Zekeriya Kul Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Zekeriya Kul Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Bir Estetik cerrahı olan Dr. Zekeriya Kul istanbulda bir özel hastanede saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Zekeriya Kul saç ekimi fiyatları, yorumları ve şikayetlerini buradan inceleyebilirsiniz. Zekeriya Kul saç ekimi sonuçları hakkında yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz

Zekeriya Kul Saç Ekimi Fiyatları

Zekeriya Kul saç ekimi fiyatları greft başına 1€ olarak belirlenmiştir. Zekeriya Kul saç ekimi tekniği olarak FUE ve N.I.T. (Needle Implantation Technique) tekniklerini kullanmaktadır. N.I.T. tekniği Zekeriya Kul tarafından geliştirilen bir tekniktir. Saç ekimi dışından estetik operasyonları alanında da hizmet veren Zekeriya Kul, hastalarını Şişli Vital Fulya’da ağırlamaktadır. Zekeriya Kul saç ekimi yorumları ve fiyatları siz değerli okurlarımız için bu yazımızda detaylı bir şekilde aktarılmıştır.

Sosyal Medya Hesapları

https://www.facebook.com/opdrzekeriyakul

Zekeriya Kul Saç Ekimi Yorumları

Dr. Zekeriya Kul saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında genel araştırma yapıldığında, yorum açısından genellikle iyi yorumların yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız. Sizler için Zekeriya Kul saç ekimi yorumları ve fiyatları hakkında yazılan yorumları listeledik.

Zekeriya Kul Saç Ekimi Şikayet

2021
    

Doktor olarak belki iyidir bilemiyorum ama insani ilişkiler açısından berbat bir tarza sahip adam. muayene olmak için randevu talep edersiniz. 3 gün sonra mailinize cevap verir. önce resimlerinizi gönderin buradan bakıcam der. fotoğrafları gönderirsiniz bu sefer 1 hafta sonra cevap gelir. çok açığınız var mantıklı olmak gerekirse tabii her yeri kapatamam minvalinde sizi gerizekalı yerine koyan bir cevap yazar ve sorularınızı sormanızı ister. her şeye rağmen aklınızdaki soruları yazar gönderirsiniz bu sefer hiçbir cevap gelmez. yani anlaşılan o ki nişantaşı'ndaki küçük dağları ben yarattım tarzı teyzelerden fazlaca etkilenmiş bir adam. altı üstü saç ekiyosun ne bu hava diyesim var.

 

https://eksisozluk.com/zekeriya-kul--3484953

2021
    

Obsesyon derecesinde mükemmeliyetçi, dünyadaki en iyi sonucu elde etmeliyiz diyecek kadar hırslı. bu yüzden herkesi ameliyat etmiyor.

 

https://eksisozluk.com/zekeriya-kul--3484953

2021
    

Sitenizdeki mesaj iletisim kutusu calismadigi icin malesef burdan yazmak zorunda kaldim, Dr. Kul bey. Yurtdisindan gelecek olan yasli bir migren hastaniza bugun (12 Mayis, 2016) icin randevu verdiniz (haftalar once). Amma randevu saatinden sadece 2 saat once asistaniniz arayarak "Doktorumuz bugun yurtdisinda, kusura bakmayin." diyor. Hic yakismadi sayin Kul, hic profesyonelce bir hareket olmadi. Ayip!

 

https://www.google.com/maps/contrib/107660285196684371310/place/ChIJE7zGwQ63yhQRATude2ZJmVA/@35.5107382,-66.0956317,3z/data=!4m6!1m5!8m4!1e1!2s107660285196684371310!3m1!1e1?hl=tr-TR

2021
    

Resimlerini paylaştığım ekim sonuçları 18 aylıktır. Doktor bey'in söylediğine göre 4000 graft civarı ekim yapıldı. Graftlerin çoğunluğunun üçlü olduğunu, iyi bir sonuç beklediğini söyledi. Ön tarafta zaten yoğunluk vardı. Donör bölgeden orantısız alım yapıldığı için, saçımı kısaltamıyorum da. 3500 euro ödeme yaptım. Yani paramla rezil oldum. Psikolojik yıkımla birlikte.

 

https://www.sikayetvar.com/dr-zekeriya-kul/dr-zekeriya-kul-basarisiz-ekim

Zekeriya Kul Saç Ekimi Sonuçları

Dr. Zekeriya Kul Saç Ekimi Hakkında

1993-1999 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde gördüğü tıp eğitiminden sonra, Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasına başladı. İhtisas sürecinde birçok yurt içi ve yurt dışı kongrelere katılımda bulundu. Uzmanlık eğitimi aldığı yıllarda Brezilya – Belo Horizonte Belvedere Hospital’da Dr Cesar Arrunetaqui’den meme estetik cerrahisi, vücut şekillendirme ve yüz gençleştirme ameliyatları üzerine eğitim aldı. “Yağ dokusu kaynaklı stromal vasküler fraksiyonunun random paternli cilt fleplerinin yaşayabilirliği üzerine etkisi” başlıklı tezi ile Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığına hak kazandı. İhtisas sonrası zorunlu hizmet görevini Van Devlet Hastanesinde yerine getirdi. Ardından bir süre İstanbul-Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesinde görev yaptıktan sonra gene İstanbul’da kurduğu özel klinikte yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalarına hizmet vermeye başladı. Kendine özel geliştirdiği ameliyat teknikleri ile hastalarına kalıcı ve etkili ameliyat sonuçları sunmanın yanı sıra, bu teknikleri dünyanın farklı ülkelerinden ziyaretine gelen meslektaşlarıyla paylaşmakta, belli periyodlarla yurtdışında eğitim kursları ve canlı cerrahi programları düzenlemektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.