzman doktorlar ile uzun mesailer geçirdik ve çok yol kat ettik.

ABD, Avrupa ve Dünyada kullanılan en yeni teknolojilerin Ülkemizde de kullanılmasını sağladık. Bu sayede yurt dışına gitmeyi düşünen hastaları kendi bünyemize teşvik ettik. Ayrıca Sağlık Turizmi ile de yurt dışından gelen binlerce hastaya hizmet sunarak Ülke Ekonomisine artı değerler ilave ettik.

21.000 + Saç Ekimi

Elimizden gelenin en iyisini yapmak hiçbir zaman yeterli olmadı bizim için. En mükemmelini yapmak ve devamlı gelişim sürecinde olmak bizi daha iyi tanımladı her zaman. En azından binlerce hastamızın bizi ifade etme şekli bu. Profesyonel hizmet kalitesini yaşamış hastalarımız ve memnuniyetleri bu süreçte bize hep destek oldu ve çarpan etkileri ile de binlerce operasyonun başarı ile gerçekleştirmemizi sağladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.