Sibel Ulusan Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Sibel Ulusan Saç Ekimi Yorumları ve Fiyatları

Sibel Ulusan Saç Ekimi Fiyatları

Sibel Ulusan saç ekimi fiyatları 3.000€ arasında değişmektedir. Medicalhair saç ekim merkezinde saç ekimine Sibel Ulusan bizzat girince 3.000€ fakat kendisi girmezse 12.000 TL şeklinde fiyatlandırma mevcut. Sibel Ulusan’ın kendisinin katıldığı operasyonlarda, kanal açma işlemini yaptığı bilinmektedir. Greft sayısı ne kadar olursa olsun bu sabit fiyat politikası izlenmektedir.

Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız istanbul saç ekim merkezleri ya da Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri listesinde fiyatları ve yorumları inceleyerek size en uygun olan merkezi seçebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları (Instagram ve Facebook)

facebook.com/drsibelulusan/

Sibel Ulusan Saç Ekimi Yorumları

Sibel Ulusan saç ekimi yorumları hakkında genellikle iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

Sibel Ulusan Şikayet

2020
    

bu forum sayesinde Sibel hanımla tanıştım memnun olmayan kişiler mutlaka üşenmeyip yazmalı sacıma 3d yaptırmak zorunda kaldım fut gibi iz kaldı kafamda şekilsiz orantısız kok aldı ve kafam berbat oldu arkadaşlar
https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/132618256

2017
    

Memnun sayılmam. usta ellerde revizyon + sıkılaştırma şart. Saçta yön problemi var. Önemli olan saçların dogal yönlerde çıkması bunlar olmadıktan sonra her ekim başarısızdır. Tamam eyvallah saç var ama planlama yok sadece ekim günü doktor seni sen doktoru görüyorsun en büyük sıkıntı bu bence
ilerleyen dönemde de bunların sıkıntıları ortaya çıkıyor günlük 8000 tl alırım parama bakarım anlayışı ile olmaz
googlea sibel ulusan yazınca şikayetler çıkıyor direk senin 2 seneye hastan kalmaz böyle gidersen oysa bir gün planlama ve şikayete geri dönüşe ayırsa butik bi ekimci olarak daha fazla iş yaparsın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=938.150

2017
    

ekimden sonra 10 ay geçti, artık saçımda bir gelişme olacağını düşünmüyorum, ve son durum cidden kötü, plansız ekimden dolayı saçlarımın ön kısmı iyi ama tam tepeyle saçların yandan birleştiği yerde 2 parmak genişliğinde güçsüz tüylerden oluşan alanda saç olduğunu zannettiklerinden saç ekimi yapılmadığı için rezalet bir görüntü oluştu. Kesinlikle pişmanım, gitmeyin!
Bunun yanı sıra saç ekiminden önce donör bölgede kesinlikle iz kalmayacak demişlerdi, aradan 10 ay geçmesine rağmen hala 5 numaraya bile kestiğimde arkada izler kabak gibi duruyor, donör bölgenin pertini çıkarmışlar, insan bi saç geçişi yapar, azalarak alır saçları, bir çizgi düşünün altında 1000 kök varsa üstünde 200 kök var ...
• Saç ekimi yapılırken ön ve arkanın biraz daha sıkı olmasını istedim ve ekimden sonra şoklardaydım, aradaki yere neredeyse hiç saç ekilmemişti, tamam ön ve arka sıkı olsun dedikte üsturuplu bir geçiş yapılır, sıktan gevşek ekime doğru, yani ekim işlemini beğendiğimi de söyleyemem, ama yedik bi nane, arayı prp tarzı tedavilerle güçlendirebilirsem ne mutlu, yoksa garip bir görüntü oluşacak yada bu eziyete bir kez daha katlanacağım. Buna ek olarak doktor ilk alın çizgisini çizdiğinde öyle aşağı çekti ki, sırf alına 3500 kök ekilirdi, arkaya filan hiçbirşey kalmazdı, ben dedim yukarı çekin diye.
• Belirtmeden geçemeyeceğim saç ekimi gerçekten zor bir işlem, istedikleri kadar uyuştursunlar bildiğiniz 12 saat işkence gibiydi, bitmesi için dua ettim resmen, bunları bilip öyle bu işe girişin derim.
• Ekim öncesi süreçte yapılması gereken tahliller dışında ben aramazsam neredeyse hiçbir bilgilendirme yapılmadı, mesela sonradan öğrendiğim üzere ödem olamaması için ilaçlar veriliyormuş ekimden birkaç gün öncesinden, bunların hiçbirini bilmiyordum, bu yüzden yüzüm gözüm şişti zaten. Ha birde sadece kan sulandırıcı ilaç ve alkol alınmasın kahvaltı yapılıp gelinsin dendi, haklarını yemeyeyim.
• Ekim günü ekim sonrası kullanılacak ilaçlar için 130-140 tl civarı para isteniyor, görevlilerden birinin karşıya gidip ilaçları hastaneden adınıza yazdıracağı söyleniyor, 140 tlye bir ağrı kesici ve bir antibiyotik geliyor!
https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/126585757

