Transmed Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Transmed Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Transmed Saç Ekimi Fiyatları

Transmed saç ekimi fiyatları 6000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre Transmed Saç Ekim Merkezi’nde saç ekim fiyatları değişiklik gösteriyor. Hizmet almadan önce bilgi almak adına kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Transmed saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktaracağız.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/transmedklinik/

Transmed Saç Ekimi Yorumları

Transmed saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Transmed saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Transmed Saç Ekimi Şikayet

2021
    

Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine 2019 Aralık ayında piyasadaki rakamlardan çok daha fazla ödeyerek, Dr... M** Hanım'ın ekmesi kaydıyla Transmed'de ekim yaptırdım. Ekim sonrasında aynaya baktığımda ön tarafta düzensiz, simetrik olmayan ve bazı yerlerde boşlukların dikkat çekici derecede olduğu bir ekim yapıldığını fark ettim ve kontrolde bunu kendilerine belirttiğimde Dr... M** hanım aman sesiz konuşun sakın diğer müşteriler duymasın deyip beni bir odaya aldı. Ekimin gayet normal olduğunu ve doğal görünmesi için bilinçli olarak bu şekilde bir ekim yapıldığını ekimde hiçbir sorun olmadığını belirtti.

 

Ekim sonrasında gelişiminizi takip etmek istiyoruz denerek sürekli mesajlar ve telefon yoluyla kliniğe davet edildim.

 

Ekimin üzerinden 10 ay geçmesine rağmen ekilen bölgeler bariz seyrek ve neredeyse hiç ekilmemiş gibi. Saç ekimimle ilgili memnuniyetsizliğimi dile getirdiğimde doktor tarafından tek söylenen şey size hemen bir mezoterapi uygulayalım oldu. İşlemi oldubittiye getirmek adına hemen kredi kartınız isteniyor resepsiyon tarafından ve hesabınızdan 1200 TL çekim yapılmak isteniyor. Saç ekimimden memnun olmadığımı ve bunu kabul edemeyeceğimi söylediğimde, normalde 1200 TL ama sizin için 900 TL yaparız diye pazarlığa giriştiler. Rakamı kabul etmedim ve diğer müşteriler duymasın diye beni hemen bir odaya aldılar. Odaya giren görevli bayandan farklı bir çözümle gelmesini beklerken, normalde 1000 TL ama sizin için 800 TL yaparım şeklinde gülünç bir öneri geldi. Diğer resepsiyondaki bayan normalde 1200 size 900 yaparım derken, diğer bayan normalde 1000 ama size 800 yaparım demesi gerçekten rezalet bir durumdu. Kabul etmedim ve çıktım.

 

Ekimimden hiç memnun değilim. Hiçbir çözüm üretmeyen, tamamen para odaklı bir yer.

https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-hedef-sadece-paraniz

2021
    

2010 yılında Transmed klinikle yolum kesişti. Temiz ve lüks bir yer diye yaptıkları işin arkasında dururlar diye düşündüm ve saç ektirdim. Dr.M*** ile görüştüm fakat başka bir doktor operasyonu yaptı. Yapılan ekimden sonra randevulara da gittim. Fakat saçlarım hiçbir zaman tam anlamıyla uzamadı. Ben de herhalde bu kadar olabiliyor diye düşündüm ve üzerinde yıllarca durmadım. Ama etrafımda insanlar saç ektiriyor ve çok iyi sonuçlar alıyorlar. Ben de yıllar sonra Transmed'i aradım ve yaptığınız işin sonucu çok kötü ve hiçbir zaman saçım uzamadı dediğimde buyurun gelin Dr... M***  kontrolünüzü yapsın dediler. Kontrole gittiğimde Dr... M***  kontrolü yaptı ve yapılan ancak bu kadar olur zaten dedi ve geçiştirdi. Ama durumu telafi edelim dediler ve üstüne bir de para istediler. 2010 yılında 3.500 euro gibi uçuk bir para verdim ve 3.500 greft saç ektiler ama tutmadı. Bir de şimdi 11.000 TL para istiyorlar ve telafi edeceklermiş. Ben kliniklerine kandım ve işlem yaptırdım başarısız oldular.

https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-sac-ektirme-sorunu

2021
    

Saçımı aldıkları yeri iz bıraktılar. Bunların bir sloganı vardı “Herkes görecek kimse bilmeyecek” diye ama saçlarıma bakıp da anlamayan yok. Ensemden saçlarımı o kadar kötü almışlar ki belli bölgeler yarık gibi kalmış maalesef saçımı kısa kullanamıyorum. 2016 yılı Nisan ayında büyük heyecanla gittiğim Transmed hayatımı hüsrana çevirmiştir. Yazıklar olsun ki o dönemde 6.500 TL para vermiştim 3250 greft için.

https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-ensemden-saclarimi-cok-kotu-aldilar

2021
    

Saç ektirdim ve ne ekim yönü ne de sıklığı istenilen düzeyde olmadı daha sonrasında kontrole gittiğimde çok güzel bir ekim olmuş dediler utanmadan isterseniz bir daha ekelim dediler 500 TL indirim yapalım dediler bir daha ektirir miyim orada asla... Diğer kliniklere göre üstelik daha pahalıydı iyi sonuç olsun diye burayı tercih ettim ama her gören soruyor bana saçını nerede ektirdin bu nasıl ekim?

https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-sac-ekimi-hakkinda

Transmed Saç Ekimi Sonuçları

Transmed Hakkında

Transmed, 1994 Şubat ayında, İstanbul’da Dr. Melike Külahçı tarafından, Saç ve Kozmetik Cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kuruldu. Saç Nakli ve Saç Tedavileri ve Estetik Cerrahi alanlarında konularında ihtisas yapmış doktorlarla hizmet vermektedir

Transmed Medikal Direktörü Dr. Melike Külahçı, Avrupa Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği, ESHRS Kurul Üyesi ve Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği, ISHRS Kurul Guvernörü olarak da görev yapmaktadır.

Saç nakli ve tedavileriyle estetik cerrahi alanlarında Sağlık Bakanlığınca onaylı standartlarda hizmet sunmak. Tüm tıbbi uygulamalarımızı yerel ve uluslararası sağlık standartlarında kabul gören teknoloji ve yaklaşımları kullanarak gerçekleştirmek. Hizmet verilen tüm hastaların tedavilerini, tedavi sonrası bakım ve takiplerini, hasta haklarını ilgili sağlık standartlarını gözeterek yapmak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.