2017
    

*Ameliyat ortamında hijyen eksiği olduğunu düşünüyorum. Operasyonumun yapıldığı odada öğle yemeği de verdiler,zaten bir apartman dairesinin bir odasında yapılıyor öyle ameliyathane ortamı gibi değil yani. Ayrıca herkes kafasına göre girip çıkıyor benim için iyi oldu sohbet muhabbet ama işin tıbbi boyutunda bu sıkıntı arz edebilir.
*Çok kötü bir ekim yaptı diyemem hakkını vereyim ön bölgeye sıkı bir ekim yaptı ancak çok iyi de sayılmaz, görsel olarak titiz çalışmadığı için ön çizgim eğri oldu ki bu önemliydi baştan detayları konuşmuştuk. Şakaklarda özensiz çalıştığı için 2. ekimi başka bir yerde yaptırdım ve sağ olsunlar düzelttiler.(reklam olmasın diye isim vermiyorum)
*Arka bölgeye seyrek bir ekim yaptı üstelik ters yöne doğru yapılmış ekim ,Allah tan seyrek çalıştı orada ,sonradan burayı da düzelttiler mümkün olduğunca. (ki ekimden önce kapatırım 2. ekime gerek kalmaz demişti) 2. ekimim de 3000 greft daha yapıldı 🙂
SONUÇ: Diğer birçok firmayı bilmediğim için iyi veya kötü diyemem , Ben sadece kendi tecrübelerimi aktardım,forumda memnun kalan arkadaşlar da vardır belki onlar da kendi izlenimlerini paylaşırlar.Belki bende özensiz çalıştığı için böyle bir sonuç çıktı.
https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/126325527

 

Sibel Ulusan Saç Ekim Sonuçları

Dr. Sibel Ulusan Kimdir?

Dr. Sibel Ulusan; 1989 yılında Dokuz Eylül Tıp Fakültesi’ni bitirip 25 yıl acil servis hekimliği yapmıştır. Ardından 2004 yılında T.C Sağlık Bakanlığı tarafından Medikal Estetik Hekimliği sertifikasını alıp, güzellik ve saç ekimi endüstrisinde Ulusan Özel Sağlık Şirketi adı altında girişimlerine başlamıştır.

Son 15 yıldır saç ekimine yoğunluk vermiş olan Dr. Sibel Ulusan, dünyanın 35 farklı ülkesinden 2000’den fazla kişiyi saçlarına kavuşturmuştur. Aynı zamanda The International Society of Hair Restoration Surgery üyeliğine devam ederek, Avrupa ve Amerika’da her yıl dünyanın ileri gelen saç ekim uzmanlarıyla bir araya gelerek, global saç restorasyonu alanının gelişimine katkı sağlamaktadır ve bu alanda Turkiye’yi basariyla temsil etmektedir.

Bunların yanı sıra, Dr. Sibel Ulusan, misyonu üniversite öğrencilerinin eğitimlerine katkıda bulunmak, vizyonlarını geliştirmek ve burs vermek olan Atlas Sağlık Eğitim Vakfının kurucu üyeliğini yapmaktadır. Ayrıca, %100 kadın kadrosuyla kadınların iş dünyasındaki yerine oldukça önem verip kadın girişimciliğini desteklemektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Popüler Konular;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.